Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Nije nesto s obzirom da je slikano telefonom, ali sam zabelezila danas kako su izgledale ulice posle one provale oblaka. Ovo je slikano na Limanu, blizu hotela Aleksandar. Losiji je kvalitet jer sam slikala iz automobila u pokretu.

 

DSC00170.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

u tome sto se ja uvek zajebem, pa stavim na pravu velicinu... a i imam 22' monitor, tako da nemam vise osecaj sta je to sto neko na 17' ili 19' ne moze da vidi ( to je drugi razlog) a treci je to sto mene nervira kad neko okaci malu sliciu pa ne mozes ni da je uvecas a ima toliko super slika koje bi mogle biti posteri (na zalost verujem da ni jedna od mojih ne bi mogla da posluzi za to, al ajde, trudim se da budem optimista :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lukijan: imam i ja 22" ali to ne pomaze kad su ti slike uspravne :P plus ne postoji monitor na kojem ono izgleda normalno...

A slike nisu okacene vece (te koje bi ti hteo za wallpaper) jer ti ljudi ne zele da im neko to mazne kad mogu da prodaju ili da im neko ugrozi copyright.

Imas posebni deo Devianta koji se zove Wallpapers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ CrvenaBestija - bio sam skoro u somboru... tu sam prvi put video da u topli sendvič idu samo dva priloga... slikao sam to telefonom, ali mrzi me da prebacujem... ali SAMO DVA PRILOGA!!! :) STIPSE!

 

@ Double Fire - pa da, ali sta im znaci to sto ce okaciti slicicu, a realno to je poster kad vec mogu da skinem svaku sliku :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ CrvenaBestija - bio sam skoro u somboru... tu sam prvi put video da u topli sendvič idu samo dva priloga... slikao sam to telefonom, ali mrzi me da prebacujem... ali SAMO DVA PRILOGA!!! :) STIPSE!

 

 

:) :) :) gde si ti jeo!? :) :) :)

jbg. zavisi gde! :) :) :) jos se smejem! brukaju mi grad! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

slika 1 - malo je neskladna, previse zemlje, nema nekih trecina ili polovina... probaj to samo malo da kopujes...i slika ce moci da prodje... valjda...

 

slika 2 - odsekao si joj noge nekako glupo... ostalo ne mogu da komentarisem...

 

slika 3 - njah... nemam nikakav komentar...

 

slika 4 - lose fokusirano, fokusirao si drvo a ne bubu sto mislim da si zeleo da fokusiras...

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

evo par mojih fotki: (ako je neko gledao, sredio sam sve fotke na deviantu, sad su normalne velicine :D)

 

 

http://cikull.deviantart.com/art/put-za-borkovac-89052661

 

http://cikull.deviantart.com/art/the-eye-from-hell-89051577

 

http://cikull.deviantart.com/art/the-eye-f...gatory-89051752

 

 

takodje ocekujem komentar! :)

Edited by Lukijan Mušicki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam problem što ne znam na ovom aparatu da fokusiram ono što hoću. Na drugom analognom kojim sam slikao mi to nije problem - al kad znam šta hoću.

 

 

@Lukijan

 

Super je. Ova prva mi se čini da me malo naginje na levo...

Jebiga ti razbijaš photoshop, ja ga koristim samo za cropovanje.

Nastojim to popraviti u budućnosti...

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jos jedne fotke od mene. Malo je starija, nisam bas bio aktivan u poslednje vreme. Zapravo treba mi novi aparat, jer mi je stari crkao. Ortak mi rekao pre nekih mesec dana da je Nikon D-40 u Tempu bio na nekam snizenju. Kostao je 34 000 din.

 

flensburg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je puno, 425 eur a imas i d50, 60, 70 i 80 posle njega :D

dok za te pare imas 350d+kit posle kog imas samo 2 (400d i 450d :) ). Ne znam, osim kad se radi o aparatima preko 1500 eur ja bih uvek isla s Canonom.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...