Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Jesi siguran Tarzane ? Ima tamo baš žnihru riba (mada istina ima valjanih, nešto me nema često u poslednje vreme tamo, ali ako je bilo puno koleginica ko što kažete, sigurno su vadile prosek icon_wink.gif )  , svako može da pogreši ... možda si pomešao

 

Па тешко да сам био јанпи,није да сам буљио(два типа су на дну листе ствари које ме пале,тик изнад мужа Гвинет Палтроу),тако да се надам да сам лоше вид`о,али сумњам.

 

Не причај ми о ружним рибама у КСТ-у(да не просипам форице о томе овде,било би неумесно).

 

И ти си се бацио на акцију ,,`ладан туш" к`о Риле,желим вам много среће кад се довучете и јак оклоп за одбрану.

 

Боље твоје колегинице,него моје.

 

У Здравље и теби(не сумњам да си разјебаваш испитни рок).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osnovna shkola. still. icon_redface.gif

U osnovnoj je najjace zezanje. Nista nisam ucila, a bila sam vukovac. Srednja me skenjala. no.gif

 

@bibili - Jeb'o te disco. Ja sam bila jednom i nije bilo lose. Ali poznavajuci tebe iskreno mislim da bi se smorila... Pitaj Duju! icon_da.gif

Smoru, ajde sa nama da slusamo Kojota kako svira Marlija i na SKA. Bice puno vecelih rasta, Kiza ce biti tamo 100% (a mozda cak i Rasha i Marijana icon_smile.gif ) i tako... biggrin.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako idem na disco idem pod uslovom da ide mnogo ljudi i da sam bas cirke. onda ce mi i moci biti dobro.

e reggae ce me uspavati nakog odredjenog vremena, sigurna sam icon_spava.gif a sto se tice ska...nemam dovoljno kondicije za to icon_smile.gif

 

jao boze rasha i marijana no.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto se tice ska...nemam dovoljno kondicije za to icon_smile.gif

 

Pa, nemam ni ja! icon_smile.gif ali kad se ukombinuje sa regeom, dobro dodje...

 

A, sad nesto sto mi je ulepsalo dan! Kupim ja yellow cab kad ono SVE MOJE MOLITVE USLISENE! biggreens.gif

 

NJENO VELICANSTVO - DOMACICA 80-IH 18.2. biggreens.gif

 

Radujte se, ljudi! biggreens.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifmusik19.gifmrred.gif

 

 

stvarno strasno......najgori sam.......kako to da uradim rolleyes.gif ko jos nosi obicnu belu majcu dugih rukava rolleyes.gif .......to vece u kst-u dobio sam komentare kao da sam......ne znam.....navukao kurton na glavu i izasao na ulicu rolleyes.gif

 

stvarno ne mogu da verujem da nekome moze da smeta ako se neko slucajno obuce suprotno "tr00" "metal modi".......

 

u subotu na devedesetima nekoliko riba koje su bolje nego 99,99% riba koje redovno izlaze u kst obuklo mini suknjice jel su lepo gradjene imaju dobre noge sto je naravno skroz ok i odmah desetine zlih komentara i pogleda a devojke od kojih sam neke i znao skroz opustene znaju vecinu pesama i lepo djuskale i zajebavale se celu noc.....

 

ja na kst gledam kao na opusteno mesto gde je najbolja 'zika u gradu dzaba pivo i gde imam gomilu ortaka i zato tamo izlazim redovno......a ne kao na....ne znam.... neku rupu gde treba da se okupljaju "tr00" metalci i mracni gotichari koji su toliko "tr00" da nece da izlaze nigde drugde......

Bravo za btart/sestra(mrzi me da proveravam) kkoji sedi na mom kompu u igraonici......So trOO,so trOO...ja nikad nisam biJo crno obucen u kst-u......... icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak uzeh clansku icon_smile.gif 15 minuta za ubijanje ucini svoje biggrin.gif

ma sta serem, drago mi je i volem KST wub.gif

da me neko pita sto ili ne bih znala ni jedan ili bih znala 1000 razloga... osecam se kao pritajeni shock! icon_smile.gif

 

@ZVFAP: icon_smile.gif

znas, ako se trudis da nikad ne obuces nesto "tr00" isti si ko ti sto to uvek nose icon_wink.gif

 

 

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...