Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Prva je slikana na putu ka nekom dvorcu u Ceskoj (fenomenalno je uzivo)...

Druga je slikana u Bratislavi. Ovo belo sto vidite na drugoj slici je pahuljica. Nije dim niti bilo sta drugo, jednostavno kad sam slikao uslikao sam i pahuljicu, nisam mogao da verujem :) :)

 

Suffer In Silence

Snow Flake

 

Cheers!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kirk-imas odeljak sa stok fotografijom na dA samo odes na homepage i sa strane ti se pojavi ALL CATEGORIES pa ti izaberes resources i stock images i zatim stock images i ta-da (a gore u browse ukucas sta ti tacno treba x)

aha to mu dodje ovo:

http://da-stock.deviantart.com/

 

OK, sad cu bas da vidim da iskopam nesto. Hvala! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

savet koji vec verovatno znate - posto ne slikate Hasselbladom :) gledajte da ne silujete aparat dinamickim rasponom tj da nemate tako kontrasne stvari na slici jer ce nesto biti sprz a nesto tamno. Recimo nebo je bilo nepotrebno na tim slikama. I na prvoj i na drugoj da je aparat bio 5cm iznad ne bi bilo problema plus bi pozadina bila monotonija sto vam i jeste cilj kad je fokus na leptiru/bubi :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam cula za tako nesto... imas foto klubove od kojih za jedan sigurno znam da je super prijateljska atmosfera, imas neke popuste za stampanje plus niko se ne ponasa kao da je popio svu pamet (foto) sveta. Ako te zanima pitacu ortaka koji je clan kako se zovu i gde su :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E super, bas bih ti bila zahvalna :da:

Ja sam htela da se prijavim kad je bilo ono u KSTu pre par meseci... Bilo je besplatno mesec dana, a radio je bas neki dobar fotograf (zaboravih kako se zove, ali se secam fotografija koje su fenomenalne! ), ali sam tada isla u skolu...

 

Hajd' raspitaj se pa mi javi , pliiiz :D

 

Pocetnica sam, moguce da sam stavljala ove davno, ne secam se :

l_84c0d2ec13b790a1b97c538d3b42d538.jpg

l_40f0a1d7bc6419dbcaf565ecb21da80c.jpg

l_cd6dfee57290f8c4ef76b7cc06fc7856.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Double Fire

 

Hvala na savetima :pivopije:

 

Bas zbog toga sam spomenuo da su slike mogle biti i bolje. Nazalost ni kropovanje nije pomoglo, sto kazes da je aparat bio 5cm iznad mogao sam da kropujem pa da se ne vidi nebo.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...