Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Sto ljudi, sto ćudi.

 

Sto zhena - dvesta sisa (da, znam da sam grozan, al' oce mi se :P)

 

 

Vidiš, ortak mi je sa druge strane komentarisao kako je očekivao više depresive.

Ali slažem se da je moglo malo žešće, ma i ovako sam sve vreme bila na nogama.

 

Ma opushteno, meni je bilo super svejedno.

A sinoc je bilo zextra!!!

Samo josh Ridjeg da prekoljem shto nije pustio AMA BASH NIJEDNU STVAR SA DISKA KOJI MU JE DAT!!! Ala ce neko vecheras da me chashcava pivom... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazhem se. Iako imam bash puno problema trenutno, iako moram da ustanem ujutru u 9 da bih ishao na posao, otishao sam sinoc na Britse ochekujuci smor, a proveo se fenomenalno. Nisam izbijao iz elektronskog dela do pola 3. Nego mi se neshto moj still dugokosi prijatelj sloshio do bola - muvao neku cicu, pa popio korpu, pa se smorio vec oko pola 1. Ja djuskao celu noc. I popio nekih 6 piva. :mhihi::pivopije:

 

 

Ortak u subotu navatao neku ribu, i posle pola sata riba dovodi drugog decka.. Lol*

 

 

Brate, nerealno!! Zamisli kakav je to smor?! :) :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bilo ok sad u subotu... Mozhda bash i nisam bio neshto u raspolozhenju za '80te, ali bilo je fino... Nego neshto nije bilo lepih devojaka, shtono reche Zeka iz KSTa: "Brate, ima devojaka, al' nema riba!!!"

Mada, kao da je to bitno... Dobro, jeste, ali malo :D

 

Lepo sam se zajebavao... Pogotovo na, oba puta, Kenny Lodgings - Footloose :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bilo ok sad u subotu... Mozhda bash i nisam bio neshto u raspolozhenju za '80te, ali bilo je fino... Nego neshto nije bilo lepih devojaka, shtono reche Zeka iz KSTa: "Brate, ima devojaka, al' nema riba!!!"

Mada, kao da je to bitno... Dobro, jeste, ali malo :D

 

Lepo sam se zajebavao... Pogotovo na, oba puta, Kenny Lodgings - Footloose :D

 

 

Bilo je lepih nemoj tako.. Uh.. Ja sam zagledao par njih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

shtono reche Zeka iz KSTa: "Brate, ima devojaka, al' nema riba!!!"

a kad je to pa bilo!? naravno zavisi sta znaci riba.....pravu ribu u kstu sam video moze se nabrojati na prste jedne ruke....a bio sam poprilicno mnogo puta :)

 

neka ponavljaju do mile volje Tiga - You're Gonna Want me...

da.....jedna od najzaraznijih pesama ikad.....jedino nije ni prici Dada ft Rivera Lollipop....to je zaraza veka

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kad je to pa bilo!? naravno zavisi sta znaci riba.....pravu ribu u kstu sam video moze se nabrojati na prste jedne ruke....a bio sam poprilicno mnogo puta :)

 

Kad nije bilo?!?!?!

Imam i ja poprilichno dugachak stazh izlazaka u KST, pa sam se vala nagledao riba itekako.

Nego u subotu bi dobrih, al' u velikom klubu, a guzhva je bila nepodnoshljiva... I tako u busicu smo bili, a kakva je bila jedna pored nas, sachuvaj Bozhe... Mislim da bi prebila chetvoricu :D :D :D :D :D

Bila je jedna preslatka, niska crnka sa kojom sam otplesao na Bill Medley & Jennifer Warnes - Time of My Life...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad nije bilo?!?!?!

pa lepo onda....blago tebi.....ukusi/standardi se razlikuju.....

 

ja u kst nikad nisam isao zbog riba nego zbog muzike/cirke/ortaka/ortakinja/blejanja.

 

i kad bane neka dobra riba toliko likova odmah krene da je muva......ko copor gladnih vukova sto rece jedan ortak :) ......da to uopste nije zdrava atmosfera da je startujes.....

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala je sinoc bio smor...

Mjuza je bila dno dna... Mada, ionako sam se napio vec do pola 2, a i bio sam sa Chuxom (sa njim nikada nije dosadno) pa mi i nije toliko smetalo... Jedino kvalitetno shto sam sinoc chuo su bili KUD Idijoti - Za Tebe...

Chekam petak i Ridjeg na zicer :D

Hocu moj Old Man's Child - Phantoms of Mortem Tales!!!

Nedostaju mi dobre stare chetvrtak black/death/thrash vecheri... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...