Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Znaci bilo je katastrofalno mnooogo ljudi.... :icon_ne::no: Ne znam od kad je kst postao tako popularan... :rolleyes::confused:

Al u svakom slucaju bilo je...pa recimo zanimljivo...Najvise vremena provela sam u hodniku jer je tu jedino moglo da se dise...A i morala sam da bezim od raznoraznih manijaka,mentola i debila :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, koliko je ljudi bilo. Zlo. :no: Tek je posle tri moglo da se dise.

 

I moja the show must go on na kraju. :wub:

 

jao mnogo volim tu pesmu..moja drugarica je celo vece smarala dj-a d ajoj pusti i na kraju su i rekli kao za devojku koja je celo vece trazila queen..e sad to si ili ti ili moja drugarica.hihi :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao mnogo volim tu pesmu..moja drugarica je celo vece smarala dj-a d ajoj pusti i na kraju su i rekli kao za devojku koja je celo vece trazila queen..e sad to si ili ti ili moja drugarica.hihi :mrgreen:

 

Nisam ja trazila, ali su mi procitane misli. :D

 

Dobro, de The show must go on je bila predposlednja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh... sa Madredeusa na 90-te - iz gužve u gužvu. :)

 

Čuh iz neproverenih izvora da je prodato oko 850 karata. 90-te definitivno postaju najposećenije veče u KST-u, koliko god da su krš. Meni je u principu bilo skroz kul - malo alkohola (bermet, brendi i rum + pivo, nisam smeo mnogo zbog vožnje :( ) i ugođaj je potpun. :bigblue: Ali zaista smeta prevelika gužva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

M'rsh!!! Mada, u pravu si :da:

:razz::razz::razz::razz:

 

 

 

 

Devedesete su bile uzas zivi.Onoliko ljudi nisam mislila da moze da stane u KST.Pocinju da me nerviraju deca bez manira.Pitam se odakle su izmileli? Uzas zivi....Onaj Libar,na samom kraju, ni sama ne znam koliko mi je legao,a koliko me je ubedacio....Sve u svemu,ni devedesete vise nisu sta su bile...

Edited by Jackie Brown

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jesu 90e...nego ono ljudi..

Meni prishao neki lik i pita me napolju : "Jel' ovde neki klub gde se pushta r'n'b a i rock?"

I ja mu objasnim: "U jednom klubu posebno je rnb u drugom rock'

Mislim se - "Kakav crni klub :) :)" Hodnik..jebeni hodnik :)

 

Ma najjace je sto je lik pitao kakva je to zurka na etf-u. :) Ne verujem da nikad nije cuo za kst. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najjace je sto je lik pitao kakva je to zurka na etf-u. :) Ne verujem da nikad nije cuo za kst. :)

 

Stvarno mi nije jasno kada je to kst postao toliko popularan .... :confused:

Cak sam srela i par ljudi koji su bili najveci protivnici kst-a i koji su pricali da bi pre umrli nego krocili tamo...

Al su se ipak dobro proveli... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh... sa Madredeusa na 90-te - iz gužve u gužvu. :)

 

Čuh iz neproverenih izvora da je prodato oko 850 karata. 90-te definitivno postaju najposećenije veče u KST-u, koliko god da su krš. Meni je u principu bilo skroz kul - malo alkohola (bermet, brendi i rum + pivo, nisam smeo mnogo zbog vožnje :( ) i ugođaj je potpun. :bigblue: Ali zaista smeta prevelika gužva.

 

Bilo je dosta vishe od 850 - iz prve ruke info. Smihljali smo kako da malo rasteretimo prostor za 90-e,a i bicje nekih novih zanimacija sledecji put - kao i uvek :da:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mi nije jasno kada je to kst postao toliko popularan .... :confused:

Cak sam srela i par ljudi koji su bili najveci protivnici kst-a i koji su pricali da bi pre umrli nego krocili tamo...

Al su se ipak dobro proveli... :da:

 

Evo cak moj kolega sa faxa, shabaneros koji izlazi da slusa Marka Bulata, rekao mi je da moram da ga vodim na 90e.

Toliko o 90im. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

DObar deo sam bila na r'n'b-ju :wub: I bile su Pussycat dolls i Shakira :wub:.

 

 

 

aaaa... kako sam uspela da propustim i jedno i drugo :(

 

nije guzva sa 90ih nista u odnosu na domacicu :no: , a stanje pogorsavaju novi ljudi u kstu koji nisu navikli na guzvu, pa se guraju kao nekada u gradskom prevozu :) :) :)

 

'90. su postale toliko popularne kad je pocela da se pusta domacica (dens) '90.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свети Јебем кол`ки је био кркљанац.Чак и није било лоше,али жвагу је убила,тако да је била паљба још у два.Зајеби.Горе него на `80.

 

У среду домаћица(ваљда нећ` бит` кркљанац).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a stanje pogorsavaju novi ljudi u kstu koji nisu navikli na guzvu, pa se guraju kao nekada u gradskom prevoz

Pa ja sam moju sestru kada je bila negde pri kraju 8og razreda vodio na 90te da dete ispece zanat kako da se krlja na zeleznickoj stanici kad krene 511! i misija je uspela, svaki dan uspe da sedne kad se vraca iz skole :lol:

No shalu na granu, ja i ne preferiram da idem u kst kad ne radi letnja basta, tu bar ima mesta da se razbaskaris, a i mozes da radis stagediving u onolku raju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...