Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Dunja, pomenuli smo ga par puta, Uros je pricao sa njim o onim teorijama zavere, pa je pominjao juce Profu u vezi toga :) :) :)

 

Setila sam se posle. I onda sam ja rekla da ce on i Milena da se vecnaju. :wub:

Setil sam se i jos gomile stvari, ali o tome cemo sutra.

 

WS! :rockdevil: Ako bude kao na afterparty-ju bice fenomenalno! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi domacica a niko nije bio :razz::razz: .........bilo onako......na momente do yaya na momente smor.....al zato na kraju "Sve jos mirise na nju" konacno i to pijan da cujem :mhihi: ..........i jos plus video "nju" danas posle nekog vremena.........jebote :zeleni: .......sutra WHITESNAKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE............ :muzicar::muzicar::muzicar::muzicar::muzicar::muzicar::muzicar: .............TOOOOOOOOOOOOOO.................kako ce samo biti dobro.......inace veceras nije bilo zive duse :no::no: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo....sorry ljudi za sinoc ja se ne ne secam nicega ali Pedja mi je pricao......nazalost......

 

prevarila me prokleta rakija a jos plus sam na dijeti nista konkretno nisam jeo ceo dan - prazan stomak....

 

znaci u zivotu se nisam tako napio......izgubio sam sve zivo......lovu,kljuceve......pocepao farmerke....otekla mi saka, noga, sav sam razderan stigao gajbi u 9h....................katastrofa jebote........pivo ne pijem vec neko vreme a posle ovoga bataljujem i zestinu.......jebes alkohol.....od Ws-a nisam cuo nista a i bilo bas malo ljudi

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je u petak bilo skroz kul (kako te bre nisam video, bibili?!?!). Pustili su i originalnu Enjoy The Silence (i spot), koje se ne sećam kada je poslednji put bila u KST-u - uvek ide remix. Jebem li ga, malo vina i piva i sve je ok. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako:

 

1) VitkeSnajke su bile super, izbor pesama VRH, drushtvo malo ali odabrano i to je super (bolje nego milionske guzhve subotama). Mancho & Goxy, puno hvala za Warlock, ZZ Top i ostalo, a dabogda umirali u mukama po 5 meseci obojica zbog pushtanja Firehouse - All She Wrote;

2) Subota '90. je bila ekstra, samo, kao shto rekoh, preshljemao sam se pa se ne secam mnogih stvari... A trebalo bi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene nece biti do 3.3. :da: profo, tad idemo zajedno samo da znas, domacica je '80ih...

whitesnake :no: nekako, bio mi je lep samo jedan deo u hodniku ( ovde se dea javlja, quotuje me i kaze : " Izgledali ste kao ono troje iz "Sanjara" :) :) :redface: ) a ostatak je bio zanimljiv ali bolan - imam modricu na kolenu :) eto, sta se desi, kad pokusavate drugara da podignete sam poda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni je na Snajkama bilo najjache onda kad je Goxy pustio ZZ Top - Gimme All Your Lovin', a neki likovi pokushali da skinu koreografiju koju standardno izvodimo Ragnanor, Gotmog, Michael i ja, i izgledali su kao bedne kopije... Chak su neke cice pored nas komentarisale nama neshto kao "aj' se vi nacrtajte na binici, ovi su jadni..." :D Jebiga, omatoresmo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zna li se kad ce da bude sledece vece nekog benda?

 

haustor :wub:

 

Queen :wub:

 

Profchek, iskreno se nadam da dolazis 3.3. na domacicu 80ih jer sam ja vec rekla Tei i Maji da idu sa nama i da ces ti da ih uvedes. Zvali smo i Plejga, ali on je penzos, mozda ga i dovucemo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Profchek, iskreno se nadam da dolazis 3.3. na domacicu 80ih jer sam ja vec rekla Tei i Maji da idu sa nama i da ces ti da ih uvedes. Zvali smo i Plejga, ali on je penzos, mozda ga i dovucemo. :D

Ako budem u Beogradu ok, ali uvođenje ne zavisi od mene već od ortaka koji radi unutra. Jebem li ga, valjda mu neće biti veliki problem da uvede dve maloletnice. :)

Kad je bre Maji rođendan? Ja sam mislio da je ona već uveliko punoletnica. :redface:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...