Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

OVO JE SVE SRANJE!!! Klinci koji slusaju ovu muziku nemaju gde drugo da odu nego u KST, i kada bi klinci i inace mogli da izadju nego u petak, pa prema tome to je normalno! Sada neki seljani komentarisu da im smetaju klinci, a gde su oni to izlazili (verovatno nisu ni izlazili dok nisu dobili indexe?!?!?!??!)?!?!??! I ja sada retko idem petkom ali petak ima svoju atmosferu i ko hoce treba da ide! Sve te kartice i sl su sranja i samo jos da nosimo zute trake kad idemo tamo, ili ce da razdvoje po godinama

do 15 roze od 15 do 18 plave od 18 do 21 zelene.....

 

STA BI SA GOTIKOM????? Posle tri-cetiri godine REDOVNOG odlazenja ja sam spao na Old City (bio sam na otvaranju i necu vise) koji je ex lotus - apsolutno je isti sa sve celavcem na vratima i obaveznom garderobom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVO JE SVE SRANJE!!! Klinci koji slusaju ovu muziku nemaju gde drugo da odu nego u KST, i kada bi klinci i inace mogli da izadju nego u petak, pa prema tome to je normalno! Sada neki seljani komentarisu da im smetaju klinci, a gde su oni to izlazili (verovatno nisu ni izlazili dok nisu dobili indexe?!?!?!??!)?!?!??! I ja sada retko idem petkom ali petak ima svoju atmosferu i ko hoce treba da ide! Sve te kartice i sl su sranja i samo jos da nosimo zute trake kad idemo tamo, ili ce da razdvoje po godinama

do 15 roze od 15 do 18 plave od 18 do 21 zelene.....

 

STA BI SA GOTIKOM????? Posle tri-cetiri godine REDOVNOG odlazenja ja sam spao na Old City (bio sam na otvaranju i necu vise) koji je ex lotus - apsolutno je isti sa sve celavcem na vratima i obaveznom garderobom!

Gothic u KST-u je bio sve samo ne gothic pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio u nedelju uvece i bilo je relativno malo ljudi s obzirom na to da je raspust. Ja sam zavrsio fakultet i moram da podnosim molbu da bi me pustili na KST? Ja ionako svrnem jednom u 3 meseca pa mi ne pada na pamet da vadim neke clanske karte ili ne daj boze molbe icon_smile.gif Reshenje koje fensi deca nece prihvatiti, a za koje se ja zalazem, to je da KST radi od 10 do 2 i da moze da udje ko oce ...znaci bez otvaranja u ponoc i fajront u pola 4. Onda bi deca stigla kuci i sve bi bilo OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reshenje koje fensi deca nece prihvatiti, a za koje se ja zalazem, to je da KST radi od 10 do 2 i da moze da udje ko oce ...znaci bez otvaranja u ponoc i fajront u pola 4. Onda bi deca stigla kuci i sve bi bilo OK.

I sta, onda treba da se vracam smrdljivim nocnim autobusom? (Bolje da nosim i pasulj - cisto da vidim kad ce doci icon_rolleyes.gif.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne da mi se sad sve da citam, bio sam u nedelju na metalurgiji, i nije tacno da se nista nije promenilo - Slovenac je pustio CAK tri pesme koje nikad nije pustao!!! Haha...

 

Mora da je ulaz zbog toga skuplju za 10 din. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da , ti si onaj koji je bio redovan tamo , razumem da ti se Night smuchio pa imash tako negativne impresije mhihi.gif

Ne, jednom mi je bilo dovoljno da vidim kakvo je to skrnavljenje. Abba, Metallica, Samanta Fox ... i gomila nekog prog i power metala. Posle potvrda tog utiska iz gomile medjusobno nepovezanih izvora samo je cinjenicno potvrdila taj moj stav. Treba li jos objasnjavati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne da mi se sad sve da citam, bio sam u nedelju na metalurgiji, i nije tacno da se nista nije promenilo - Slovenac je pustio CAK tri pesme koje nikad nije pustao!!! Haha...

 

Mora da je ulaz zbog toga skuplju za 10 din. icon_smile.gif

i nova cesma u WCu starac! vrlo bitno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš, ja mislim da ne bi ni trebalo da bude tih klinaca, neću da se osećam kao da idem u klinačku diskoteku... A i samo kad ih vidim kako se ponašaju... rolleyes.gif Ranije si u KST mogao da uđeš samo ako si punoletan...

da,ranije,samo ako si punoletan.......a sta bih ja radila da je tako i sada???

dosta mi je sto me nekad ne pustaju u Voodoo wallbash.gif ,a sad jos treba da ne idem ni u kst???a???

E,bas ste seljaci!!!! icon_mad.gif treba da crkavam u kuci ili u dosadnim blokovima do novembra dok ne napunim 18??? Mislite o tome!! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,ranije,samo ako si punoletan.......a sta bih ja radila da je tako i sada???

dosta mi je sto me nekad ne pustaju u Voodoo wallbash.gif ,a sad jos treba da ne idem ni u kst???a???

E,bas ste seljaci!!!! icon_mad.gif treba da crkavam u kuci ili u dosadnim blokovima do novembra dok ne napunim 18??? Mislite o tome!! no.gif

Dobro dosla u realni svet icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo je pravilo za strance?? Ja zivim u becu ali svaki put kad dodjem u bg odem i do ksta!!! Jer mogu i ja preko molbe dobiti tu clansku kartu.....??? Jer nije moguce ako hocu jedan put da odem da im jednostavno pokazem austrisku licnu kartu na ulazu....???neverujem da cu bas imati vremena da se uclanjuem!!!

 

pozdrav icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...