Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

ma serem vam se ja na tu vasu birokratiju...jel treba jos i na kolenima da vas molim da bi ste me pustili u KST? budale...ko li je izmislio te glupe propise...

taj fazon. Znas koliko mi puca kurcina da molim pedere usrane da me puste u onu buvaru. neka idu i jebu se tamo sa studentima... Cuj ne mogu da dobijem clansku kartu jer nisam studet. Pa sta?? Ako cemo tako, ajde onda da se prilazu i Vojne Knjizice, jer jebiga, ko nije odsluzio vojsku svih 11 meseci, nema u KST icon_surprised.gificon_surprised.gif

 

JEBITE SE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ti si ljubomoran Borise!!! Ja čim se vratim odo da pokupim svoju člansku kartu zuba.gif Jedva čekam da ponovo zakoračim u KST (naročito po ovakvim pravilima) icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifmrred.gif

 

seronja.gifzuba.gif

nisam ljubomoran nego je to glupost..... Pa sta ako nisam student?

 

Isto tako mogu da kazu ko nema kurac duzi od 35 cd ne moze da udje.... nema nikakve logike

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj fazon. Znas koliko mi puca kurcina da molim pedere usrane da me puste u onu buvaru. neka idu i jebu se tamo sa studentima... Cuj ne mogu da dobijem clansku kartu jer nisam studet. Pa sta?? Ako cemo tako, ajde onda da se prilazu i Vojne Knjizice, jer jebiga, ko nije odsluzio vojsku svih 11 meseci, nema u KST icon_surprised.gificon_surprised.gif

 

JEBITE SE

U KST ne mozes da udjes ako nisi student jer je KST Klub STUDENATA tehnike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta? godinama je u KST mogao da udje ko je hteo,i sad odjednom ne moze jer je neko okrenuo kurac naopacke...po toj logici,trebalo bi i za SKC (Studentski Kulturni Centar,da vas podsetim) da se dobijaju clanske karte...

 

Sem toga,po toj logici,trebalo bi da ulaz u KST bude dozvoljen samo studentima ETF-a,jer je to Klub Studenata TEHNIKE,je li...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta? godinama je u KST mogao da udje ko je hteo,i sad odjednom ne moze jer je neko okrenuo kurac naopacke...po toj logici,trebalo bi i za SKC (Studentski Kulturni Centar,da vas podsetim) da se dobijaju clanske karte...

 

Sem toga,po toj logici,trebalo bi da ulaz u KST bude dozvoljen samo studentima ETF-a,jer je to Klub Studenata TEHNIKE,je li...

nisam video tvoj post malopre. Studenti tehnike su i gradjevinci i masinci takodje, a po nekoj bizarnoj logici ukljuce neki put u tu podelu i ove sa arhitekture *mada je za njih termin crtkaci mnogo tacniji*

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam video tvoj post malopre. Studenti tehnike su i gradjevinci i masinci takodje, a po nekoj bizarnoj logici ukljuce neki put u tu podelu i ove sa arhitekture *mada je za njih termin crtkaci mnogo tacniji*

u redu,onda se ispravljam...onda bi trebao ulaz da bude dozvoljen samo elektrotehnicarima,gradjevincima,masincima i arhitektama...Zadovoljan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko vas jebe decice!!! TO i treba da bude za studente, zato se i zove klub studenata tehnike. Jedino ribicama da daju slobodan ulaz da to ne predje u pederbal.

eh,vi biste da tudjim kurcem mlatite koprive...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i sta ste sad svi ispizdeli na kst ko da je njima u interesu da ogranice broj ljudi koji dolazi i tako sebi smanje profit. da je do njih ovo stanje koje je bilo do sad bi ostali do ko zna kad. to su ih pritegli ovi dekani pa su morali nesto da preduzmu.

 

ice ice baby

du du du dududu du

Share this post


Link to post
Share on other sites

u redu,onda se ispravljam...onda bi trebao ulaz da bude dozvoljen samo elektrotehnicarima,gradjevincima,masincima i arhitektama...Zadovoljan?

S obzirom da si ti na ovom forumu podrzavao radikale i agitovao za njih mislim da tebe ne treba ni pustati na socijalne skupove, vec samo na radikalske zabave. Dakle i formalno predji u narodnjake icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U KST ne mozes da udjes ako nisi student jer je KST Klub STUDENATA tehnike.

ahaaaaa, Klub Studenata TEHNIKE, iliti tehnickih fakulteta, a recimo neko sa medicine dodje, pokaze index, dobije clansku kartu i moze da udje. A medicina je tehnicki fakultet koliko je i moja baba moreplovac....

 

Uvek mora da postoji neki magarac bez mozga koji ce soliti i krojiti kako mu se dune... E pa neka ga MENI dunu, a nadam se i ostalima!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahaaaaa, Klub Studenata TEHNIKE, iliti tehnickih fakulteta, a recimo neko sa medicine dodje, pokaze index, dobije clansku kartu i moze da udje. A medicina je tehnicki fakultet koliko je i moja baba moreplovac....

 

Uvek mora da postoji neki magarac bez mozga koji ce soliti i krojiti kako mu se dune... E pa neka ga MENI dunu, a nadam se i ostalima!!!

 

Ne vidim cemu tolika frka oko svega ovoga? Ja znam za dva kluba van Beograda gde se s vremena na vreme odrzavaju koncerti a koji rade kao interni klubovi Auto-moto drustava. Clanske karte tu postoje zato sto su to zvanicno INTERNI KLUBOVI, ali to je samo zbog inspekcije posto se, mada u to nisam siguran, porez racuna drugacije nego kad je sank registrovano kao SUR. U tim klubovima uglavnom se karte ne traze. Da li je ovo slucaj i sa KST-om, mislim kako je pravno i poreski to regulisano, nemam pojma. No, poznajuci nas mentalitet i ovdasnje obicaje imam neki osecaj da clanska karta posle nedelju ili dve nece biti uopste trazena sem u slucaju da ne zele nekog da puste iz nekog razloga (pijan, drogiran, agresivan, prljav ili sta vec moze biti razlog). U takvim slucajevima mislim da je clanska karta sasvim OK stvar, ali ako nema zloupotrebe toga. U Nemackoj ulazite u nocni klub normalno i niko vam ne trazi propusnicu. Pre mene ulaze dva Turcina i regali na ratima im traze propusnice. Oni kaze da ih od drugih ne traze, no obezbedjenje na vratima samo ponavlja recenicu "Imate li propusnice?" Oni se okrenu i odu ja udjem i niko mi nista ne trazi. To je poenta price - ja sam za propusnice svuda bas da bi se izbeglo da ulaze oni koji ne treba da ulaze. Naravno pod uslovom da je ta selekciaj ko moze uci a ko ne moze uradjena korektno.

Edited by Gwydion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...