Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

ma shta ce vam filtri?

 

to je teshka glupost. najjaci i skoro jedino potrebni efekti za bilo sta, a da su filtri, jesu blurovanja, noise-ovi, i to je to. sve ostalo postignite layerima i alatkama.

 

neka umru photoshop filteri. icon_smile.gif

 

e da, majo, onaj avatar kad ona devojka sedi a slika je odozgo, e da i ona je crnka, epa taj mi se mnogo vise vidjao. vrati ga.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najgore kada uradim svoju fotku i kada mi ljudi kažu da je sredim u p-shopu. Nekima je previše siva, drugima smeta što sam "zahvatio previše neba", trećima je super. I na kraju ostavim takvu kakvu sam je uslikao!!!

Ma šta te briga za druge bre?! Ako se tebi sviđala fotografija, onda je trebalo da je ostaviš takvu... Hajde postuj neke da vidimo!

 

A filteri - Ma filteri su zakon kada su u pitanju eksperimentalne fotografije. Uostalom, sve što nudi PhotoShop je u redu... Opet kažem, ima nedostataka... Ali zanemarljivo je ako ste snalažljivi icon_da.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

neka umru photoshop filteri. icon_smile.gif

 

e da, majo, onaj avatar kad ona devojka sedi a slika je odozgo, e da i ona je crnka, epa taj mi se mnogo vise vidjao. vrati ga.

Opet govorim: bez nasilja. icon_da.gificon_mrgreen.gif

 

A je l? Pa lepo. Mislim da je to bilo dete a ne devojka. icon_da.gif

Ne mislim, znam. To je bila jedna mala tjakana Madjarica od 7 godina, valjda.

 

Inace, necu da ga vratim. Sad sam Britni. Jedna velika tacka.

 

Dragi mi je da ti se svidja ali...

zar ne mislis da je malo drsko to sto mislis da bih vratila avatar samo jer se tebi svidja ??? icon_confused.gificon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, necu da ga vratim. Sad sam Britni. Jedna velika tacka.

 

Dragi mi je da ti se svidja ali...

zar ne mislis da je malo drsko to sto mislis da bih vratila avatar samo jer se tebi svidja ??? icon_confused.gificon_uhoh.gif

a, a ja sam mislio da si to ti bila. pih, ovi avatari moraju da se povecaju

 

/me se sada pomalo zgrazava gledajuci majin novi avatar. i tacka.

 

nije drsko, pa ti jos ne znas sta su sve spremne da ucine devojke da bi se dopale nekom tamo momku.. mislim, cak su i filmovi snimani na tu temu.. eee majo majo..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, a ja sam mislio da si to ti bila. pih, ovi avatari moraju da se povecaju

 

/me se sada pomalo zgrazava gledajuci majin novi avatar. i tacka.

 

nije drsko, pa ti jos ne znas sta su sve spremne da ucine devojke da bi se dopale nekom tamo momku.. mislim, cak su i filmovi snimani na tu temu.. eee majo majo..

Pa, je l jesam il nisam? Ja mislila da jesam. icon_confused.gif

 

Tacku sam ja prva stavila ! UTATA ! icon_razz.gificon_mrgreen.gif

Ne diraj ti Britnicu, kladim se da je sanjas nocima... icon_smile.gif

 

A je l? Pa ja bi sve to preko kolena... svasta ! icon_mrgreen.gif

Bas si buzdovan, pa bolje da budem Britni nego neka opaka metalka koja je mracna i misteriozna... a tek fore sa krvlju, bodljama, crnilom... eh, toliko povrsnosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista posebno...

 

Duga expozicija je bila aktuelna jos sedamdesetih godina ovoga veka, tako da bas i ne vidim nesto kul na slici.

 

Sama tehnika bas ne pokazuje neku specijalnu zamisao ili tako nesto... Prosti show-off...

 

Sad, kapiram da se tako moze izraziti ili usporenost ili brzina. Mada ni jedno ni drugo u nekoj snaznoj meri.

 

Bilo bi lepse da je slika samo blurovana.

 

 

meh, svejedno sam i pijan bolji od ovoga icon_smile.gif

 

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam radio ovakve fotografije potpuno slucajno, nikakva mudrost nije u pitanju. Stavise, bas imam od sinoc jednu na identican fazon. Koja je, naravno, nastala slucajno jer sam se zajebao oko namestanja ekspozicije icon_smile.gif

 

Eh sta ti je moderno doba. Das coveku kome se tresu ruke digitalni foto aparat, i eto ti umetnickog dela icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZANIMLJIVA JE JER SU U PITANJU EXPLOSIONS IN THE SKY!!!

 

ne dirajte me u ahilovu petu!

Imam jedan njihov album... amo zda i dva

 

A sto se peta tice, pa mazi ih nejkom masnom kremom icon_mrgreen.gif

 

 

Inace provalio sam da je ipak trebalo malo vise opreme da se napravi ta fotka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista posebno...

 

Duga expozicija je bila aktuelna jos sedamdesetih godina ovoga veka, tako da bas i ne vidim nesto kul na slici.

 

Sad, kapiram da se tako moze izraziti ili usporenost ili brzina. Mada ni jedno ni drugo u nekoj snaznoj meri.

PA, HAJDE, NAPRAVI TAKVU ILI SLICNU FOTOGRAFIJU AKO JE TAKO JEDNOSTAVNO!!!

 

Sama tehnika bas ne pokazuje neku specijalnu zamisao ili tako nesto... Prosti show-off...

 

pa niko ti nije kriv shto ne vidish neshto dublje u njoj....................

Edited by NeSlusamMetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhuhuhu, ja sam takve fotografije pravio dok je vecina vas (icon_smile.gif) jos mislis=la da je fotaparat dogled icon_smile.gif

 

Ne zelim da pravim takvu fotografiju jer me tematike ne uzbudjuje, da ne bih pisao sta me uzbudjuje i sta slikam (nekima ce se uciniti odvratnim, mozda i bolesnim, me van foruma).

 

Sto se tice druge konstatacije, cini mi se da je zvucala slicno onome "moj tata je...". Skroz loshe.

Videti nesto dublje u bilo cemu ne zavisi od neke stvari vec od coveka.

 

Jednostavno, ne postoje standardi.

 

hehe, opasni ste icon_smile.gif

 

prestao sam da citam topic posle tri posta na prvoj strani, sad sam opet poceo jer kapiram da se nesto desava. nesto potpuno lame icon_razz.gif

 

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhuhuhu, ja sam takve fotografije pravio dok je vecina vas (icon_smile.gif) jos mislis=la da je fotaparat dogled icon_smile.gif

 

Ne zelim da pravim takvu fotografiju jer me tematike ne uzbudjuje, da ne bih pisao sta me uzbudjuje i sta slikam (nekima ce se uciniti odvratnim, mozda i bolesnim, me van foruma).

 

Sto se tice druge konstatacije, cini mi se da je zvucala slicno onome "moj tata je...". Skroz loshe.

 

 

Jednostavno, ne postoje standardi.

 

hehe, opasni ste icon_smile.gif

 

prestao sam da citam topic posle tri posta na prvoj strani, sad sam opet poceo jer kapiram da se nesto desava. nesto potpuno lame icon_razz.gif

 

 

 

poz

user posted image

 

Videti nesto dublje u bilo cemu ne zavisi od neke stvari vec od coveka.

 

pa o chemu ja trubim danima?!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

procitao sam prvih par postova na prvoj strani i opet nekoliko na zadnjoj strani.

 

 

pojam nemam sta se trubi, ja sam sinoc jako fino to radio u mom novom gring-hip hop projektu sa malo uticaja cool jazza i alkohola.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...