Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Ovo sa clanskim kartama im je okej.Nece moci vise da ulazi ko hoce.

Par puta sam video da su neki fenseri dosli ph34r.gif ,zatim neka cetiri lika pa se pokacili sa nekim i slicno... pukeface.gif Dugo nisam bio u kst,a iskreno nesto mi se vise i ne ide tamo.Ne znam koliko ce to trajati i kako ce se odvijati,ali sam nacuo da planiraju da kst bude samo za studente ETF-a.Videcemo sta ce biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je fora. Napokon vishe necju preskakati glupe istripovane bedachecje klince u hodniku. Shteta za ove koji su okej ali ipak... JEBI GA. Neki red mora da se zna. evotigana.gif

Pa naravno icon_mrgreen.gif , a svi sa ličnom koji izgledaju i ponašaju se normalno i obezbeđenje ih zna od ranije, ili deluju OK će moći da uđu.

 

 

P.S. jedna napomena, sada u petak su dvojica imbecila preko simsa provalila u kabinet dekana ETF-a u želji da uđu u KST pošto ih nisu pustili (svako ko je bio i jedanput u KSTu zna da je to menoguće), razbili su prozor, vrata i jurili se po zgradi, tako da je moguće da će opet biti sranja. Videćemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da si ti na ovom forumu podrzavao radikale i agitovao za njih mislim da tebe ne treba ni pustati na socijalne skupove, vec samo na radikalske zabave. Dakle i formalno predji u narodnjake icon_razz.gif

S obzirom da si ti na ovom forumu uglavnom postovao na filozofskim i religijskim temama,pametnije bi ti bilo da svoja proseravanja cuvas za takve stvari,da ne bi svi morali da vide koliko si glup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno icon_mrgreen.gif , a svi sa ličnom koji izgledaju i ponašaju se normalno i obezbeđenje ih zna od ranije, ili deluju OK će moći da uđu.

 

 

P.S. jedna napomena, sada u petak su dvojica imbecila preko simsa provalila u kabinet dekana ETF-a u želji da uđu u KST pošto ih nisu pustili (svako ko je bio i jedanput u KSTu zna da je to menoguće), razbili su prozor, vrata i jurili se po zgradi, tako da je moguće da će opet biti sranja. Videćemo...

Da li to znaci da ce na ulazu u KST zasedati specijalni ziri koji ce odrediti ko izgleda normalno a ko ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao da je KST neka posebna ustanova gde ne moze da ulazi svako...

Da se razumemo, ne radi se o tome, niti se pokušava da se napravi neki elitni klub niti bilo šta, samo je u pitanju činjenica da nekim danima (da,da znam da svi znate na koji dan mislim) prosek godina iznosi 12, što smeta gomili ljudi, a KST jeste klub studenata, a ne klub osnovaca. To je i bio jedan od razloga zašto su dekani tražili zatvaranje kluba. Naravno, dobra "deca" će uvek biti dobrodošla, samo moraju da prođu neku vrstu birokratske provere i to je to. I jednostavno da se ne pušta baš svako unutra, jer je kao što znate bilo svega i svačega. To je sve, nadam se na dobrobit svih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da si ti na ovom forumu uglavnom postovao na filozofskim i religijskim temama,pametnije bi ti bilo da svoja proseravanja cuvas za takve stvari,da ne bi svi morali da vide koliko si glup.

Uopste ja necu sa tobom da se prepucavam, no samo napomena da ocigledno ne pratis moje postove buduci da ja i ne postiram na tom forumu koji si pomenuo. Bar nisam jako dugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se razumemo, ne radi se o tome, niti se pokušava da se napravi neki elitni klub niti bilo šta, samo je u pitanju činjenica da nekim danima (da,da znam da svi znate na koji dan mislim) prosek godina iznosi 12, što smeta gomili ljudi, a KST jeste klub studenata, a ne klub osnovaca. To je i bio jedan od razloga zašto su dekani tražili zatvaranje kluba. Naravno, dobra "deca" će uvek biti dobrodošla, samo moraju da prođu neku vrstu birokratske provere i to je to. I jednostavno da se ne pušta baš svako unutra, jer je kao što znate bilo svega i svačega. To je sve, nadam se na dobrobit svih.

lepo zabranite ulaz deci od 12 godina i to je to...ako vam smetaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopste ja necu sa tobom da se prepucavam, no samo napomena da ocigledno ne pratis moje postove buduci da ja i ne postiram na tom forumu koji si pomenuo. Bar nisam jako dugo.

U redu,napomena uvazena,i zabole me i za tebe i za tvoje postove.Jel smo kvit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se razumemo, ne radi se o tome, niti se pokušava da se napravi neki elitni klub niti bilo šta, samo je u pitanju činjenica da nekim danima (da,da znam da svi znate na koji dan mislim) prosek godina iznosi 12, što smeta gomili ljudi, a KST jeste klub studenata, a ne klub osnovaca. To je i bio jedan od razloga zašto su dekani tražili zatvaranje kluba. Naravno, dobra "deca" će uvek biti dobrodošla, samo moraju da prođu neku vrstu birokratske provere i to je to. I jednostavno da se ne pušta baš svako unutra, jer je kao što znate bilo svega i svačega. To je sve, nadam se na dobrobit svih.

ahaaaaaa, a ne postoji razliak izmedju studenata i ljudi njihovih dogina koji nisu studenti, right?? Ili je jedina razlika u Index-u???

 

Ili si clan partije ili te nema....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam zasto vam smetaju deca? Mislim, ja sebe smatram detetom sa svojih 17 godina, a nisam bila ni cesti posetilac KST-a, ali u svakom slucaju da je dolazilo vise tih studenata ova deca se ne bi primetila.......

 

E, a sta ce biti sa svirkama koje se tamo odrzavaju? Zar moras da budes clan da bi otisao jednom tamo jer te zanima neka svirka ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahaaaaaa, a ne postoji razliak izmedju studenata i ljudi njihovih dogina koji nisu studenti, right?? Ili je jedina razlika u Index-u???

 

Ili si clan partije ili te nema....

icon_mrgreen.gif ja mislim da je i tebi jasno u čemu je razlika, prvo, potrabno je imati pokriće za rad kluba, jedna od zamerki je bila da to više nije klub studenata, i jedan od razloga za zatvaranje, OK, važi biće, i urađeno je to, sa tim da ne postoji isključivost, znači imaš ličnu, OK, sigurno te je neko video od "nadležnih" u kstu i dobićeš člansku sigurno, jednostavno birokratija mora da postoji jer to nije privatan klub, i mora "vlasnicima", dekanatu da se neke knjige, statistike i sl pokažu. Da jeste privatan, i da se samo razmišlja kako će se više para zaraditi, šta misliš, da li bi uopšte KST postojao u ovom obliku ili bi to bio "splav" u sred grada? Stvari su jednostavne, u sadašnjim uslovima jedini način da klub radi (ko zna koliko će dugo uopšte raditi) jeste putem članskih karti, ako ti je toliki problem da odeš da izvadiš člansku... pa stvarno ne razumem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahaaaaaa, a ne postoji razliak izmedju studenata i ljudi njihovih dogina koji nisu studenti, right?? Ili je jedina razlika u Index-u???

 

Ili si clan partije ili te nema....

A ja cu ponoviti jos jednom da ako su oni registrovani kao interni klub studenata tehnike onda placaju porez po mnogo manjem osnovu nego da imaju registrovanu kafanu. Da bi mogli da rade kao INTERNI klub moraju da sluze pice samo svojim "clanovima" koji jedini imaju pristuop unutra. Dakle moraju da izdaju clanske karte makar to bilo samo zamazivanje ociju inspekciji, pri cemu ne mora da znaci da ce to svima i traziti - bas nesto sumnjam da devojke bez clanskih karata nece pustati unutra? Naravno, sve ovo pod uslovom da su tako registrovani i da zbog toga tako moraju da rade ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"ne nije mi tesko da odem tamo, i pitam Nina, ili nekog od onih koji me znaju za clansku katru ali mi je to malo kurtonski.... bolje onda da ga nisu otvarali.... "

H E L L O......ne smaraj vise, koliko kapiram ti ni ne zelis da ides tamo...u cemu je onda problem??? ljudi koji zele da odu tamo naci ce nacina da odu..i to je to. ne kapiram cemu nerviranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

KST je otvoren za sve studente i srednjjoskolce. Donja linij aje 17 godina (ilibese 16...zaboravio sam icon_biggrin.gif). Sto se tice uclanjjivanja - to je JAKO lako!

 

ZA STIDENTE : Potreban vam je INDEX i da ostavite licne podatke

 

ZA SREDNJOSKOLCE: potrebna vam je licna karta i da ostavirte licne podatke, i morate da platite 100 dinara za uclanjivanje! Ovo vazi i za one koji nisu (vise) studenti ..znaci stariji ljudi icon_biggrin.gif

 

Clanovi KST-a dobijaju odredjene privilegijei - o tome se raspitajte u KST-u!

 

Eto - sve je sada jasno. KST inace radi na novom programu, a preko leta ce verovatnop biti otvoren svih 7 dana...ali to toem kada dodje vreme.

 

Ima li nekih pitanja???

Edited by [Cy_b_eR_S.T.A.R.]

Share this post


Link to post
Share on other sites

"ne nije mi tesko da odem tamo, i pitam Nina, ili nekog od onih koji me znaju za clansku katru ali mi je to malo kurtonski.... bolje onda da ga nisu otvarali.... "

H E L L O......ne smaraj vise, koliko kapiram ti ni ne zelis da ides tamo...u cemu je onda problem??? ljudi koji zele da odu tamo naci ce nacina da odu..i to je to. ne kapiram cemu nerviranje...

1. nemoj m ito hello, kao neka americka teenage-rka..

2. jesam li sa tobom razgovarao??

3. Ne nerviram se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...