Jump to content

Generacija 5


Armadillo

Recommended Posts

Долазим са берзе и питао сам Банета за г5, рекао је да не излази :cry:

Иначи у оквиру ове ретрорологије изашао је Септембар.

Што се тиче те B.L.U.E. издавачке куће, ја сам то преко рекса узео 1. и 2. албум и ''најјачи остају'', све на касетама, цдови нису били у понуди, да ли постоји на диску не знам, ако неко има диск нека каже

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

:D

neko hoce da bude petar lukovic umesto petra lukovica...

ne radi se to tako,treba jos uciti...citati njegove kritike...slusati neznog dalibora...mozda se i dodje nekad do one magicne MERE...

ontopic:ne volim generaciju 5.na 1 dobru pesmu dolazi bar 5 koje ni k.-u ne valjaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Meni je najjača obrada ''Dolazim za 5 minuta'' , koju su nekad davno odradili Poslednja Igra Leptira, i zvala se ''Dolazim za 7, 9, 13...minuta''

Najjači je prepev stiha ''Dolazim za pet minuta, nemoj da bežiš ne budi mi dete.'' :)

Šteta što je Neša umro, bio je lik.

 

 

Generacija 5...

ko im je sad pevač, ja se poslednjeg sećam da je bio neki lik iz 3k-dur-a...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to je bio Milan Panjak (čini mi se da se tako zove), onaj baja što je u jednom novogodišnjem 3K duru pevao operu sa još jednom takmičarkom i objasnio neke stvari... tj. oboje su fantastično otpevali. Ali se sa Generacijom i nije baš proslavio... doduše verujem da to nije bila njegova greška. Sada im peva Najda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to je bio Milan Panjak (čini mi se da se tako zove), onaj baja što je u jednom novogodišnjem 3K duru pevao operu sa još jednom takmičarkom i objasnio neke stvari... tj. oboje su fantastično otpevali. Ali se sa Generacijom i nije baš proslavio... doduše verujem da to nije bila njegova greška. Sada im peva Najda.

 

 

Dragan Panjak.Secam se kada su ga odabrali za pevaca, bili su i tekstovi u novinama, pricali su da fizicki lici na Gorana Milosevica...svasta su najavljivali, a objavise samo nekakvu kompilaciju na kojoj se nasla jedina pesma koju je Panjak otpevao, Bebekova obrada "Pomoli se jos jednom".Eto, toga se ja secam. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Generacija najbolje zvučala dok je na mestu vokala bio burazer Slađane Milošević. Sve ono posle, i Đole David i taj Panja, nije to bilo to. Ja ne znam osim gitariste (Krle beše?) da je iko ostao iz originalne postave?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragan Panjak.Secam se kada su ga odabrali za pevaca, bili su i tekstovi u novinama, pricali su da fizicki lici na Gorana Milosevica...svasta su najavljivali, a objavise samo nekakvu kompilaciju na kojoj se nasla jedina pesma koju je Panjak otpevao, Bebekova obrada "Pomoli se jos jednom".Eto, toga se ja secam. :da:

E, da, da, Dragan... Nisam znao da je to bila kompilacija, mislio sam da je album, ali mi je bilo čudno što se samo ta jedna stvar "vrtela"... a i to je bila obrada... bzvz.

 

 

Meni je Generacija najbolje zvučala dok je na mestu vokala bio burazer Slađane Milošević. Sve ono posle, i Đole David i taj Panja, nije to bilo to. Ja ne znam osim gitariste (Krle beše?) da je iko ostao iz originalne postave?

Ostao je i Ilke (klavijaturista), a vratio se i Boban (bubnjar).

Mislim da je i basista iz originalne postave i dalje u bendu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...