Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Kad je bila Pljuni i zapjevaj moja Jugoslavijo? Ne verujem da sam to propustio, jedna mi je od omiljenih pesama Dugmeta, ali stvarno. :) Za nju su pokrali Eye Of The Tiger (to je onaj deo 'Kome ovdje ne porastu zubi...'), Girl With The Pearls In Her Hair mađarske grupe Omega (u refrenu) i čini mi se da je za onaj "solo" pokradeno nešto od Peppersa. :da: Definitivno je bilo mnogo Dugmeta. Sećam se još onog "Lažeš dušo, lažeš vještice" (ne mogu da se setim kako se zove pesma), a 100% sam siguran da je bilo još nešto.

 

Svečane bele košulje su bili u izvođenju Anice Dobre, koja mi se nešto više sviđa od originala. Sjajna stvar. Žao mi je što nikada ne puštaju Seks, droga, nasilje i strah. :(

 

Nije bila ni 3N, EKV je išla vrlo retko, Oktobar takođe, Haustor takođe. Za divno čudo bilo je više Pušenja nego ranije - čak i nije bio loš izbor, mada me Guzonjin sin već previše smara. Ali 2 thumbs up za Nedjelja kad je otiš'o Hase i Hadžija ili bos. I Balada o Pišonji i Žugi je počela malo da me smara. :( Ja bi' opalio oba dela Pklatova, pa nek se raja čudi. :) :) :)

 

Nije bila Rekla je. :(

 

Nije bilo ništa od Huntersa - mislim da je taj bend nepravedno zapostavljen, imali su sjajne pesme.

 

Nije bila ni Put beznađa, a baš bi lepo legla za dizanje...

 

Smaram sa ovim "nije bila".

 

Dakle, u sredu će biti kul, ali žene bre! Pa u KST-u je u četvrtak proslava ovog vašeg praznika (i to '60 - '70), zar ćete sebi dozvoliti da to propustite? Ja još planiram da u četvrtak dam krv kako bih dobio 2 dana, pa da se uveče pomalo napijem. Biće lakše bez krvi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mogu da idem sa tobom u cetvrtak. da se napijemo i da ti kukam :) moze?

Of kors. :) Valjda ću uspeti da ubedim i Milenu. Već je rekla da bi išla, ali je to rekla i za subotu, pa se smorila i nije došla. :( Biće vesela muzičica. :veseli:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce li biti onda domacica sledece srede ili cemo cekati mesec dana?

verovatno mesec :no::sad:

 

kako bi bilo dobro produziti posle Nena :cry:

 

btw nigde nisam nasao da je i Neno otkazan.......ni na domu nista ne pise tako da.....

 

ako se i to otkaze jebote ne znam.....kupicu apsinth sam :)

 

a najaca je bila Pedjina faca kad sam mu rekao da nema domacice :) .......kao da sam mu rekao da mu je neko digo kola :)

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

i isto su je otkazali?

 

aaaa da secam se toga.....al nisam siguran kad je to bilo........mislim da je bio neki dan zalosti.....kad je bas upao u Moracu mozda.......ili voz :) .........tako nesto

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...