Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Што се маскенбала тиче, мислим да је свака цена преко 400 динара превише, а чујем да се продају и за 35 евра!!! :udri: И опет су пустили превише карата у продају (скоро 3.000 јбт!) само што су ове године остали без једног спрата, тако да ћемо се гужвати као блесави. :no:

 

Сутра увече је Metal Meltdown, музику пушта Риђи :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чини ми се да су синоћ маске биле слабије него прошле године, мада је било сјајних, као пећински људи, Отровна Ајви :wub: ренџери, Злоћка из Успаване Лепотице... Није била ни толика гужва као што сам мислила да ће бит'.

Морам признати да сам се провела нииикад боље :bigblue::redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

У покушају да се свима угоди, углавном већина остане незадовољ(е)на :) Поштујем и музику коју не волим, па ми је вече било прилично занимљиво :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
U cetvrtak je valjda Let there be rock...Al u principu sve ti dodje na isto...90 jebu kevu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

 

Slazhem se, sa ispravkom da DOMACE DEVEDESETE jebu kevu. Strane ce to isto da rade, kada se moj stari drugar Misha seti da malo izmeni program, i ubaci u veche muziku koju sam mu svojski rezao.

 

Na Domacici '80 budu stvari iz bivse SFRJ snimane tokom osamdesetih, a na domacici obicnoj, koja je sutra, bude muzika iz svih mogucih perioda sa prostora SFRJ

 

IMO, bolja je domacica

 

Na klasichnoj domacici cesh pre chuti punk stvari ex-YU prostora, i to ti je otprilike sva razlika, programi im se strahovito preklapaju, shto je i razumljivo.

 

Bolja je obichna, zato shto se odrzhava sredom te je manja guzhva, a i DJ Comi pushta vishe po mom ukusu nego Lapac, koga je bata-Bane morao da preklinje za, pazi sad, Azru... Damn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strane ce to isto da rade, kada se moj stari drugar Misha seti da malo izmeni program, i ubaci u veche muziku koju sam mu svojski rezao.

Misha ne menja program ni na jednoj svojoj veceri vec 8 godina... covek je samostalno uspeo da mi ogadi KST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Sledeće nedelje se otvara bašta, konačno

 

 

Prosle subote unutra je bio pakao...Trebali su ranije da otvore bastu a kakvi su baksuzi ne bi me cudilo da sutra padne kisa...mada jedan od najlepsih izlazaka u kste mi se desio prosle god, bio je petak, bili smo u basti i kisa je pljustala :) U subotu Lady's Night...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je neko jutros pri izlasku našao neku raspalu palicu (bubnjarsku jelte), molim da mi se javi. :) A ako je namerno maznuo, dabogda mu je naku zabio u ****.

 

 

He he ja bih na tvom mestu bila pazljiva sa takvim kletvama jer postoje i oni (muski) kojima se to svidja... :)

Edited by BraniSlava-Nazi sponzorusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, dobro sad, važna je suština. :)

 

E da, fina inače bila mjuza, kada smo mi ušli baš je bio Kamelot, posle bili Gamma Ray, Gardijani, Testament, Primal Fear, Maideni (a da nije bio neki od najdosadnijih hitova), Lost Horizon...

Ko bre svira ono Power Rangers? Vratiše me u mlados'! :wub::) :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...