Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

koliko je ufur na maskembal?

Cene karata su do ponedeljka 17. decembra po specijalnoj promotivnoj ceni od 399 dinara, od 18 pa do 24. decembra biće 600 dinara dok je posle 24. decembra cena karte 800 dinara. Karte se mogu kupiti u Bilet Servisu i KST-u. Broj karata je ograničen a biće ostavljen izvestan broj za samo veče maskenbala i to po višoj ceni.

 

maskembal

 

:udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сутра је финале квиза и још неки ђаво, а од музике Бритси и ваљда Риђи (кхм, кхм).

 

А онда...четвртак! :wub:

 

Што се тиче Маскенбала, прва идеја ми је била да се маскирам у Индијанку или Индијку, али ако ништа не нађем, ићи ћу у оном што сам обукла за концерт Блекмурз Најта...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rasprodate karte za maskenbal....bedaq.....nacicu ih valjda ipak....

 

nisam bio u kst-u dobrih 2 meseca osim po sat vremena na domacici 80's na kojoj je bilo dobro jedino jer sam bio jan-pi

 

juce svratih na LTBR i brate strasno igrao sam se s ortakom u hodniku pogadjanja sledece pesme i ispogadjali smo se za sve pare mada nije bilo tesko :) .....

 

ljudi ima sve manje dosta onih koje znam juce su se smorili......mislim zaista da li je moguce da od najvecih svetskih bendova ljudi ne mogu da naprave rotaciju vecu od 2-3 pesme!?!?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma juche nisam mogao da dodjem, izashao sam u sredu i odvalio se k'o dupe, pa sam prespavao LTBR.

 

"Ljudi koje znam ima sve manje". PA TO JE JEBOTE SJAJNO!!! Pun mi onaj vishe od gledanja u jedne te iste face. I da, to stoji. New generations have arrived. Bilo je krajnje vreme...

 

U sredu je bilo nekako euforichno, valjda zbog finala kviza. A za to isto finale me bash zaboljevalo dupe. Bitno da je mene moja drugarica Ivana (ne Sarah_Key) napila od one njene ubitachne domace shljive... I piva... Mmmmmm...

 

Vecheras opet nastavljamo, part 135445. :pivopije:

 

I opet videh onu cakanu, samo shto je NIKO od celokupne moje obaveshtajne sluzhbe ne zna. Mora da je nova. Hmmmmm, fresh meat :rockdevil::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je sa vama narode? sad sam dosao sa alternative i nije mi dobro od smora! vrte 2 diska vec godinama a vi se borite da im odete na jebeni maskenbal!? ma to je rupcaga kakve nema jos su poceli da tripuju kako su opasni! lakse uci u EU nego u mrtvi kst!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ljudi koje znam ima sve manje". PA TO JE JEBOTE SJAJNO!!! Pun mi onaj vishe od gledanja u jedne te iste face. I da, to stoji. New generations have arrived. Bilo je krajnje vreme...

nauci da citas pa me onda quotuj tim tonom ja to nisam rekao......rekao sam ljudi ima sve manje ili ako treba da prevedem dodjes na night na kome je pre bilo poprilicno dosta ljudi a sada barem duplo manje iz vise nego ociglednih razloga.....ljudi koje ja znam su pomenuti u kontekstu da su bili i smorili se i 70% ih nece doci sledeci put kao ni ja uostalom.....

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nauci da citas pa me onda quotuj tim tonom ja to nisam rekao......rekao sam ljudi ima sve manje ili ako treba da prevedem dodjes na night na kome je pre bilo poprilicno dosta ljudi a sada barem duplo manje iz vise nego ociglednih razloga.....ljudi koje ja znam su pomenuti u kontekstu da su bili i smorili se i 70% ih nece doci sledeci put kao ni ja uostalom.....

 

Ja sam skontao ono shto sam i napisao. Ne sekiraj se za mene, nauchio sam da chitam kada sam imao 4 godine :D Bio ti je (bar za mene) loshe koncipiran post pa sam te krivo razumeo.

 

A to shto dolazi manje ljudi, pa, to je osvezhavajuce posle ovih silnih guzhvi koje su vladale u proteklih mesec dana. Nisi verovatno nijednom bio u KSTu kada je bilo manje od 50 ljudi za celu noc...

 

Sinoc bre neshto mnogo nadrndanih likova bilo. 4 puta se neko od mojeg drushtva zakachio sa nekim, i nijednom moji nisu izazvali tenziju. Al' najjache mi bilo kada se ortak zakachio sa nekim emo/gaythic/whatever fegetom - ortak proporcija trokrilnog shifonjera, mali fag proporcija tronoshca. Da ga je mrko pogledao, usmrtio bi ga na mestu :D

 

@Yggdrasil: Rasprodate su skroz, imash samo dve opcije da udjesh:

 

1. Ako znash Ljupcheta iz KSTa, cimaj ga, mozhe da ti sredi a chovek je dobar kao 'lebac, uchinice.

2. Ako poznajesh nekoga od DJeva koji rade, cimaj da te stavi na spisak.

 

U suprotnom... Nadam se da nisi kupila te lazhne brke :D

 

P.S. Ja se izvukoh od kuluchenja. Do jaja. Sad mogu mirno da se napijem vecheras gajbi natenane. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' najjache mi bilo kada se ortak zakachio sa nekim emo/gaythic/whatever fegetom - ortak proporcija trokrilnog shifonjera, mali fag proporcija tronoshca. Da ga je mrko pogledao, usmrtio bi ga na mestu :D

 

Ono obezbedjenje u KSTu nije za zezanje :) tako da izbegavajte kacenje unutra,ali ste opet trebali da ga sacekate izvan skca i da mu objasnite neke stvari o lepom ponasanju :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...