Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zbirni utisak od nekoliko prethodnih vecheri (nije me dugo bilo):

 

1. Sramota za pretproshlu subotu (devedesete) i onaj famozni nestanak struje. Bash mi se djuskalo. :( A i nisam chuo moju omiljenu od domacih devedesetih (Dr. Iggy - Nikad, Nikada)

2. U petak sam se toliko otkinuo da chak nisam ni izvalio da je Misha pustio stvar koju sam chekao celo veche sve dok me Krle & Bane nisu podsetili :oops: (Vex, jebem ti ono vino, zakopa me k'o za sa'ranu)

3. U subotu ovu, Bogu hvala, nije bilo toliko EKV-a koliko sam se bojao da ce biti, tako da veche uopshte nije bilo loshe.

 

Ko da docheka sledeci petak?!?!

 

Sure, ishao bih ja u sredu & chetvrtak, ali poshto sada radim po 12h dnevno, jebiga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dok jednom ne smrkne, drugom ne svane... :)

 

HA!

Ali ipak sam bio!!!

Jerbo, ovo je normalna firma - ostanesh 1h na poslu duzhe od radnog vremena, sutra dodjesh 2h kasnije...

 

Mada, subota je bila mnogo bolja, svaka chast Comiju i Goxyju, CHamuga i ekipa imaju mnogo toga da nauche. Extra mjuza, stvari koje ne idu stalno, stvari koje se nisu chule od poodavno u KSTu, extra, brate tebra, extra.

A da, i gomila extra cica, guess that counts as well :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni bilo super i u petak i u subotu, s tim da:

 

1. U petak zamalo da ostanem bez telefona, nekako mi je ispao iz dzhepa, i svaka chast liku koji ga je nashao i odneo Mishi DJ-u, ako chita ovo, nek' mi se javi u sledeci petak, dodjem mu pivo;

2. U petak sam se na kraju tako razvalio od piva da sam jedva kuci zhiv stig'o... POSHTO SU NAPOKON VRATILI JELEN PIVO UNUTRA, PA NE MORAM DA, KAO POSLEDNJI SLEPAC, SHVERCUJEM ISTO UNUTRA!!!

3. Funny thing, ove subote ni upola dobrih cica kao prethodnih. Letovanja, verovatno. Al' bitno da je jedna doshla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Meni bilo super i u petak i u subotu, s tim da:

 

1. U petak zamalo da ostanem bez telefona, nekako mi je ispao iz dzhepa, i svaka chast liku koji ga je nashao i odneo Mishi DJ-u, ako chita ovo, nek' mi se javi u sledeci petak, dodjem mu pivo;

 

 

 

Zahvalicu Mikoli u tvoje ime. :mrgreen:

Bas smi se pitali da li je lik koji ga je izgubio dobio nazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...