Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

E jebiga a ja dolazim u subotu... U sledeci petak cu verovatno biti mrtav covek icon_cry.gif

Jebiga bedak. Izdrži do sledećeg petka. Lik stvarno razvaljuje koliko pušta strava muziku. Ima blok od jedno sat vremena i samo cepa black i death i to ne Cradle nego Mayhem, Setherial, Marduk, D.Funeral, EMPEROR, Morbid Angel, Deicide, Cannibale, Hypnos, Monstrosity icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

A ti ako hoćeš dođi u subotu na Astrix! Ja tamo idem i biće do jaja icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila ja zadnji petak, ali da ti pravo kazem ,pojma nemam ko je pushtao muziku a pogotovu ne kako je bilo icon_smile.gif (mislim da Slovenac nije ,poshto je bio na Prolecnom metal festivalu, i mislim da je on bio proshle nedelje ,dakle ostaj Dushan ali nisam sigurna icon_rolleyes.gif )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ccc... jednom propustish kst i odmah se raspitujesh kako je bilo...

 

ja bio na fensi zhurci... o5 biggrin.gif

" You're a fuckin' fagget dude!".

 

To sam ti rekla vec negde, ali mislim da i ti to znash...Alo breeee, kad ces ti jednom da platis pivo u KST-u!!!!!!?????

Edited by genius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro bi trebao Marko Miranovic (Hornburg) da pocne da pusta muziku zajedno sa Slovencom, tako da se nece stalno vrteti isti repertoar, a i bice dosta extremnije muzike icon_rockdevil.gif

Tamo sam cim on bude pustao muziku, jos i black...STRAVA !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamo sam cim on bude pustao muziku, jos i black...STRAVA !!!

Jebote dete, skidaj Marka sa avatara (pod jedan), i mnogo je jadno dolaziti u kst samo zbog onog ko pušta muziku a ne zbog muzike (pod dva), i odrasti (pod tri)! icon_rolleyes.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote dete, skidaj Marka sa avatara (pod jedan), i mnogo je jadno dolaziti u kst samo zbog onog ko pušta muziku a ne zbog muzike (pod dva), i odrasti (pod tri)! rolleyes.gifno.gif

Sta ti imas protiv mene ??? I kakve ti veze imas sa njim? A on ce sigurno u KST-u pustati black metal jer to uvek radi kad dodje na 202.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti imas protiv mene ??? I kakve ti veze imas sa njim? A on ce sigurno u KST-u pustati black metal jer to uvek radi kad dodje na 202.

Nemam ništa protiv tebe lično ali imam protiv takvog loženja na likove iz bendova. Nekako dečije izgleda. I znam da će puštati black i death, nisam od juče! icon_rolleyes.gif Kad malo sazriš biće te sramota zbog ovakvih postova. To ti je moj savet! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...