Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Long exposure photography can deliver some stunning shots. Beautiful shots of the Australian Outback, near Lake Eppalock. The star swirls are the result of the rotation of the Earth, and makes you think you’re witnessing the stars traveling across the sky.

 

5od18p.jpg

 

2n67tqh.jpg

 

bfoef.jpg

 

t9jjpj.jpg

 

jgk2s5.jpg

 

2w4h4c5.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

^pa ono...

--

 

The Lively Morgue

 

"We’re eager to share historical riches that have been locked away from public view, and have been awaiting a platform like Tumblr that makes it easy to do so. We hope you’ll enjoy the serendipity of discovery, that you’ll know something of the thrill we feel when we unlock the door of the morgue and walk into a treasure house made of filing cabinets, index cards, manila folders and more 8-by-10s than anyone can count."

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

P1090502.jpg

 

Ружно вријеме ми је најчешћи изговор за ретуширање фотографија. А не волим то, ал' ето.

 

За ову је могуће милион обрада, али ми се највише свидјела ова варијанта, са солидном количином боје на трави... Наравно, није тешко отклизати сатурацију, ал' ето. Имам још пар фотографија са исте локације којима ћу се поиграти.

Иначе, у питању је спомен парк надомак Бихаћа, Гаравице.

 

Пар ријечи овдје: http://bojan5150.moj...332/191469.html

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da se pohvalim - poslednja fotografija od onih sa Njutnovim klatnom (dva posta iznad) je usla u finaliste januarskog konkursa Matt Granger-a! Ne znam da li se iko susretao sa njegovim klipovima na netu ali ja sam bas dosta o fotografiji od njega naucio i realno jedan je od najvecih fotografskih gurua :) Jes' da nisam pobedio (svaka cast pobedniku) ali mi je veliko zadovoljstvo sto je covek na svom YT kanalu komentarisao i pohvalio moju fotku :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grupna izložba je u pitanju, tako da je svako od studenta izlagao svoje radove. Oko nas dvadeset. Skulptura, crtež, video radovi i fotografije.

Od par filmova duplih ekspozicija selektovali smo dve fotografije koje su nam najmoćnije. Dimenzije 110x74cm. Ova koju sam okačila je jedna od te dve. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...