Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Evo i zvanicnog obavestenja iz KSTa:

 

 

 

----- Original Message -----

From: "KST"

To: <[email protected]>

Sent: Wednesday, January 12, 2005 2:14 AM

Subject: OBAVESTENJE - KST Klub Studenata Tehnike Ponovo Radi + Program

 

KST Klub Studenata Tehnike

Bulevar Kralja Aleksandra 73

11000 Beograd

tel. (011) 321****

 

Odlukom Dekana tri fakulteta (Elektrotehnicki, Gradjevinski i Arhitektonski), KST-u je ponovo omogucen

rad u terminu 22-04h i to samo cetvrtkom, petkom i subotom, kao i tocenje (samo) piva, vina i sokova, uz ulaz

posetiocima samo uz clansku kartu koju u KST-u besplatno mogu dobiti svi studenti bilo kog fakulteta.

 

Da podsetimo, KST je do aprila 2004 (50 godina rada) radio svakog dana od 22-04h, da bi tada bio zatvoren,

posle prikupljanja vise od 4000 potpisa studenata, reakcije muzicara, novinara i javnih licnosti na tu odluku,

dve nedelje kasnije ponovo je omogucen rad i to 4 dana (cetvrtak, petak, subota, nedelja). Na taj nacin KST je

funkcionisao sve do 1.1.2005. Tada nam je urucena nova odluka po kojoj mozemo da radimo samo petkom i subotom

i to od 22-02h, uz zabranu tocenja pica koja sadrze alkohol. U tom periodu, sve do 12.1. KST je radio do 02h,

i nije se tocilo pivo i vino. Posle sastanka sa dekanima 12.1. ponovo je omogucen rad , ali samo 3 dana u nedelji

od 22-04h (cetvrtak petak subota) uz mogucnost tocenja piva, vina i sokova. Zvanicna obrazlozenja

sem usmenih ne postoje. Da li je ovo poslednji atak na KST i koji su pravi motivi nama je nepoznato. Stoga, KST

ce se potruditi da i dalje radi kao vec 50 godina i da i dalje ostane jedini studentski klub (KST vode i u njemu rade

samo studenti) u zemlji. Sve ostale informacije nama dostupne o ovim dogadjajima mozete dobiti svakog dana

od 10-17h u KST-u.

 

Uclanjenje je vec pocelo i mozete se uclaniti u narednih mesec dana svakog dana i noci u KST-u. Clanska

karta je besplatna, i bice vam potrebna za posetu programima kluba u narednom periodu.

 

Program KST-a za period 13-22. januara 2005.

Kst radi od 22h do 04h i toci se pivo i vino. Cene karata i pica su standardne KST cene za sve veceri.

 

cetvrtak 13.1. DOCEK SRPSKE NOVE GODINE (najveci hitovi domace i strane muzike) DJ GOXY & BOGY

petak 14.1. PETAK KST (MTV Hitovi, Pop, Rock, Punk, SKa, Nu Metal, Hard & Heavy, Domaci Rock)

Da Li Ti Znas Za Neki Drugi Ritam? (Dupli program na dve scene ) DJ MOUSE J & DOOSHAN

subota 15.1. DEPECHE MODE Night (najveci hitovi ove grupe + hitovi srodnih grupa i muzickih pravaca)

DJ BOGY & GOXY

 

 

cetvrtak 20.1. Tematsko vece

petak 21.1. PETAK KST (MTV Hitovi, Pop, Rock, Punk, SKa, Nu Metal, Hard & Heavy, Domaci Rock)

Da Li Ti Znas Za Neki Drugi Ritam? (Dupli program na dve scene ) DJ MOUSE J & DOOSHAN

subota 22.1. DEVEDESETE (hitovi 90tih, pop-rock varijanta, prodigy, prince, moloko, peppersi, apollo 440,

stereo MC's, madonna, tarantino movies, depeche, cure, santana itd.) DJ DUCA & MOUSE

 

Zelimo Vam Srecnu Novu 2005, i sve ostale praznike i pozivamo Vas da nas posetite jer garantujemo najbolju

zabavu u gradu.

programski Team KST-a

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znala sam da ce se sve srediti! biggreens.gif

Ma malo sutra ce se sve srediti, kao da treba da budemo zahvalni sto imamo i ovo, a uskoro ce da smisle jos ko zna sta... I tako ce dalje da nas za*ebavaju zbog nekih gluposti dok ga stvarno ne prodaju nekom sabanu koji ce tu da napravi fenseraj, a ***** dekan gradjevine ce bar biti srecan, a KST - ma koliko da je "ustajao" ima smisla kao kultno mesto za izlazenje i ma koliko da su iste, te veceri tipa petak imaju smisla za one koji tek dolaze i to im je standardo vece, a oni koji izlaze petkom tipa 15 godina pa kukaju da je isto - no comment - oni dolaze vec 15 god, znaci da vredi i njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma malo sutra ce se sve srediti, kao da treba da budemo zahvalni sto imamo i ovo, a uskoro ce da smisle jos ko zna sta... I tako ce dalje da nas za*ebavaju zbog nekih gluposti dok ga stvarno ne prodaju nekom sabanu koji ce tu da napravi fenseraj, a ***** dekan gradjevine ce bar biti srecan, a KST - ma koliko da je "ustajao" ima smisla kao kultno mesto za izlazenje i ma koliko da su iste, te veceri tipa petak imaju smisla za one koji tek dolaze i to im je standardo vece, a oni koji izlaze petkom tipa 15 godina pa kukaju da je isto - no comment - oni dolaze vec 15 god, znaci da vredi i njima...

pravo da ti kazem...ja sam zadovoljna sto su vratili donekle na staro...volim da izlazim tamo zbog drustva i navikla sam se na yo mesto i ja sam zahvalna!

 

a i odgovara mi jer hocu da radim tamo i na probnom sam radu tako da eto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mtv hitovi... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

na sta ste spali...

nije mi jasno ko ce uopste dolaziti tamo jer vecinu kst populacije je od 14-16 godina, ovi stariji kad svrate - svrate, ne verujem da bi neko se cimao tamo da dolazi zbog muzickog repertoara a pogotovu posle ovih cuvenih mtv petkova gde se mtv metalci smeju nekolicini stare kst ekipe...smesno... u kst dolazim jako retko ali kad bi kst bio ono sto je bio pre par godina (mislim i na ljude koji su ga u to vreme posecivali i na muziku koja se tad pustala)dolazila bih svaki dan. A i gothic u kstu mi je najbolji sad.gif jebiga...

DJ-a je moja drugarica pitala da pusti ganse i on ju je pogledao u fazonu ''devojko sta je to?'' smesno mozda cak i simpaticno, ma sledeci put cu doci tamo kad se otvori basta i to je pod veeeeeeeelikim ''?'' nesto mi se neslusa ''sadasnji petak repertoar'' metalac.gif

Edited by dark_lilith

Share this post


Link to post
Share on other sites

mtv hitovi... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

na sta ste spali...

nije mi jasno ko ce uopste dolaziti tamo jer vecinu kst populacije je od 14-16 godina, ovi stariji kad svrate - svrate, ne verujem da bi neko se cimao tamo da dolazi zbog muzickog repertoara a pogotovu posle ovih cuvenih mtv petkova gde se mtv metalci smeju nekolicini stare kst ekipe...smesno... u kst dolazim jako retko ali kad bi kst bio ono sto je bio pre par godina (mislim i na ljude koji su ga u to vreme posecivali i na muziku koja se tad pustala)dolazila bih svaki dan. A i gothic u kstu mi je najbolji sad.gif jebiga...

DJ-a je moja drugarica pitala da pusti ganse i on ju je pogledao u fazonu ''devojko sta je to?'' smesno mozda cak i simpaticno, ma sledeci put cu doci tamo kad se otvori basta i to je pod veeeeeeeelikim ''?'' nesto mi se neslusa ''sadasnji petak repertoar'' metalac.gif

dolazila i pre shes' i pre pet i pre chetiri i pre tri i pre dve i prosle godine.... zasto ne bih nastavila? skoro uvek mi je bilo cool, a najbolje kad su pustani hitovi iz osamdesetih i ovi noviji sa MTV-a... kvlt!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bash sam juche ishla po chlansku i videla gomilu malih devojchica tuznog izgleda koje izgleda nisu mogle da dobiju istu icon_smile.gif (shto se mene tiche ja bih i volela da nema toliko male dece....i da se pushta doom icon_smile.gif )...nego , izgleda da vaze one chlanske karte od proshle godine, pa ko ih ima ne mora da se cima icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

isao sam danas po clansku...kaze meni lik...napisi blablabla...dodji za clansku za jedno 5 dana?!!?! mislim se jebem li ga pa pasos se izvadi za 7 dana a ne budjava clanska ksta....inace pitao sam ga...za sad srednjoskolci ne mogu da dobiju clansku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...