Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Radi 200%.

 

KST je sad mnogo opushtenije mesto, nema brdo smarachke dechurlije koji su ja-sam-opasan-metalac-koji-je-juche-pocheo-da-slusha-metal

 

Naravno kad Nino nije tu, sve se raspada - ulazi ko god oce, sluze se staklene flashe (koje ne bi trebalo) itd...KST ne funkcionishe bez Nina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je jako ruzno da mlade osobe koje su tek sebe pocele da deklarisu u muzickom ukusu opisujes kao "brdo smarachke dechurlije koji su ja-sam-opasan-metalac-koji-je-juche-pocheo-da-slusha-metal".Svako mora nekda nesto da pocne,zar ne?

 

KST prica je previse sve u svemu naduvana(o ironije),i dalje je sustina ista-da nije bitno mesto vec ljudi....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je jako ruzno da mlade osobe koje su tek sebe pocele da deklarisu u muzickom ukusu opisujes kao "brdo smarachke dechurlije koji su ja-sam-opasan-metalac-koji-je-juche-pocheo-da-slusha-metal".Svako mora nekda nesto da pocne,zar ne?

 

KST prica je previse sve u svemu naduvana(o ironije),i dalje je sustina ista-da nije bitno mesto vec ljudi....

Ma to je opushteno, al ne kad su oni Xa, mi ko da slushamo metal od redjnja, ha mi znamo sve, ha otkud ti u KSTu (on prvi put, ja zilioniti...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva prevara...petak u smrdljivoj rupi isti je kao i ranije, ako ne i gori...

Poison je ishao tacno u 2:10, a u malom klubu 1 minut kasnije sad.gif... Dece je vishe nego ikada, a takozvana "muzika" u formi istih plejlista kao onomad...

Definitivno treba zabraniti ulaz osobama starijim od 18 godina, po njihovo dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno treba zabraniti ulaz osobama starijim od 18 godina, po njihovo dobro...

hm.... koliko god bojkotovala postovanje na ovoj temi, morala sam da se oglasim, jer je ovo najbolji post koji sam procitala o kst-u (na bilo kojoj temi ovde) icon_da.gif

svaka cast, zao mi je jedino sto se ja nisam setila prva da to napisem icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm.... koliko god bojkotovala postovanje na ovoj temi, morala sam da se oglasim, jer je ovo najbolji post koji sam procitala o kst-u (na bilo kojoj temi ovde)  icon_da.gif

svaka cast, zao mi je jedino sto se ja nisam setila prva da to napisem  icon_biggrin.gif

Meni ponekad tako deluje, ali kad mi neplanirano dodje da izadjem, gde cu? Pa, u KST, kad sam tu navikla. I u 50% slucajeva se dosadjujem (citaj kad nemam para za vise od 2 piva icon_da.gif ). Oh, well, ostalih 50% mi je O.K i ja sam optimista.

 

BTW, sinoc je bilo bezveze...I bolje za onog koji je odlucio da ode na fancy zurku mhihi.gif .

 

BTW2, navika je ruzna stvar!!! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zajebala si se... kazhe se da si se setila ali da je on bio brzhi i da su sekunde u pitanju :da:

 

elem, petkom izlaze svi samo ne metalci... i playlista kakva god je, bila je dobra, za ljude koji su tamo petkom...

druga stvar > kst je rupa ovako sama po sebi, tako da je muzika sasvim odgovarajutja...

 

your cruel device... tralallala

posion....... jednom je chak bila odmah iza ponotji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

elem, petkom izlaze svi samo ne metalci... i playlista kakva god je, bila je dobra, za ljude koji su tamo petkom...

druga stvar > kst je rupa ovako sama po sebi, tako da je muzika sasvim odgovarajutja...

Hehe, to pricas zato sto ti ne mozes pa izlazis petkom vise icon_mrgreen.gif .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='17. 4. 2004, 03:52'] Heh, doslo je do nagle promene plana...Slovenac je pustao nocas(jebiga Sentinel, bas nemas srece icon_smile.gif )...Dusan i ja smo sledeca dva petka (ne znam kojim redom)...Vidimo se ppl.... orangelistening.gif

To ti kao sad pikujes da ce biti bolje? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

 

Salim se,verovatno hoce,malo vise Whitesnake-a i avangarda nece da skodi...a sto ne skodi.... icon_wink.gif

 

srecno anyway!

Share this post


Link to post
Share on other sites

KST je sad mnogo opushtenije mesto, nema brdo smarachke dechurlije koji su ja-sam-opasan-metalac-koji-je-juche-pocheo-da-slusha-metal

Ti izgleda nisi svracao tamo u poslednje vreme...

Ovog petka je (sem nedostatka flasa) bilo isto kao i pre zatvaranja, samo malo manje ljudi. I to mi se bas dopada icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva prevara...petak u smrdljivoj rupi isti je kao i ranije, ako ne i gori...

Poison je ishao tacno u 2:10, a u malom klubu 1 minut kasnije sad.gif... Dece je vishe nego ikada, a takozvana "muzika" u formi istih plejlista kao onomad...

Definitivno treba zabraniti ulaz osobama starijim od 18 godina, po njihovo dobro...

U pravu si! Sa ovaj petak je baš bio dno dna! Slovenac je blago rečeno udavio sa ''muzikom''. Pivo je bilo očajno! Bilo je mnogo ljudi opet. Čak je bio i neki klinac ''bleker'' koji je '88. Pa jebote.... Oni kao šatro traže lične karte tipovima a puštaju klince. Zbog ovog petka poželela sam da više ne dođem nikada! Totalno razočarenje... no.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='23. 4. 2004, 00:31'] Ovaj petak metal ce pustati moja malenkost, pa ko voli nek izvoli. Ovo ce biti verovatno poslednji petak u sledecih mesec dana koji cu raditi (turneja ceka...), pa ako zeli neko nesto specificno da cuje, nek donese disk pa cemo nesto srediti...

 

Puno pozdrava!

Je l' moze malo doom-a? Ili da se ne nadam previshe? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv jedne pesme glasi:"Dream on". icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif Pa se ti samo nadaj Marko.Na matematickom imas dva automata jedan sa picem tipa kafa, kafa u drugom fazonu, kafa sa kafom, kafa bez kafe, kafa sa mlekom, kafa bez mleka, mleko sa kafom, mleko bez kafe... a ubacili su i automat sa kikirikijem, kiselom vodom, sokovima, cokoladicama... pa ti sad vidi koji je fax bolji. icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...