Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

ma, u kst-u je retko kad smor (ne rachunam nekadashnji metal ponedeljak i domacicu sredom, koje sam se trudila da zaobilazim) ... jedino ako ste vi kao osobe smor, pa sami sebi zagorchate veche... sta fali pojavljivati se s vremena na vreme petkom i slusati (gubiti se uz) placebo/prodigy/pepperse/ratm/....../ u klubu? o disco/80s/90s/electro nightovima da ne pricam (def imaju najbolju atmosferu)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam samo jednom bio u kst-u (Benediction, Nominon i Godhate)...tako da me bas briga i da ga prodaju/zatvore ili bilo sta drugo icon_da.gif

pivopije.gif

 

Jes' vala, stoji da je KST postao smor...mislim da je glupo to vishe pominjati, sada je i gore-pomenuti BUS bolji od njega icon_rolleyes.gif ...stvarno je bezveze pljuvati po KST-u kad to vishe nije onaj stari....Stari KST uopshte nije bio toooooooliko losh...ja sam tamo bila sveki ponedeljak, odavno josh, muzika prihvatljiva, celo moje drushtvo je nekada ishlo tu, pica koliko ti novchanik moze, stvarno je bilo lepo...shteta shto matori shupci vode borbu sa metalom preko KST-a...joj, cela ta pricha me vec smoila...KST bez ponedeljka nije KST nego roze-zuta Grand parada...znachi treba vratiti metal ponedeljak...mene iskreno bash briga za ostale dane ali ponedeljak mi stvarno nedostaje, petak manje-vishe, za ostale dane me bash briga, ali altruizam vlada u meni icon_mrgreen.gif ...Mislim da se svi slazu da je stari program od ponedeljka do nedelje (subote kako-kad) bio poprilichno prihvatljiv i aktuelan dugo vreme...ne znam koji im je vishe icon_rolleyes.gif ...Ili da se vrati na ono staro, ali pre 4 godine staro, ili da se zatvori i napravi obdanishte...Mada mislim da je blize obdanishtu...Elem, puna je alatljika vishe svima kvazi KST-a...ne znam ima li iko snage da se po ko zna koji put u poslednjih godinu dana jebava sa matorim dekanima, prodekanima, tetkicama "VELIKA" " 3 fakulteta" kako pishe na oglasnoj tabli... wallbash.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje bi bilo da se skupe ljudi ako se otvori neko fensi sranje...

Upravo ja htedoh to da predlozim... Sacekamo da se otvori neko fensi mesto (posto ce se to najverovatnije i dogoditi) pa lepo dolazimo i ponasamo kako smo se ponasali i u starom kst-u to ce biti sasvim dovoljno. icon_da.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra je sastanak sa dekanima, i chim se neshto bude konkretno znalo javicjemo vam...postoji shansa da vratimo i radno vreme, i tochenje alkohola i mozda sredu i chetvrtak kao dane kada cje klub normalno raditi...

 

Chim se malo sredi ova situacija, onda pochinje sredjivanje i ostalih stvari za klub...I verujem da cje se KST znatno poboljshati do kraje godine...

 

Natasha! - pazi, znam na shta tachno mislish, ali imaj u vidu da se postava DJ-eva polako menja. Slovenac je otishao i na metalu smo ostali samo DDT i ja...a obojica i tebi i Marini ispunimo makar 2 zhelje za veche! I znahs, da kod nas nikada nije bilo xyz Nightwisha i sl. i da se uvek pusti makar neshto novo...

Ako greshim, ispravi me kada se sledecji put vidimo...

 

POZ PPL!!! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta se uopste desava, jel bila neka frka ili...

 

 

Sacekamo da se otvori neko fensi mesto (posto ce se to najverovatnije i dogoditi) pa lepo dolazimo i ponasamo kako smo se ponasali i u starom kst-u to ce biti sasvim dovoljno. 

 

JAO mrred.gif

jadni fenseri mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='10. 1. 2005, 17:42'] Sutra je sastanak sa dekanima, i chim se neshto bude konkretno znalo javicjemo vam...postoji shansa da vratimo i radno vreme, i tochenje alkohola i mozda sredu i chetvrtak kao dane kada cje klub normalno raditi...

 

Chim se malo sredi ova situacija, onda pochinje sredjivanje i ostalih stvari za klub...I verujem da cje se KST znatno poboljshati do kraje godine...

 

Natasha! - pazi, znam na shta tachno mislish, ali imaj u vidu da se postava DJ-eva polako menja. Slovenac je otishao i na metalu smo ostali samo DDT i ja...a obojica i tebi i Marini ispunimo makar 2 zhelje za veche! I znahs, da kod nas nikada nije bilo xyz Nightwisha i sl. i da se uvek pusti makar neshto novo...

Ako greshim, ispravi me kada se sledecji put vidimo...

 

POZ PPL!!! orangelistening.gif

Nadam se da ce se stvari srediti.Bilo bi mi zao da se zatvori KST.Meni jeste malo dosadio,ali mislim da je to mnogima, bila i nadam se da ce i ostati,faza odrastanja....To je prvo mesto na koje sam pocela da izlazim i nadam se da ce i moj,sada sedmogodisnji, brat ici tamo sa svojim drustvom u neko dogledno vreme.

 

 

Sto se alkohola tice,nemam nista protim da se izbaci.I onako vecina ljudi ulazi pijana,tako da bi se time izbeglo peglanje i izlezavanje po hodnicima....Mozda ima ljudi koji imaju meru u picu,ali nam svima za oko zapadnu ljudi koji nemaju.Jako su upadljivi ili se u nekom momentu sapletes o njih.Zbog takvih mozda treba samo punoletnima dati da piju,jer oni koji to nisu imaju vecu tendenciju da napiju kao majke i ostatak familije....

 

 

Postava DJ-ova se menja i to mi se dopada.Slovenac je cesto imao tendenciju da ubije od dosade i da pusta nesto sto samo on i jos nekolicina vole da slusaju.Mislim da je Telecontar rekao da je KST njemu jedinstvena prilika i da slusa muziku,pa pusta samo ono sto bi on sam slusao ne obaziruci se na druge ljude oko sebe.....Sadasnja postava je sasvim O.K.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu gadni peglashi, ali bez piva KST nije KST... pivopije.gif

Koga nema bez njega se moze (ovo vazi za chika Slovenca), postava DJ-eva se josh nije promenila nego po svoj prilici samo smanjila icon_mrgreen.gif , ovaj postali su ovi dvojica jako malobrojni kao Stanislav i Radovan III icon_cool.gif .

 

Ne dirajte fensere jer su znojavi!

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

DDT i Bane ne samo sto ispunjavaju muzicke zelje, vec i pustaju druge bendove, druge pesme, drugim redosledom, sto kod Slovenca nije bio slucaj i to nam je vrlo dobro poznato. Kad bi njemu palo napamet da izadje iz sablona i pusti kao Bane (cini mi se da je on tada pustao muziku) Siddhartu, Anathemu, Raunchy, itd, itd...? I ako je nekome smor i ocaj i posle odlaska Slovenca, stvarno neka preispita sebe i pronadje novo mesto za izlazak, posto ce ocigledno, sta god da urade sa kst-om toj osobi biti smor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='10. 1. 2005, 18:42']

Natasha! - pazi, znam na shta tachno mislish, ali imaj u vidu da se postava DJ-eva polako menja. Slovenac je otishao i na metalu smo ostali samo DDT i ja...a obojica i tebi i Marini ispunimo makar 2 zhelje za veche! I znahs, da kod nas nikada nije bilo xyz Nightwisha i sl. i da se uvek pusti makar neshto novo...

Ako greshim, ispravi me kada se sledecji put vidimo...

 

POZ PPL!!! orangelistening.gif

Ja navikla da si pod drugim nikom pa sam se zbunila prvo...

Da, naravno, da ti uvek pustiš ono što ti tražim. Mene više blam da ti tražim pa uvaljujem Marini da pita. Bane, ti si car i skroz si u pravu ali ja ne vidim zašto bih više dolazila u kst. Mi ovde o tome govorimo. Pustiš ti meni 3-4 brutalne pesme i to je ok ali šta je sa ostalim faktorima. A i da ti ne radiš tamo da li bi došao tj izašao u kst petkom, gledajući sadašnju situaciju? Ja se kladim da ne bi. Ljudi koji su pre izlazili u kst /pre 2-3 godine/ više tamo ne izlaze.A i popizdim blago rečeno kad vidim one zle 'blekere' kad su npr Emperor, Dark Funeral i sl. To me mnogo iritira. Radi do pišljivih 2 sata. Za to vreme ne mogu da stignem ni da odem u wc a kamoli da se provedem, za šta sam i došla. Propade kst. Ako bude sve kao što je bilo pre ja ću rado ponovo tamo da izlazim ali ovako...ne vidim zašto bih...

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

DDT i Bane ne samo sto ispunjavaju muzicke zelje, vec i pustaju druge bendove, druge pesme, drugim redosledom, sto kod Slovenca nije bio slucaj i to nam je vrlo dobro poznato. Kad bi njemu palo napamet da izadje iz sablona i pusti kao Bane (cini mi se da je on tada pustao muziku) Siddhartu, Anathemu, Raunchy, itd, itd...? I ako je nekome smor i ocaj i posle odlaska Slovenca, stvarno neka preispita sebe i pronadje novo mesto za izlazak, posto ce ocigledno, sta god da urade sa kst-om toj osobi biti smor.

icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja navikla da si pod drugim nikom pa sam se zbunila prvo...

Da, naravno, da ti uvek pustiš ono što ti tražim. Mene više blam da ti tražim pa uvaljujem Marini da pita. Bane, ti si car i skroz si u pravu ali ja ne vidim zašto bih više dolazila u kst. Mi ovde o tome govorimo. Pustiš ti meni 3-4 brutalne pesme i to je ok ali šta je sa ostalim faktorima. A i da ti ne radiš tamo da li bi došao tj izašao u kst petkom, gledajući sadašnju situaciju? Ja se kladim da ne bi. Ljudi koji su pre izlazili u kst /pre 2-3 godine/ više tamo ne izlaze.A i popizdim blago rečeno kad vidim one zle 'blekere' kad su npr Emperor, Dark Funeral i sl. To me mnogo iritira. Radi do pišljivih 2 sata. Za to vreme ne mogu da stignem ni da odem u wc a kamoli da se provedem, za šta sam i došla. Propade kst. Ako bude sve kao što je bilo pre ja ću rado ponovo tamo da izlazim ali ovako...ne vidim zašto bih...

Poz

pazi, ta situacija sa radom do dva i ne tochenjem alkohola i sl. cje se najverovatiej promeniti...tako to nemoj da rachunash..

 

Razumem u potpunosti shta hocjes da kazes...lepo cju ti objasniti taj fenomen kada se budemo videli...

 

LJUDI, NEMOJTE DIZATI RUKE OD KSTa!!! Ako uspemo da vratimo sve na normalu, onda cje klub i u svojoj koncepciji rada morati da se menja na pozitivno..trebacje malo vremena, budite strpljivi...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

NARODE KST PONOVO RADI!!!

 

CHETVRTAK - PETAK i SUBOTA od 22-04 h!!!

 

VIDIMO SE!!!

 

YEAAAAh icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif A ALKOHOL!!!!!?????

 

MOZHETE IH IZVUCJI U KST-u SVAKOGA DANA OD 10-16 h!!!!

jao bre ko ce da se cima icon_sad.gif jebote onda u sledeci petak nece biti zive duse...malo ljudi ce stici da izvadi clanske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...