Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Na aterparty-je je bilo divno. opet uhvatila euforija i osecala sam se kao da koncert idalje traje. I prijalo mi je sto sam cula i pesme koje nisu svirali, pa sam imala osecaj kao da su i to svirali. Judgment day, Looking for love, Now you're gone, Sailing ships, The deeper the love, Too many tears... I dosta je ljudi bilo. Na samom kraju su pustili Who wants to live forever. Savrseno. biggrin.gif

Ostala sam do samog kraja i ne znam kojim cudom sam uspela da izdrzim 18 sati na nogama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve bi bilo kul da nije bilo nekoliko !@#%$ istripovanih riba koje su blejale u bašti, a svaku osobu koja bi ih isprskala gledale krajnje ubilačkim pogledom, ili u nekim slučajevima pokazivale srednji prst. Mislim, koj' su kurac uopšte došle, tačnije zašto su ulazile u baštu? wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve bi bilo kul da nije bilo nekoliko !@#%$ istripovanih riba koje su blejale u bašti, a svaku osobu koja bi ih isprskala gledale krajnje ubilačkim pogledom, ili u nekim slučajevima pokazivale srednji prst. Mislim, koj' su kurac uopšte došle, tačnije zašto su ulazile u baštu? wallbash.gif

Moj prolazak kroz bastu se zasnivao na tome, "ZGRABI PIVO I BEZI< OVI NISU BAS PRI SEBI"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve bi bilo kul da nije bilo nekoliko !@#%$ istripovanih riba koje su blejale u bašti, a svaku osobu koja bi ih isprskala gledale krajnje ubilačkim pogledom, ili u nekim slučajevima pokazivale srednji prst. Mislim, koj' su kurac uopšte došle, tačnije zašto su ulazile u baštu? wallbash.gif

Brate kako si uspeo takve da nadjes? Sve koje sam videla su bile vise nego srecne da ih okupas laugh.gif

Mada bilo je mozda 3 ustogljene face koje sam htela da naprskam u oci icon_smile.gif Casa vode je mozda efikasna, ali pistolj je precizan mhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad ce sledeca? icon_mrgreen.gif

DJ je rekao nešto tipa 'vidimo se sledećeg meseca'. Nije valjda da će biti tek u septembru? sad.gif Ja se iskreno nadam da će biti utorak posle Beer Festa. icon_biggrin.gif

 

BTW. Sorry za jedno prskanje negde pred kraj - video sam da baš i nisi bila raspoložena za još vlaženja (kao ni tvoje drugarice, koje su potpuno odlepile icon_smile.gif ), ali jednostavno nisam mogao da izdržim... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj prolazak kroz bastu se zasnivao na tome, "ZGRABI PIVO I BEZI< OVI NISU BAS PRI SEBI"

Tako nešto sam i ja radio kada sam uzimao pivo. icon_smile.gif Problem je bio i sa cigaretama. Moglo je normalno da se puši samo kod zidova, i to samo ako te ne primeti psihotična drugarica sa kofom vode, koja nema nimalo obzira prema tvojim lošim navikama. icon_smile.gif

 

Provalio sam da tamo gotovo niko ne prska ljude koje ne poznaje - muškarce (na njihovu žalost) praktično niko sa strane nije prskao, dok su najviše najebale najlepše devojke, koje su se definitivno nagutale litara i litara vode. icon_biggrin.gif

Edited by profa

Share this post


Link to post
Share on other sites

DJ je rekao nešto tipa 'vidimo se sledećeg meseca'. Nije valjda da će biti tek u septembru? sad.gif Ja se iskreno nadam da će biti utorak posle Beer Festa. icon_biggrin.gif

 

BTW. Sorry za jedno prskanje negde pred kraj - video sam da baš i nisi bila raspoložena za još vlaženja (kao ni tvoje drugarice, koje su potpuno odlepile icon_smile.gif ), ali jednostavno nisam mogao da izdržim... pivopije.gif

ma opusteno pivopije.gif niko se nije ljutio... icon_smile.gif

valjda nece cekati tek septembar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko se bre ljutio..... ne znam ja za takve.... icon_wink.gif

 

@profa posto sam jedna od drugarica mogu ti reci da se ne tripujes, nismo strasne samo takoo izgledamo icon_wink.gif

ne, stvarno, sve je ok

 

osim ako se ja nisam zestoko istripovala i ti nisi govorio sati icon_confused.gif

 

bas je bilo super, kao i prosli put... samo je ovog puta bilo toplije pa je voda jos vise prijala ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko se bre ljutio..... ne znam ja za takve....  icon_wink.gif

...pogotovu kada je dve od vas nekoliko likova isprskalo po 1000-ti put... mislio sam da ćete im isisati svu krv. icon_smile.gif

 

@profa posto sam jedna od drugarica mogu ti reci da se ne tripujes, nismo strasne samo takoo izgledamo  icon_wink.gif

ne, stvarno, sve je ok

Ma izgledale ste skroz kul, samo su vam falili rekviziti. Od vašeg društva sam isprskao samo Nadu jer je u tom trenutku izgledala najpozitivnije (mada verujem da ni 20% vode nije stiglo do nje jer je uspela da pobegne) icon_smile.gif, a moram da priznam da je strašno dobro podnela prskanje na samom kraju, jer su je neki likovi u odmazdi bukvalno zalivali vodom.

 

bas je bilo super, kao i prosli put... samo je ovog puta bilo toplije pa je voda jos vise prijala  ph34r.gif

Da, samo se treba priviknuti na nju jer izgleda hladnije (voda *izgleda* hladnije? nešto sam ovde promašio icon_smile.gif ). Činjenica je da je bilo bolje neko prošli put zbog temperature, ali mi je i muzika ovaj put bolje legla, mada nisam siguran da je bilo ikakve razlike. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pogotovu kada je dve od vas nekoliko likova isprskalo po 1000-ti put... mislio sam da ćete im isisati svu krv. icon_smile.gif

ok.... sada ne znam na koga mislis.... sad.gif

 

mada stvari cesto nisu onakve kako izgledaju icon_wink.gif

 

Od vašeg društva sam isprskao samo Nadu jer je u tom trenutku izgledala najpozitivnije (mada verujem da ni 20% vode nije stiglo do nje jer je uspela da pobegne) , a moram da priznam da je strašno dobro podnela prskanje na samom kraju, jer su je neki likovi u odmazdi bukvalno zalivali vodom.

 

ne znam da li da komentarisem ili..... ima veze sa nekim postom od ranije.... ko je najvise stradao i tako to icon_wink.gif

 

Da, samo se treba priviknuti na nju jer izgleda hladnije (voda *izgleda* hladnije? nešto sam ovde promašio  ). Činjenica je da je bilo bolje neko prošli put zbog temperature, ali mi je i muzika ovaj put bolje legla, mada nisam siguran da je bilo ikakve razlike.

 

icon_da.gif hocemo ponovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pogotovu kada je dve od vas nekoliko likova isprskalo po 1000-ti put... mislio sam da ćete im isisati svu krv.

ok.... sada ne znam na koga mislis.... sad.gif

 

mada stvari cesto nisu onakve kako izgledaju icon_wink.gif

Najniža devojka u društvu, koja se nadrkala na nekog lika koji je stalno prskao i na kraju mu pokazala mu oba srednja prsta (ovde zaista nije moglo da se provali da li je u pitanju ortak ili neki uvaljivač), i visoka devojka koju je nekoliko ljudi sve vreme prskalo.

No kapiram da je možda bila samo trenutna iziritiranost.

 

Od vašeg društva sam isprskao samo Nadu jer je u tom trenutku izgledala najpozitivnije (mada verujem da ni 20% vode nije stiglo do nje jer je uspela da pobegne) , a moram da priznam da je strašno dobro podnela prskanje na samom kraju, jer su je neki likovi u odmazdi bukvalno zalivali vodom.

ne znam da li da komentarisem ili..... ima veze sa nekim postom od ranije.... ko je najvise stradao i tako to icon_wink.gif

Činjenica je da je jedna od najlepših devojaka koje dolaze u KST. I nekoliko mojih (slatkih) drugarica se propisno nagutalo vode, ali su ove vraćale sa kamatom, pogotovu jedna koju je neki lik stalno smarao - kao prskaju se, a onda je zagrli i pokuša da je poljubi... ne podnosim takve face, a 'fala Bogu u KST-u ih ima i previše. violent.gif

 

icon_da.gif  hocemo ponovo

Samo da padne što pre, dok traju ove vrućine...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хихи(да не кажем хики),ове мокре журке су заиста зло.

 

Стварно би их требали правити чешће,много чешће.Атмосфера је толики конза,да човеку дође да се губи и уз тотално срање од музика(а било га је).

 

Наредне среде Бритси или...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najniža devojka u društvu, koja se nadrkala na nekog lika koji je stalno prskao i na kraju mu pokazala mu oba srednja prsta (ovde zaista nije moglo da se provali da li je u pitanju ortak ili neki uvaljivač), i visoka devojka koju je nekoliko ljudi sve vreme prskalo.

No kapiram da je možda bila samo trenutna iziritiranost.

ma to su bili u pitanju ortaci icon_smile.gif

eto kao sto kaze dragana stvari cesto nisu onakve kako izgledaju icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to su bili u pitanju ortaci  icon_smile.gif

eto kao sto kaze dragana stvari cesto nisu onakve kako izgledaju  icon_smile.gif

Eto... a dešava se da uopšte ne provalim da lik koji je krenuo da priča sa mojom drugaricom nije njen drug, već starter.

 

A sad odo' malo da ćutim. Bar do večeras, i jedne od mojih omiljenih večeri u KST-u. icon_biggrin.gif

Edited by profa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...