Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Ovaj...da nastavim raspravu o klinkama u KST-u...Ovaj, meni i nisu tako interesantne...ne znam zashto icon_confused.gif ....Ovaj meni se sinoc svideo samo sledeci blok...najjachi je, znachi Pantera, Slayer, Sepultura, Testament pa Sodoma...jao majko kako je bilo dobro... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

 

Ostalo, chist smor... icon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gif

 

BTW, ogradjujem se jer pola stvari nisam chula iz klub-a, obecan mi je bio Immortal, a i ako je bio Deicide onda O.K... pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radije bih rekla bilo je do jaja sinoc uz ove smajlice: icon_rockdevil.giforangelistening.gificon_rockdevil.gificon_biggrin.gif

 

Sve pohvale za sinocnji program-mislim na klub naravno!!!

Super sto je sad haladnije, zbog toga je bilo puno u klubu. Podsetilo me cak na to kako je ranije bilo leti na metalu-ponedeljak.

Stvarno bi trebalo da dodje do nekih promena u programu petkom i ponedeljkom kad Slovenac pusta. Kad bi svako metal vece bilo ko sinoc, uz izmenu da ima malo vise powera & heavy-ja i sl. bilo bi savrseno.

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi ljudi, taman sam pomislio da me smorio KST i da necu zaliti za nekoliko propustenih petkova...

 

E ako vas zanima kako je meni sinoc bilo:

 

Ja sam se provodio u Disco Pinku, to je jedna srpska (sto bi rekli gastarbajterska) diskoteka u Zug-u, u centru Svajcarske. Gledao Romanu live, slusao narodnjake, i ubio se ko dupe od hajnekena... Veceras Tijana Dapcevic live, i ista shema. Mada hajneken vata poshteno, al nije u dvolitrama...

Samo bedak, sinoc se masa razisla vec oko 2 (mada smo ja i moj shef i ekipa ostali dok nas gazda nije izbacio pivopije.gif ) pa nisam mogao ni da snimam cice, onako odvaljen... No, videcemo se mi u KSTu u oktobru, samo da znate!!!

 

P.S. jebote, ovde jedno pivo 0.33 kosta 8 EUR-a!!! Za jedno napijanje ovde mos' jedno 2 meseca da se napijas u KSTu, svaki petak i ponedeljak icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko vde reche kad bi bilo malo vishe pwera i hevija bilo bi savrsheno. Pa boze power i heavy su ustvari najzastupljeniji tamo i maximalno su smorili. Kad bi ih bilo malo manje bilo bi savrsheno.

ne onaj power sa kojim slovenac siluje... Nego malo pravog power-a, nesto sto se ne pusta stalno. A da ima heavy-ja, pa bas i nema nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo vishe heavy-a i power-a ali iskrenog power-a. Ok. Primeljno k znanju. icon_cool.gif Drago mi je da vam se dopalo. Videcemo se najverovatnije za dve nedelje, u petak, u klubu naravno. A u medjuvremenu (ok bend) - 21.09. kako-god-nazvao-veche, neshto nalik Rokanju samo sa josh i In flames, Soilwork, Meshuggah, Raunchy (etc) i standarni bendovi s nestandarnim pesmama ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ... kako vam je bilo? Meni je bilo ok, samo sam jednom doveden do tachke kljuchanja. Necu navoditi ko je u pitanju, iako su mi pojedinci rekli ko je. "Normalna" muzika ... retosi.

 

Anyway, udrite s komentarima ...

 

I da. Radim rokanje ili neshto slichno rokanju 21.09. tako da se vidimo i tada ...

Evo i ja da kazem....Nikad bolji petak, barem meni...

nije samo do muzike, al' nevrmajnd sve pohvale u svakom slucaju...Soilwork, At The Gates, In Flames, Raunchy ( i to vise pesama icon_biggrin.gif ), Diorama, jos da je isla Tristania (mozda je i bila, ali sam morala da odem) i naravno Opeth, ali neka druga pesma sem Bleak-a, mada moze i to, nikad ne moze da smori icon_biggrin.gif

Jedino sto me je smaralo je bio power na pocetku veceri, ali dobro, kontam da mora i drugima da se udovoljava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ... kako vam je bilo? Meni je bilo ok, samo sam jednom doveden do tachke kljuchanja. Necu navoditi ko je u pitanju, iako su mi pojedinci rekli ko je. "Normalna" muzika ... retosi.

 

Anyway, udrite s komentarima ...

 

I da. Radim rokanje ili neshto slichno rokanju 21.09. tako da se vidimo i tada ...

Jes' da kasnim, al' je bilo vrlo dobro, odlicno cak. Narocito uz koncert Siddharta-e ranije iste veceri.

Tako da imas bar jednog redovnog posetioca. Ako se pod "redovan" podrazumeva "dolazim ponekad, al' cu se lepo provesti kad dodjem" icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...