Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

dray - danas je petak najsugaviji dan za izlazak... :udri:

kataklizma ... nikako nemoj u kst veceras...

 

Sto da ne, petkom ima dosta ljudi, atmosvera je cool, u velikom klubu moze da se cuje po koja dobra pesma, u malom metalurgija.

Sve u svemu bolje nego da se sedi kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) najace je bilo sto sutradan kad sam stao ispred zgrade apsolutno nisam mogao da se setim gde sam se parkirao sto mi se nikad nije dogodilo

 

 

vece se zove can't stop the rock. mada ti ja toplo preprucujem da odes u siprazje...

njaah bili prvo u undergroundu pa u plasticu pa u siprazju pa do tramvaja pa zavrsili u kst-u :):)

 

u siprazju skroz bezveze zadrzali smo se 5 minuta u kstu prvi petak nakon 100god ulazimo prva pesma "Fear Of The Dark" :) ......land where time stand still......

Share this post


Link to post
Share on other sites

to su ljudi koji nisu ograniceni i vole da slusaju i nesto drugo...

 

zasto neko ne moze/ne sme/ ne treba da slusa i nesto drugo pored metala... jel sam se zavetovala prevelikom metal bogu na vecitu odanost i poslusnost??? :) budalastine...

 

80te su daleko bolje od petkova i kojekakvih drugih najtova ne samo u kstu vec i u drugim klubovima...

muzika extra, nema likova koji se mrste, svi su dobro raspolozeni,... (jedino sto je guzva.. ali dobro... you can't have it all :D

)

jednostavno 80te su po meni najbolje veceri u kstu ^_^ ...iako volim da slusam i metal i rok i svasta jos.

 

:) najace je bilo sto sutradan kad sam stao ispred zgrade apsolutno nisam mogao da se setim gde sam se parkirao sto mi se nikad nije dogodilo

 

za sve postoji prvi put... :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to su ljudi koji nisu ograniceni i vole da slusaju i nesto drugo...

 

zasto neko ne moze/ne sme/ ne treba da slusa i nesto drugo pored metala... jel sam se zavetovala prevelikom metal bogu na vecitu odanost i poslusnost??? :) budalastine...

 

80te su daleko bolje od petkova i kojekakvih drugih najtova ne samo u kstu vec i u drugim klubovima...

muzika extra, nema likova koji se mrste, svi su dobro raspolozeni,... (jedino sto je guzva.. ali dobro... you can't have it all :D

)

jednostavno 80te su po meni najbolje veceri u kstu ^_^ ...iako volim da slusam i metal i rok i svasta jos.

 

 

ma da,super,blago tebi ali ne moze neko ko slusa npr.corpse da voli i pop,to je jednostavno nespojivo i nije ogranicenost nego realno.veceri petkom u kst su mnogo normalnije od onih subotom,to je jednostavno shit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da,super,blago tebi ali ne moze neko ko slusa npr.corpse da voli i pop,to je jednostavno nespojivo i nije ogranicenost nego realno.veceri petkom u kst su mnogo normalnije od onih subotom,to je jednostavno shit.

naravno da je blago meni... :)

 

realno je da corpse slusa 25% ljudi koji izlaze u kst. i ta kolicina ljudi nije merilo/parametar nicega... :)

 

koliko je spojivo ili ne, nije ni na tebi, a ni na meni da to procenjujemo. ako neko voli da slusa corpse a uz to i 80te- neka slusa. njegova stvar.

 

o ukusima ne treba raspravljati. zato i postoje razlicite tematske veceri da svako moze da slusa sta i koliko hoce.

 

ova diskusija je bespredmetna. zaista. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaoo koje gluposti.....nespojivost u muzici ne postoji kod nekog ko normalno razmislja....moze da postoji samo kod nekog kome odedjeni muzicki pravac sluzi za licnu identifikaciju....fazon metalac hejter :)

 

ja volim i slusam sve od narodnjaka, preko domaceg rocka punka grunge-a popa housa hard rocka do raznoraznog metala.....

 

 

naravno da neko moze nesto da ne gotivi ali ne po osnovu volis ovo e kako onda mozes da volis ono....bullshit

 

elem ja bio na 80's ali dosao tek posle 3h.....oko 2h krenuli preko brankovog kad je u suprotnom pravcu neki lik vozio neku toyotu sa 5 ljudi i okrenuo se i zakucao u billboard....jedan lik nije mogao noge da pomera dvoje su ostali zaglaljeni u smrskanim kolima jos sat vremena....vatrogascima je trebalo prvo pola sata da uopste dodju.....jebem im mater nespospobnu a onda jos pola sata da izglave ljude koji valjda noge izlomili....uzasno iskustvo gledati sve to :ph34r::mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neka mi neko samo objasni STA ljudi koji slusaju metal rade subotom u kstu na osamdesetim?bila sam tamo sinoc sticajem okolnosti ali jbte madona i ostala subidu mjuza... :spava:

 

A zato si bila nervozna?! :) :)

 

ma da,super,blago tebi ali ne moze neko ko slusa npr.corpse da voli i pop,to je jednostavno nespojivo i nije ogranicenost nego realno.veceri petkom u kst su mnogo normalnije od onih subotom,to je jednostavno shit.

 

Upravo si sinoc bila sa deckom koji sve to moze.. hehehe! Cemu ta ogranicavanja? Jebo te to sam prerastao jos u gimnaziji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi je drago zbog svih vas koji niste ograniceni i bla bla ali uopste nije u pitanju metal hejt posto ja i ne slusam toliko metal koliko grunge i rock i otkidam na neverne bebe npr ali ono sto sam htela da kazem je to da me smara da vam sve to objasnjavam,samo sam htela da vidim kako ce ljudi da odgovore na moje pitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi je drago zbog svih vas koji niste ograniceni i bla bla ali uopste nije u pitanju metal hejt posto ja i ne slusam toliko metal koliko grunge i rock i otkidam na neverne bebe npr ali ono sto sam htela da kazem je to da me smara da vam sve to objasnjavam,samo sam htela da vidim kako ce ljudi da odgovore na moje pitanje.

 

 

Dray pozdravilo te cudoviste iz Panceva :)

 

Srecna Nova!

 

U petak je bilo cudno. Bilo je poluprazno do 2 a onda se nabudzilo brdo ljudi. Bilo mnogo dece (ne znam za vas,ali oni meni ne izgledaju punoletno :no:) i matoraca :huh:

Svidza mi se sto dj u zadnje vreme pusta ljubavne pesme :wub::)

 

 

Deca su okey! Jedino mi je zao, kad ih vidim kako se sabijaju od alkohola i droge..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ne moze neko ko slusa npr.corpse da voli i pop,to je jednostavno nespojivo i nije ogranicenost nego realno.veceri petkom u kst su mnogo normalnije od onih subotom,to je jednostavno shit.

 

Ali ovaj prvi deo posta...

 

Primera radi, ja bash slucham drage nam stare Kanibalce isto koliko slusham i disco, dance & pop '80ih...

Tachnije, ja sam nespojiva sinteza izmedju Black/Death, Hard Rock-a i D,D&P '80ih. Nije realno to shto prichash, svakome se svidja mjuza, a kao shto Sonja lepo reche, ne fokusiram se na jedan pravac/rod/whatever... I nisam jedini, ima nas barem josh 26 (za koje ja znam) :da:

 

I petak i subota su sjajne vecheri, ne vidim poentu potenciranja koje su bolje...

 

U petak sam se napio kako odavno nisam. Video sam tako lepu devojku unutra, da bih drage volje nosao akumulatore za T-55 ceo dan samo ako bih time dobio shansu da razgovaram sa istom. Medjutim, kada se u petak noc i prilika ukazala, vec sam bio pijaniji od crne zemlje... Inache, mjuza standardna, a Ridjem hvala za The Kovenant - New World Order. :da:

U subotu sam se neshto smorio, ne znam zashto. Valjda mi vishe osamdesete nisu shto su nekad bile... Mjuza je bila ok, ali izgleda da ja bash i nisam (glas savesti: pa kako bih i bio kada sam se razvalio k'o bulja prethodne vecheri... :D). Bilo je kosijanera za izvoz. Odushevilo me kada sam chuo Kenny Lodgings - Footloose, znam da je skoro uvek pushtaju, ali nekako se ja vazda zadesim u klonji (tj chekanju u redu za istu) kada puste ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj rad :) .....al da je bilo bilo je tr00 gimnazijalskih dana :):rockdevil:

 

 

:) :) :) :) samo kad se setim

 

majica bodoma plava + crne pantalone uvucene u martinke + crni kozni mantil do peta + 3 tone narukvica i ostalih gluposti

( I godina )

lagano se "kultivisem" u kasnijim danima, pa u II-III-IV godini izgledam otprilike kao i sad, sa minijaturnim izmenama.

npr. boja kose.

ali drag mi je taj trOO period u gimnaziji, bas. mislila sam da sam mnooooooooooogo opasna :violent::) :)

izivljen na vreme i sa radoscu, punom snagom.

 

e sad u duhu nostalgije - kad ste prvi put bili u kstu i sa kim ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

mislim da postoji takva tema i na kst forumu zove se "prvi put" il tako neshto :D

 

Tako je, Ivana, ali shta fali da diskutujemo i ovde...

 

Prvi put - 16.02.1998., i to je bio dogadjaj... Ortak koji me je i uveo u metal, morao je da moli moju majku da me pusti da se vratimo onim famoznim nocnim 101 u 02:10h (jbg, imao sam 14 godina...).

 

Josh malo pa 10 godina otkako visim tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...