Jump to content

Generacija 5


Armadillo

Recommended Posts

Ej gledao sam neku emisiju sa Krletom, najavio je za kraj godine DVD Generacije 5 koji ce da sadrzi koncert sa Beer Fest-a od prosle godine i sve njihove spotove. Ako to izadje kupujem odmah!

 

ТакођеР.

 

Него, не контам што се људима не свиђа ''Ђоле Давид'' фаза. :confused:

Мислим, антипатичан је и мени лик, али има страшан и препознатљив глас. Док је био у Генерацији 5, још увек су правили ''музику са мудима''.

 

http://www.youtube.com/watch?v=8HdNNzFceeY Каква ерективна ствар. Постоји и спот, где се Ђоле мачује са једном згодном цицом,

те се мало сакате...прави некро грим. После једноставног, али и генијалног инструментала ''Крај детињства'' можда и моја омиљена Г5 песма.

Edited by Вуду ░▒▓▓▒░ попаЯa
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest Razbijač-NAAĆI

 

QUOTE (johanlord @ 24. 7. 2009, 02:12)

Ej gledao sam neku emisiju sa Krletom, najavio je za kraj godine DVD Generacije 5 koji ce da sadrzi koncert sa Beer Fest-a od prosle godine i sve njihove spotove. Ako to izadje kupujem odmah!

 

 

Него, не контам што се људима не свиђа ''Ђоле Давид'' фаза. Мислим, антипатичан је и мени лик, али има страшан и препознатљив глас. Док је био у Генерацији 5, још увек су правили ''музику са мудима''.

 

 

Bio je...dubler,uvek samo...al se nije smejo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Реално, чист производ досаде људи који су се убили парама снимајући народњаке и којешта.

Ствар је заправо доста коректна, највећи проблем је њихов стандардни - поглуп текст који критично почиње ("штиклице, кикице"). Поред тога, продукција је за двије нијансе преблага тако да је нејасна линија између пристојног благо џезираног рокенрола и Амадеус бенда. Наравно, имиџ новог пјевача је био ретардиран и у вријеме кад је био модеран (прије ~15 година), а камоли сад. Тачно треба знати ископати шабана са истетовираним кинеским симболом на врату.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...