Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Hudini, izguglaj na netu "Erzurum" medju fotkama, to je poveci grad na severu Kurdistana gde su Turci od Jermenske crkve napravili medresu, glavna atrakcija iste su dva minareta nalik ovim kulama na tvojoj slici :)

Jes liči majku mu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kad ovo stoji u Nišu?

 

precizno, pojma nemam. pokusavao sam na netu da nadjem al nista. znam da je ta fontana uklonjena sa tog mesta valjda 60tih, premestena u Cairski park, sto se nije pokazalo kao najbolje resenje jer je u medjuvremenu propala od nemara itd, pa su je vratili na prvobitnu lokaciju prosle godine

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam, jos pre ihahaj, na jesen recimo :D Fali mi jos 2 objektiva da kazem da imam sve :lol: + neka sitna rasveta da moze da se radi i unutra.

 

@Astrallis: nemoj pogresno da me shvatis za ono "ma nemoj", samo mi je bilo ironicno sto se isto pise i za skroz lose slike :D Te su i meni omiljene, valjda nikako da se otresem klishea s nebom samo se sad vadim pred sobom kako pravim malo istripovanije slike (ono sunce sto lici na mesec i sl).

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam, jos pre ihahaj, na jesen recimo :D Fali mi jos 2 objektiva da kazem da imam sve :lol: + neka sitna rasveta da moze da se radi i unutra.

 

Koje je to čudovište? :)

 

@Astrallis: nemoj pogresno da me shvatis za ono "ma nemoj", samo mi je bilo ironicno sto se isto pise i za skroz lose slike :D Te su i meni omiljene, valjda nikako da se otresem klishea s nebom samo se sad vadim pred sobom kako pravim malo istripovanije slike (ono sunce sto lici na mesec i sl).

 

Nebo je večna inspiracija fotografa-umetnika. :) Moram priznati da imaš dara, haha... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebo je "inspiracija" amatera jer najvise nudi za ono sto trazi :)

"Cudoviste" je u svetu korak posle entry-level dSLRa al ovde je naravno egzotika - Canon 40d. Ne bih ga menjala ni za sta osim za Nikon D3 :lol:

edit: naravno nije egzotika, kad pocnes da se druzis s fotografima vidis da od njih 200 sad bar 40 ima bas taj aparat al svim normalnim ljudima zvuci kao bacanje para za koje mozes da kupis 3 letovanja :)

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

'де си Лука?? :) нисам знала да си девиант... ?

е, имам и ја..али нисам све своје радове ставила тамо.

ја ћу овде оставити линк мог спејса, на коме се налазе фотографије и ручни радови, тј слике. ;)

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?...endID=281051427

погледати албумe MyArtWork и Photographes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...