Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

samo brutalizam!

Realno!Mene je odusevilo sto je zgrada iznuta u potpunosti rekonstruisana i sto imaju najmodernije liftove odredjene svapske marke i tako dalje.Ali nece uda offtopcihim.Genex samo izgleda ruzno spolja,iznutra je uredjeniji nego belvil i ostali novi fensi kurci koji su zapravo kapitalisticki konc logori koncipiriani kao brutalizam 70tih kome samo uvalise trzni centar ia napravise ga luksuznim,fensi i ostalo.

 

A tolko su pronicljivi da stavise stampani beton zahvaljujuci kome je oko 100 stanovnika imalo lomove nogu jer je stampani beton najklizavija stvar posle ledene dvorane,ali izgleda sexy u leto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije zbog toga sumnjiva , nego zbog svetla na tom liku, nekako izgleda ko da je isčen iz druge priče, pogledajte mu samo krajeve. Mada to jednostavno može biti anomalija, ja mislim da je slika skroz legitimna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

odlican aparat, neces pogresiti ako ga kupis, odlican odnos cena/kvalitet, jos ako neko moze u usa da ti kupi onda si na konju.

 

inace-prodajem objektiv nikon 35mm 1.8G odlicno ocuvan, mazen/pazen, ostar odlican.saljem slike na mail.cena 180e ponude na pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi, da li je neko ovde unosio DSLR na koncerte (znam samo za Bocu ex moderatora)?

Kako uneti foto aparat? Da li pitati organizatora, pisati mail bendu, ili nekako prošvercovati? Napišite svoja iskustva...

 

Početak 2007, velika sala SKC-a Napalmi... Ne mogu prežaliti što ne uneseh foto aparat. Naime tih dana sam imao mogućnost da koristim 1D Mark II n (koji je u to vreme bio na vrhuncu, uopše "high end"), međutim drugaricu nisu hteli da puste ni sa prosumerom. Kada sam ušao unutra - mali milion ljudi sa DSLR-ovima (uključujući i neke tada vrlo mlade devojke :)), prostor ispred bine vrvi od svih mogućih objektiva. Ja reko' super, barem će imati gomila fotki sa koncerta jednog od mojih omiljenih bendova. Kad ono moša! Jedino što sam uspeo da nađem je nekoliko sličica u smešnoj rezoluciji, uz to ne baš najspretnije kadriranih. :)

 

Poludeo sam. Ne razumem za koji đavo puštaju gomilu "reportera" koji fotografišu za "My documents"? Koja je svrha kada te fotografije publika ne može da vidi, a ne može da zabeleži svoje?

 

Ima ljudi što sa foto aparatom ulaze samo da se pokažu, ne znam na kom certu videh cara sa 20D (crop telo) i na njega nakačen 400mm 5.6 :udri::haha: Bukvalno je stojao u poslednjem redu pokušavajući nešto da uhvati...

 

PS

Razmišljao sam se da li uopšte ovo da napišem, ali kada sam već tu, pokušaću.

Da li je neko zainteresovan da se udruži (za početak 2, 3 ljudi), da pokrenemo sajt na kojem bi bile uglavnom galerije fotografija sa koncerata? Takođe ukoliko se neko bavi videom moglo bi i to pomalo. U skoro svakoj normalnijoj državi postoje takvi sajtovi, i ti ljudi uglavnom dobijaju propusnice za svaki mogući događaj.

 

Svako će za par godina hteti da se priseti starih uspomena, i biće mu drago što makar i u 2D može ponovo da ih oživi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo gore je Sotsko jezero u okolini Šida. Slikano je u dobro doba dana (pred sumrak) al' sve nekako na brzinu i bez stativa(koji bi mi dobro došao u nekim situacijama).

 

Haha, hvala. :pivopije:

Nemoguće je balansirati devojku, gitaru, fotografiju, posao, trening(bilo kakav)...jbg, biće valjda nekad više vremena.

 

Kako ti je nick na Dizajn zoni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...