Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Od 2 mokre zurke na kojima sam bila na obe je bilo natprosecno hladno (tipa 19 stepeni) a na jednoj je cak padala kisa (usred jula ili kad vec, znaci ostalih dana je bilo 46 stepeni). Sad konacno reunion svirka Goblina, otvaranje baste -> biblijski potop. Kad ce poceti da konsultuju hidrometeoroloski zavod pre nego sto naprave kalendar? :D

Sta je bilo sa svirkom, jel premestena unutra? Najvise bi me obradovalo da je sve bilo otkazano i zakazno za drugi put :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom na kolicinu propalih eventova prestaje da deluje kao koincidencija :D

A sto se makar mokrih zurki tice znam da se nije znalo vise od 2 nedelje unapred kada ce biti a to valjda moze da se isprognozira :D

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Juce sam bio prvi put u kST posle par godina... Sto se 'muzika' iskvarila? U jednom trenutku mi se ucinilo da su pustili Sky Viklera ili sta vec...

Pa kakvi su ono beli zidovi, pa to nije true :mrgreen: Doduse ima vise prostora ili ima manje ljudi!

Bilo mi je lepo, povratak u proslost :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

KST je propast,tamo vise nema ni m od metala,ja sam posle nekoliko godina otisao tamo pre nekih metar dana i muzika je bila house,rnb i jos neke glupe disco/techno pesme od pre sto godina.

Ljudi koji dolaze su fensi u kosuljama,roze majicama i slicno..Jedina normalna devojka koju sam upoznao je nekakva fensi obucena punkerka..Ne verujem koji shit je postao.

Zabranili su da se pusi u hodniku,kad nisam pao u nesvest.

 

Ali rece mi jedan od promotera da se razmislja da se uvede opet jedan dan kada bi se pustao iskljucivo esktremni metal,ali su se kao neki klinci stalni posetioci pobunili protiv toga,jer vec ima kao rock night,koji ih smara,a oni dolaze u KST jer su tu navikli da izlaze da slusaju dobar house..:)

 

Ti klinci ne znaju sta je tu ranije bilo,da je bio metal svako vece,da su se odrzavale svirke u klubu..Treba im pokazati neke snimke i slike iz tog perioda i reci im da su metalci prokleli to mesto kada su napustili metal.Verujem da polovina njih vise nikada ne bi dosla..Pustiti neku pricu su cuveni sektu koja je blejala po kstu pustili iz zatvora i sada obilaze to mesto,trazeci zrtve koje uzurpiraju njihovo mesto boravka... :)

 

iz pouzdanih izvora znam da postoji jedna struja zaposlenih u kst-u,koja insistira da se kst "vrati metalcima".. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.facebook.com/events/245067612230025/

 

Evo ga,pored tradicionalih metal bandova Maiden,manowar,WASP,Metallica i slinco pustace se i Kreator,Slayer,Death,Childreen Of Bodom,Sabaton i drugi..

 

Nadam se da ce ovo vece prerasti u tradiciju, a koliko mogu da vidim na facu sad su u toku rock veceri dodali i NU metal program..

 

:D

 

bas cu da odem sutra da vidim na sta ce to da lici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.facebook.com/events/245067612230025/

 

Evo ga,pored tradicionalih metal bandova Maiden,manowar,WASP,Metallica i slinco pustace se i Kreator,Slayer,Death,Childreen Of Bodom,Sabaton i drugi..

 

Nadam se da ce ovo vece prerasti u tradiciju, a koliko mogu da vidim na facu sad su u toku rock veceri dodali i NU metal program..

 

:D

 

bas cu da odem sutra da vidim na sta ce to da lici.

 

E, al koliko ja znam, postoji vec dugo ovo metal vece u KST-u, doduse jedan cetvrtak mesecno, i zove se metal meltdown

 

Plus petkom bude uvek blok sa SOAD, RATM, Picin Park, Papa roach... Sve stara dobra muzika nase metalske mladosti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...