Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Nego, maskenbal. Prvi put od kada dolazim (a biće više od 10 godina), ako ne računam Horor, vreme mi je bukvalno proletelo.

 

Klik. 11:00.

Klik. 12:30.

Klik. 02:00.

Klik. 04:00. Idemo gajbi. :)

 

Prvi put ikada da su me startovale ribe (što je i logično jer sam bio mešavina LeBrona Jamesa, Kobyja Bryanta i još nekoga - žene vole crnce - iako mi je pet ljudi reklo "vidi Grua" :) :) :) ), i naravno, najgore pivo na svetu ikada od koga može samo da se pegla.

 

I da, prvi put da sam sve vreme bio na 80-tim. Jedino mi je krivo što nisam video još nešto od programa, izuzev Roostera i kasnije još nekog benda u saloonu.

 

Sve u svemu, dobro je bilo. Mislim da je bilo par likova koji baš i nisu glumili da su gej. :)

Edited by profa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc su britsi bili ochaj zhivi. Ne secam se kada je bilo ovoliko loshe. Svaka chast Sleepy-ju shto je probao da vadi situaciju, ali jedan chovek ne pomera planine... Uzhas.

 

Haha, i ti, Ivo, na yumu?! Havarija. Chudi me da te nije bilo sinoc...

 

Profo, ochigledno ne znash Ljupcheta dovoljno dobro. Da sam hteo, u subotu u 16h sam mogao da sredim sebi ulaz. Al' mene ich nije zanimalo da se majem sa maskenbalom. Tj., na istom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest oblaci
Uopste ja necu sa tobom da se prepucavam, no samo napomena da ocigledno ne pratis moje postove buduci da ja i ne postiram na tom forumu koji si pomenuo. Bar nisam jako dugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put ikada da su me startovale ribe (što je i logično jer sam bio mešavina LeBrona Jamesa, Kobyja Bryanta i još nekoga - žene vole crnce - iako mi je pet ljudi reklo "vidi Grua" :) :) :) ), i naravno, najgore pivo na svetu ikada od koga može samo da se pegla.

Ahahahaha...Gru...hahaha...vrh...nisam te videla :/

 

 

Sinoc su britsi bili ochaj zhivi. Ne secam se kada je bilo ovoliko loshe. Svaka chast Sleepy-ju shto je probao da vadi situaciju, ali jedan chovek ne pomera planine... Uzhas.

 

Haha, i ti, Ivo, na yumu?! Havarija. Chudi me da te nije bilo sinoc...

Ako mislish na britse, pa doshla sam sa Milicom pred sam kraj i javila ti se :P

Zaboravan si :>

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislish na britse, pa doshla sam sa Milicom pred sam kraj i javila ti se :P

Zaboravan si :>

 

A jebiga, kad sam se od smora napio k'o bulja... No, wait, ja se uvek napijem k'o dupe, samo shto se ne vidi uvek (jako retko se vidi uopshte, ako je verovati Jeli). Sorry, ali se stvarno ne secam... :confused:

 

Sinoc nije bilo loshe, samo shto smo Pop, Chux, Krle i ja stigli tek negde posle 1, zaboli kod Chuxa pre toga pa se napili tamo, pa se dopijali u KSTu.

 

Jedva chekam vecheras!!! :pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

90e, ali kod mene u ovoj vukojebini je tako poledilo da ne mogu da izadjem iz kuce.

Mozda angazujem svoj privatni avion zbog ksta :)

:rolleyes: cuti i kod mene je tako...

pogledam kroz prozor a ono snezna bajka :violent: i jos sam bolesna...

Edited by miss Penny Lane

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta da vam kazem osim da su kola zakon! pogotovo kad vozi neko drugi! sinoc sam promenio tri lokacije i bilo mi je bas dobro! znam da uvek postoji opcija sa kolima u jendeku al ko jos o tome razmislja kad nam je do jaja! aj u zdravlje!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da su zakon.....ja sam se zajebo i kreno basom kao led je necu da vozim i zavrsio tako sto sam se smrzao ko nikad u zivotu prvo kad sam dolazio a onda cekajuci usrani jutarnji.....a u kst-u poluprazno i bezveze....pao sam samo jednom na ledja :) .....ortak na lakat :meshuggah: ........u svakom slucaju sinoc kiks krenuti u grad......trebalo je prosetati do "knjaza" na bilijar i to je to....

 

mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrzim zimu najvise od svega :violent:

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...