Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

I OPET PITAM:

 

Ljudi moze li mi iko lepo direktno odgovoriti na ovo pitanje, da li mogu recimo petkom da udjem u KST, da se nekako provucem, imam 14 godina i musko sam ! Da li mogu da udjem u Voodo ? Kad pustaju muziku u Domu Omladine ?

Gde ? Ako necete ovde odgovorite mi na pp !

Molim vas !

Share this post


Link to post
Share on other sites

A album/pesma se zove Crimson i predstavlja najbolju pesmu na planeti icon_da.gif

Od toga pusti prvih pet-deset minuta taman da popizdim sto ne moze do kraja icon_smile.gif

Ok, imam i "normalnih" stvari, pa ce se doneti, kad se konacno setim.

 

U poslednje vreme, koliko sam primetio, ne gledaju isprave na uzlazu KST-a. U Domladine ne pustaju muziku, koliko znam, samo koncerte icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I OPET PITAM:

 

Ljudi moze li mi iko lepo direktno odgovoriti na ovo pitanje, da li mogu recimo petkom da udjem u KST, da se nekako provucem, imam 14 godina i musko sam ! Da li mogu da udjem u Voodo ? Kad pustaju muziku u Domu Omladine ?

Gde ? Ako necete ovde odgovorite mi na pp !

Molim vas !

Ma samo im pokazi licnu kartu, kao da gledaju datum rodjenja glupa panduracija

ima i mladjih tamo od tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to "Rokanje" ce biti Rage against the Machine veche ali ja planiram da ispushtam i (kao stho rekoh) In Flames, Soilwork, (famozni) Raunchy, SYL i josh shta mi ponesete ali ne bash death i black, jer je ovo "navodno" nu-metal veche pretezno. Eto tako ... i dalje stoji 21.09. u kst-u, vidimo se ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A album/pesma se zove Crimson i predstavlja najbolju pesmu na planeti icon_da.gif

Od toga pusti prvih pet-deset minuta taman da popizdim sto ne moze do kraja icon_smile.gif

Ok, imam i "normalnih" stvari, pa ce se doneti, kad se konacno setim.

 

U poslednje vreme, koliko sam primetio, ne gledaju isprave na uzlazu KST-a. U Domladine ne pustaju muziku, koliko znam, samo koncerte icon_smile.gif

icon_smile.gif imam samo jednu, jedinu zelju, necu vise da smaram ako pustis samo ovu stvar... DO KRAJA!!! icon_smile.gif Kako bi ljudi poludeli, ali bi meni bilo icon_rockdevil.gif

Ako ti ne poneses cd, ja cu, ali neka pusti prvih 12 min.

Ok, donosim jos Orphaned Land, Katatoniu, The Devin Townsend band ( jel bi pustio to, da ne nosim bzvz), Ayreon - mozda, Dark Tranquillity - mozda....

Imaces hrpu mojih diskova, ne, smanjujem sigurno icon_biggrin.gif

I Opeth, pa da pustis neku drugu stvar za promenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif imam samo jednu, jedinu zelju, necu vise da smaram ako pustis samo ovu stvar... DO KRAJA!!! icon_smile.gif Kako bi ljudi poludeli, ali bi meni bilo icon_rockdevil.gif

Ako ti ne poneses cd, ja cu, ali neka pusti prvih 12 min.

Ma prvih 32 minuta, da cujem "Gooooooooo...oood!!!" taman icon_smile.gif

Ok, znaci ima nas bar dvoje, a mozemo valjda i na Milana ("Lesha") da racunamo da ce se uziveti svih 40 minuta s nama. Eventualno Dusan Dileja...

 

Mada opet, nije Crimson za KST, previse je dobar icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma prvih 32 minuta, da cujem "Gooooooooo...oood!!!" taman icon_smile.gif

Ok, znaci ima nas bar dvoje, a mozemo valjda i na Milana ("Lesha") da racunamo da ce se uziveti svih 40 minuta s nama. Eventualno Dusan Dileja...

 

Mada opet, nije Crimson za KST, previse je dobar icon_smile.gif

Da, i divan zavrsetak onog 3pa "Remember these words and be strong..." - to je jedino sto razumem u nebulozi icon_smile.gif A sta ide posle tog opustajuceg dela, e to je cudo icon_smile.gif Ispresecas se sav icon_biggrin.gif

Racunamo s nama i Simu (Powerslayer), on bi isto 40 min...

 

Ne da je previse dobar, neeego...nemam reci... icon_biggrin.gif

Moramo da nadjemo neko mesto za svih 40 min Crimsona, da bude bas u elementu icon_da.gif Novo, nepoznato...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma prvih 32 minuta, da cujem "Gooooooooo...oood!!!" taman icon_smile.gif

Ok, znaci ima nas bar dvoje, a mozemo valjda i na Milana ("Lesha") da racunamo da ce se uziveti svih 40 minuta s nama. Eventualno Dusan Dileja...

 

Mada opet, nije Crimson za KST, previse je dobar icon_smile.gif

Samo 32 min... i time si se zadovoljio...ccc...

Ae i ja cu vas podrzati ali insistirm na celoj pesmi! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, evo malo informacija vezanih za program ove nedelje u KST-u...

 

UTORAK 21.09. (veceras) - ROKANJE (ili neshto slichno) by DDT

 

PETAK 24.09. - Da li znas za neki drugi ritam - BASHTA KST-a - by DJ MOUSE J

- METAL - KLUB KST-a - by DJ TEAM - DDT & BANE

 

Za sve muzicke zelje koje zelite da se ispune - ne ustrucavajte se da pitate, samo ponesite cd u slucaju da ga DJ-evi nemaju...

 

Vidimo se! orangelistening.gif

Edited by [adept]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...