Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Neki mnogo zajebani investitori iz EU? Ma neka zatvore tu rupchagu vishe... Svoje najgore trenutke sam proveo u KSTu...

 

Ali ipak sam jednom ustao! Islo mi se u WC... I bolje da sam se upish'o u gace nego sto sam otishao u WC...

Ja ne bi volela da ga zatvore...eh sweet memories

icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjace je kad se neko usudi da pusti vodu u WC-u... poplava... bezanija... icon_smile.gif ma, jedan je kst!

 

malo po malo i postade skoro skroz fensi, bar subotom.... ekipa sa filozofskog i zalutali fensici... zao mi je sto niko od njih nije na ovom forumu da sredjuje utiske... ma, to je ionako nemoguce prepricati... icon_smile.gif neki su i ruke/noge lomili tamo... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

KST tragedija se nastavlja...najnovija fora je da je ZABRANJENO TOCENJE ALKOHOLA U KST-U wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif .....fajront je bio tacno u 2.....repertoar standardno jebeno ISTI...najveca fora je bila kad je DJ rekao...sad nam je dekan rekao NE SME DA SE PUSI U KST-u icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ....i toliko o KST-u.....sto rece Bora Corba "Neko je debelo stavio sapu na KST".....sad but true....jebiga....e Beograde....tragedijo..ne smem da kazem gde sam zavrsio veceras wallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZABRANJENO TOCENJE ALKOHOLA U KST-U

NE SME DA SE PUSI U KST-u

sta pricas ti????????

 

uh idem u ponedeljak tamo prepodne da radim pa cu bas da pitam Saleta sta se dodjavola desava!!!? icon_confused.gif

 

znam da dekan gradjevine hejtuje KST ali da etf-ovci brane koliko god mogu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, hajde da organizujemo neki protest, da pokusamo da dozovemo GOMILE ljudi, moze i TV, par poznatih muzicara kojima KST nesto znaci, pa necemo valjda da sedimo ovako i da kukamo po netu kako nam sjebavaju instituciju!?!?!?! Pa bez obzira na sve, KST stvarno ima istoriju, nemoj da nam otvore neki ETF bonafides or something... Pricajte sa ljudima koji znaju ljude koji znaju ljude, pa skupili bi gomilu, nesto da uradimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, hajde da organizujemo neki protest, da pokusamo da dozovemo GOMILE ljudi, moze i TV, par poznatih muzicara kojima KST nesto znaci, pa necemo valjda da sedimo ovako i da kukamo po netu kako nam sjebavaju instituciju!?!?!?! Pa bez obzira na sve, KST stvarno ima istoriju, nemoj da nam otvore neki ETF bonafides or something... Pricajte sa ljudima koji znaju ljude koji znaju ljude, pa skupili bi gomilu, nesto da uradimo...

bolje bi bilo da se skupe ljudi ako se otvori neko fensi sranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, hajde da organizujemo neki protest, da pokusamo da dozovemo GOMILE ljudi, moze i TV, par poznatih muzicara kojima KST nesto znaci, pa necemo valjda da sedimo ovako i da kukamo po netu kako nam sjebavaju instituciju!?!?!?! Pa bez obzira na sve, KST stvarno ima istoriju, nemoj da nam otvore neki ETF bonafides or something... Pricajte sa ljudima koji znaju ljude koji znaju ljude, pa skupili bi gomilu, nesto da uradimo...

ja sam za icon_da.gif ....konkretan predlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smeta mi sto je ovo sranje sa KST-om borba protiv metala u BG-u, ali opet me za KST kao instituciju boli kurac....

 

Mrzim nepravdu, a to se ovde upravo desava

Ljudi koji preziru metal populaciju, ili se samo zgrazavaju KST-a, nemaju nameru tamo da izlaze.... mislim da se ovo prvenstveno ima veze sa finansijama........ ko da bolju ponudu, njemu prostor

icon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

moguce da hoce da naprave neki fensi klubic od KSt kao shto su pre par godina hteli da urade s Akademijom.....sumnjam da ce neko zeleti da protestuje protiv zatvaranja....kada se proshli put zatvarao KST, feorg i ja smo skupljale potpise ali ako su ljudi vec odluchili da skenjaju KSt nishta se tu ne moze...a ne verujem da ijedan drugi klub moze da zameni tu atmosferu koju rupa ima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi koji preziru metal populaciju, ili se samo zgrazavaju KST-a, nemaju nameru tamo da izlaze.... mislim da se ovo prvenstveno ima veze sa finansijama........ ko da bolju ponudu, njemu prostor

icon_spava.gif

Otkupljen KST vise nece biti to isto. Ima mnogo popularnijih fensi klubova od KST-a koji su realno vece rupcage (BUS? barutana?) pa kreteni i dalje idu tamo...

 

Nije bivsi imidz KST-a nikakav problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

I treba da se zatvori taj kst. Kad nema dobre muzike, normalnih ljudi, sta ima i da idem tamo. Bolje cu da sedim kuci, igram igrice i slusam sta ja hocu nego da idem tamo da gledam gomilu klinaca koji ne znaju ni nos da obrisu a vec leze mrtvi pijani ispred. Naravno glavni je razlog i sto je muzika vise nego ocajna. Kome jos pada na pamet da celu noc slusa onu odvratnu glupacu iz Nightwisha i Maidene koji su vise smorili sve zivo i nezivo. A cujem i da su ukinuli alkohol i da je do 2 sata. Pa neki tad tamo dolaze a kamoli da se tad vracam kuci. Ma bas me briga. Pre mi je u kstu stvarno bilo fino ali sad su tamo sve neki novi ljudi /deca/ tako da me zabole bas... Bilo je ok kad je Dusan pustao. Sad je tamo booring...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I treba da se zatvori taj kst. Kad nema dobre muzike, normalnih ljudi, sta ima i da idem tamo. Bolje cu da sedim kuci, igram igrice i slusam sta ja hocu nego da idem tamo da gledam gomilu klinaca koji ne znaju ni nos da obrisu a vec leze mrtvi pijani ispred. Naravno glavni je razlog i sto je muzika vise nego ocajna. Kome jos pada na pamet da celu noc slusa onu odvratnu glupacu iz Nightwisha i Maidene koji su vise smorili sve zivo i nezivo. A cujem i da su ukinuli alkohol i da je do 2 sata. Pa neki tad tamo dolaze a kamoli da se tad vracam kuci. Ma bas me briga. Pre mi je u kstu stvarno bilo fino ali sad su tamo sve neki novi ljudi /deca/ tako da me zabole bas... Bilo je ok kad je Dusan pustao. Sad je tamo booring...

Ja sam cula da je tu dolazila pre par godina kvalitetna black ekipa, ali su pravili sranja, tuce, pa ih je proterao ostali metal crew... posle toga moze samo s vremena na vreme da se vidi neko sa majcom mayhem/borgir.. u proseku ispod 82 godishta...sada vishe niste ciljna grupa, i da ostane da radi kst, za vas nema zadovoljavajuce muzike...

icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...