Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Ponovo ce sada, u ovaj petak biti vece death/black metala spojeno sa Slovencem i njegovim izborom muzike. To je drugi put da ja pustam muziku sa njim i od sada ce uvek biti tako zbog dobrog odziva na svake dve nedelje. naravno, ukoliko bude doslo do izmena ja cu ih ovde uneti.

musik19.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponovo ce sada, u ovaj petak biti vece death/black metala spojeno sa Slovencem i njegovim izborom muzike. To je drugi put da ja pustam muziku sa njim i od sada ce uvek biti tako zbog dobrog odziva na svake dve nedelje. naravno, ukoliko bude doslo do izmena ja cu ih ovde uneti.

musik19.gificon_rockdevil.gif

Ah lorde, donosim ti sutra neku zajebanu psihodeliju, da malo podignemo narod icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upadoh sinoc slucajno na 80e,hehe ,ko sve tamo nije bi,od najokorelijih blackera preko gotha do fensijane.Ok je atmosfera bila,samo sto sam ja bila mrtva umorna pa nisam bas skakutala.Bas volim bastu,mnogo je bolje nego ono gusenje zimi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam zgutala X sinoc, a opeth sam pala u trans. icon_smile.gif

Cisto da jos jednom potvrdim: "osamdesete" su definitivno najbolje vecheri u KST-u EVER!! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif Ne postoji bolja i jeftinija (javna) zurka u gradu! Dobro, u stvari i rejvovi su konZa, ali ovo je... icon_cool.gif

Sta se konkretno pusta tada?

 

Nisam bio, mada je azal trebalo da mi da izvesni disk. Bas mi se nije izlazilo na celu noc, a ortak s kim bih blejao cisto neko vreme je pobegao u rodno selo... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam zgutala X sinoc, a opeth sam pala u trans. icon_smile.gif

Cisto da jos jednom potvrdim: "osamdesete" su definitivno najbolje vecheri u KST-u EVER!! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif Ne postoji bolja i jeftinija (javna) zurka u gradu! Dobro, u stvari i rejvovi su konZa, ali ovo je... icon_cool.gif

Jednom sam bila na osamdesetim i bila je ooogromna guzva, nije moglo da se dise i prosek godina je bio trideset. icon_sad.gif Da li je uvek tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom sam bila na osamdesetim i bila je ooogromna guzva, nije moglo da se dise i prosek godina je bio trideset. icon_sad.gif Da li je uvek tako?

Nije tako icon_smile.gif

Pogotovu kada vidis nas nekoliko (Greeter, Ater, Eror, Wolf i ja) u centru kako "igraju" uz "I need a hero"

A ti znas koliko smo svi mi Gay... a bogami dve ribe koje su bile do mene su se jace izvatale icon_smile.gif

A s'obzirom da je to bilo za vreme skolske godine tako da nije bilo mnogo ljudi, ali zato ce ih sada biti Ihahaha icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tako icon_smile.gif

Pogotovu kada vidis nas nekoliko (Greeter, Ater, Eror, Wolf i ja) u centru kako "igraju" uz "I need a hero"

A ti znas koliko smo svi mi Gay... a bogami dve ribe koje su bile do mene su se jace izvatale icon_smile.gif

A s'obzirom da je to bilo za vreme skolske godine tako da nije bilo mnogo ljudi, ali zato ce ih sada biti Ihahaha icon_smile.gif

Konfuzije moj desnonozni, ne pricaju oni o tome. to na cemu smo mi bili je Back to Back Party, koji se odrzava cetvrtkom u proseku jednom mesecno. ovde se prica o redovnom terminu 80's subotom. dakle, nemoj ljude bezveze da lozis, nije to ista manifestacija (a ni da ima otkrivas kakav genijalan RETRO & GAY night postoji, pa da svi nasrnu ph34r.gif ) i da, tada se ne pustaju samo 80's tako da... icon_razz.gif

a Holding Out For a Hero je icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...