Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Ok fala za datum, a cena karte. I ko od zanimljih bendova svira?

meni su jedino tu Celtsi zanimljivi, ostalo je ph34r.gif ...bila sam proshle godine , nije bilo loshe (ceo Night sam provela kod Stevana ako ne rachunamo ono smrzavanje napolju zbog lazne uzbune icon_smile.gif )

u svakom sluchaju ,imash plakat za maskenbal pa vidi ko josh svira....

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo me s 90 - ih. vrh provod. najbolje od osamdesetih + ponesto(najbolje) od petka + ponesto sto inace ne pustaju + kokteli 50 din = sta vise pozeleti?

 

+ljudi taman kolko treba (optimalna guzva)

Edited by Conqueror

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam juce isla na 90te.Bilo je jako lepo i posle duzeg vremena sam se iskakala kao blesava.Posle troo i mracnog SKCa ovo je doslo kao budjenje....

 

Sto se maskebbala tice,radim na tome da ubedim drugaricu da idemo,mada se ona bas i neda.... icon_uhoh.gif Jako mi se ide,ali ne znam kako cu da to izvedem...

 

Zaboravih ovo da napisem.....Ne pamtim kada sam se posteno iskala i pogubila u neki petak.Definitivno stvari moraju da se menjaju i da se nesto desi sto bi navelo da se ta kolicin asmora smanji.Na alternativi je uzas,a o metalu da se i ne govori.Sada nesto zvucnici nisu radili,tako da je zvucalo kao da je neko doneo tranzistor i pustio ga u onom hodnicicu....Definitivno malo treba menjati stvari iz fundamenta....

Edited by Jackie Brown

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se maskebbala tice,radim na tome da ubedim drugaricu da idemo,mada se ona bas i neda.... icon_uhoh.gif Jako mi se ide,ali ne znam kako cu da to izvedem...

 

Darling naravno da se nedamo, kad u akademiji u nedelju ima full moon ( nadam se da nisu mislili na jednu osobu iz nasheg okruzenja, vec na najt).

Mislite o tome

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poshto sam ja nekada bila redovan gost u KST-u ponedeljkom ( do pre tri meseca)...'ajde sad neka mi neko objasni kakav je program za ubuduce...obzirom da je chika Slovenac osekao kosicu i preshao u fensere ( icon_confused.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif ) ko ce pushtati muziku u buduce poshto on nece i tako...repertoar me interesuje...'Ajd' nek' neko napishe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...