Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

pa i bitno je da su svuda polepili ltbr plakate  icon_mrgreen.gif

Je l`? ph34r.gif Eeeee, to je vec neshto! icon_wink.gif

 

E, da! Ako nekog interesuje:

 

-u sredu 31. maja-veche QUEEN-a,

-30-og jula, posle Whitesnake `certa-after party u KST-u,

-naredni LTBR night-ovi su 25-og maja (bice, bice biggrin.gif ), 22-og juna, 20-og jula, 17-og avgusta....

-sad u petak je Bogi u hodniku, pa posle Bane, pa Mancha-i tako u krug...

 

icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce je bilo fenomenalno na LTBR icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

Bila je gomila ljudi koje znam,tako da sam uvek imala sa kim da djuskam... icon_redface.gificon_da.gif

 

 

Bilo je nekih mracnih trenutaka veceri,kojih ne bih zelela da se secam MARIJA... no.gificon_sad.gifmhihi.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_da.gificon_redface.gificon_mrgreen.gificon_smile.gifph34r.gificon_rolleyes.gif

Edited by Jackie Brown

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK ... wtf ... `е л` онај човек луд?

 

Па он ће ме формално докусурити.Мислим пустити High Hopes на ГЕИ вечери,да не залазим у то што је пустио(напокон) Shine On(треба ли рећи обраду) место Eclipse.

 

Свашта.

 

Стварно свашта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u kstu bilo diiiivno...a i pre ksta... icon_mrgreen.gif

 

e da, a stooo su mi smesne one devojke u kst-u tipa:'ruzna sam i debela, pa cu se vatati sa drugaricom mozda privucem neciju paznju...' uopste nisu lep prizor user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce je bilo fenomenalno na LTBR icon_da.gif  icon_da.gif  icon_da.gif

 

Bila je gomila ljudi koje znam,tako da sam uvek imala sa kim da djuskam... icon_redface.gif  icon_da.gif

 

 

Bilo je nekih mracnih trenutaka veceri,kojih ne bih zelela da se  secam MARIJA... no.gif  icon_sad.gif  mhihi.gif  icon_uhoh.gif  icon_uhoh.gif  icon_da.gif  icon_redface.gif  icon_mrgreen.gif  icon_smile.gif  ph34r.gif  icon_rolleyes.gif

Sta se bunis???Bilo ti lose, mozda??? icon_mrgreen.gif

A i sinoc je bilo super, samo jednu stvar ne razumem-zar toliko malo dobrih riba ima u kst-u da su prva dva sata svi slobodni momci blejali u klubicu i gledali nas tri?Posle su nestali, razumljivo, naisle goticarke pukeface.gif

Sreda, Queen!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da, a stooo su mi smesne one devojke u kst-u tipa:'ruzna sam i debela, pa cu se vatati sa drugaricom mozda privucem neciju paznju...' uopste nisu lep prizor user posted image

Prvo,znaci navoda se pisu sa dve crtice,sto izlgeda OVAKO ''

 

 

Mislim da znam na koga mislis.....Ako ti toliko smeta,onda nemoj gledati... Svoga decka za ruku i idi u neki cosak u kojem ih ne vidis.... icon_da.gificon_da.gif

 

Vooolim ja svog decka,ali iskreno...I ja bih se vatala sa njenom ortakinjom.... orangelistening.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo,znaci navoda se pisu sa dve crtice,sto izlgeda OVAKO ''

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ajde sve, ali jos je ispravljas, a jos i pogresno napises! samo u ovom citiranom delu imas dve greske...

1. posle zareza ide razmak

2. znaci navoda (dve crtice0 su poseban znak - " a ne pise se kao dve crtice ''

 

cisto, eto, da znas... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se bunis???Bilo ti lose, mozda??? icon_mrgreen.gif

Sreda, Queen!!!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Zloco....

I dalje mislim da je ono sa H'n H' bilo jaaako znas vec ti sta.... icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif

 

 

Nisam sigurna za sredu....Ali,ne mogu da odolim prizoru tebe u MANOWAR majci... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Jackie Brown

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

ajde sve, ali jos je ispravljas, a jos i pogresno napises! samo u ovom citiranom delu imas dve greske...

1.  posle zareza ide razmak

2.  znaci navoda (dve crtice0 su poseban znak - " a ne pise se kao dve crtice ''

 

cisto, eto, da znas... icon_wink.gif

Ja prihvatam ispravku.... icon_da.gif

 

 

 

Posle su nestali, razumljivo, naisle goticarke

 

Nemoj tako, nisu one krive..... no.gifno.gifno.gif

Edited by Pecora Nera

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao prvo user posted image

 

a kao drugo, ja sam govorila generalno, ne razumem kako ste svi shvatili o kome pricam icon_confused.gif , i nigde nisam rekla da mi smetaju vec sam se drugacije izrazila...

Edited by sata

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kao drugo, ja sam govorila generalno, ne razumem kako ste svi shvatili o kome pricam icon_confused.gif , i nigde nisam rekla da mi smetaju vec sam se drugacije izrazila...

U jednom momentu jako zanimljivog petka u KST-u icon_uhoh.gif , svratila sam samo da vidim sta se desava u klubicu. Jedna od drugarica koja voli gothic i jedva ceka da Bogicevic pusta mi je rekla da ponekada provuce i nesto osamdesetih. Otisla sam u klubic u nadi da cu cuti nesto iz tog bloka, ali nisam bila te srece...Tamo sam videla dve devojke koje tako ''igraju''...

 

Sorry, nisam znala da mislis generalno... icon_da.gif

 

Ali, zar takav nacin igranja i savatavanja sa drugaricama nije deo te goth kulture? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a...ma neka se vataju..svako sa svakim...keep on rockin' in a free world...meni licno niko ne smeta..mogu i da se jebu sto se mene tice...

a da li je deo goth kulture ili ne..to je vec na onima koji su deo te kulture..neki su takvi neki ne..... icon_wink.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, zar takav nacin igranja i savatavanja sa drugaricama nije deo te goth kulture? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Pazi na tako velike reci, mozes izazvati revoluciju ph34r.gificon_smile.gif

Pa nije deo kulture, imas mnogo vise fenserki koje iz fazona rade to+se drze stalno za ruke na ulici pukeface.gif

Sto je simpa ako si polupijan+su nevidjeno slatke (goticarke, ne fenserke).

Ona basta mi usra planove za cetvrtak... valjda ce makar ostati hladno vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To rade klinke, ili odrasle jedinke kojima telo sazreva geometrijskom progresijom u odnosu na mozak... icon_da.gif ...Josh nisu upoznale shta je ljubav i zao mi je stvarno...Osim ako nisu lezbo shto je opet ok, mada sumnjam da jesu...Tako, bilo bi vreme da i mozak krene da se razvija u neshto vece od makovog zrna... icon_da.gif

Edited by genius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...