Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Crni Gorane, bese li ti na domacici u subotu? :confused:

Bio i smorio se k'o bulja, ne možeš da veruješ... Najgora Domaćica '80 ikada. Zapalio sam oko 1:45 i otišao na karaoke kod Mlađe (mada niko ne zna gde je Mlađa ;) ).

 

Ali zato večeras.... večeras će biti veče nad večerima. Pet sati Pink Floyda? Oh yeah, bring it on baby! Je l' dolaziš i ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko da li ce na devedesetim u malom klubu biti RnB, domaci dance, ili mozda nesto trece (kao npr karaoke)

Hm... dobro pitanje, s obzirom na to da više ne radi bašta. Ako u klubu ne bude bilo dizel muzike, onda će verovatno baš to ići u malom (obično oko 1-2h). Probali su pre 2-3 meseca sa karaokama pa im nešto baš i nije uspelo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio i smorio se k'o bulja, ne možeš da veruješ... Najgora Domaćica '80 ikada. Zapalio sam oko 1:45 i otišao na karaoke kod Mlađe (mada niko ne zna gde je Mlađa ;) ).

 

Ali zato večeras.... večeras će biti veče nad večerima. Pet sati Pink Floyda? Oh yeah, bring it on baby! Je l' dolaziš i ti?

 

I mi smo se smorili, a dosli smo dosta kasno. Ne mogu vise one pesme da smislim. Necu ici neko vreme na domacicu sigurno.

Kakav pink floyd, ne slusam ja njih.

 

Ali zato Britsi u sredu. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... dobro pitanje, s obzirom na to da više ne radi bašta. Ako u klubu ne bude bilo dizel muzike, onda će verovatno baš to ići u malom (obično oko 1-2h). Probali su pre 2-3 meseca sa karaokama pa im nešto baš i nije uspelo...

Zato i pitam :smile:

Znam da bi trebalo da budu domace '90 i RnB ali me plase te potencijalne karaoke :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Синоћ је на ЛТБР музика била феноменална! :muzicar: Никад ми се до синоћ није десило да не изађем у ходник док не кренем кући. Све похвале :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako je bilo super juce na britsima :veseli:

 

Slazhem se. Iako imam bash puno problema trenutno, iako moram da ustanem ujutru u 9 da bih ishao na posao, otishao sam sinoc na Britse ochekujuci smor, a proveo se fenomenalno. Nisam izbijao iz elektronskog dela do pola 3. Nego mi se neshto moj still dugokosi prijatelj sloshio do bola - muvao neku cicu, pa popio korpu, pa se smorio vec oko pola 1. Ja djuskao celu noc. I popio nekih 6 piva. :mhihi::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...