Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Kad ce Gitar Nidl??????????????????????????????????????

Guitar Needle smo preuzeli Dushan i ja... Nadam se da cjemo uskoro saznati tachan datum kada cje se odrzati prvi Guitar Needle...sve u svemu, na sajtu smo obojica i obavesticjemo vas kada bude bilo vreme...do tada... icon_biggrin.gif

 

Poz! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam otisao u KST posle 6 meseci i OPET sam se UZASNO smorio. Alternativa je katastrofa kao i uvek a ponadao sam se da je u malo klubu blje i naravno prevario sam se. Do sada je Diorama bila na aternativi sad su poceli da je pustaju na metalu uz primesu jos EBM smor bendova. Mao se previse siroko shvata pojam metala cini mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam sinotj bila.Nisam znala da pustaju malu decu,kao sto sam ja icon_smile.gificon_smile.gif

Pa,eto, ne izlazim tamo bas,pa ne znam kako je obichno,ali sinotj nije bilo dobro uopste no.gif Sto se mjuze tice,bar.

Edited by Ketty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je jedino krivo sto nikada nisam bila na hard rocku 70-tih i 80-tih. Hoce li biti skoro to vece? I kako je tamo?

Ma imacesh srece ako te puste uopshte kao i mene, mamu vam vash "klincima zabranjen ulaz" !!!!!!!!!! Da nije bilo "nas klinaca" proteklih godina propao bi vam KST. Uostalom neko je rekao ostavite "dolazecoj publici" petak, ipak ste i vi ishli u kst sa 16-17 tako da nemojte da mi solite pamet kako nas ne treba da pustaju!!! violent.gif Uostalom u KSt izlazim vec 2 god tako da ne pokushavajte da me shutnete. Sledeceg petka idem, ako ima nekog ovde na sajtu ko radi tamo, lepo mu kazem, nebudete li me pustili sravnicu vas sve sa zemljom i verujte mi da se ne shalim violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='21. 1. 2005, 03:43'] Guitar Needle smo preuzeli Dushan i ja... Nadam se da cjemo uskoro saznati tachan datum kada cje se odrzati prvi Guitar Needle...sve u svemu, na sajtu smo obojica i obavesticjemo vas kada bude bilo vreme...do tada... icon_biggrin.gif

 

Poz! orangelistening.gif

Kako se to dogodilo? Slovenac je umro, ili nesto slicno? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"klince" pustaju jos neko vreme, dok ne pokupe svi clanske tako mi rece onaj u kst-u

Tnx man! Popravi si mi malo raspolozenje! Ali ja kazem, ako stvarno uvedu ove "clanske samo za studente" dajem im rok mesec do dva, a onda ce da puknu i opet ce se sve vratiti na staro, ko i svaki put. Pa jednom su vec pokushali da ga zatvore pa smo potpisivali peticije i chamili ispred dotichnog dok ga nisu otvorili! Pa ako ga opet zatvore "za nas" , em shto ce biti polu prazno, em shto cemo im praviti takve probleme, da nisu svesni, violent.gif tako da se ne brinem previshe! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tnx man! Popravi si mi malo raspolozenje! Ali ja kazem, ako stvarno uvedu ove "clanske samo za studente" dajem im rok mesec do dva, a onda ce da puknu i opet ce se sve vratiti na staro, ko i svaki put. Pa jednom su vec pokushali da ga zatvore pa smo potpisivali peticije i chamili ispred dotichnog dok ga nisu otvorili! Pa ako ga opet zatvore "za nas" , em shto ce biti polu prazno, em shto cemo im praviti takve probleme, da nisu svesni, violent.gif tako da se ne brinem previshe! mhihi.gif

Shvati da nije uprava KST-a zhelela da bude ova pricha, vecj su nas DEKANI pritisli..Da bi klub opstao morali smo da napravimo kompromis...

 

E sad, ja se nadam da cjemo vremenom mocji da obezbedimo i chlanske za ljude koji nisu studenti, ali dok se ne ostvare uslovi za to...

 

Uostalom, za sada josh uvek mozhesh da udjesh bez chlanske karte...

 

Smiri malo strasti...ne vrti se sve oko tebe i tvojih drugara...iza cele priche su mnogo jachi igrachi...da ne mislish stvarno da su pokushali da zatvore KST zbog navedenih razloga??? Mucjni malo glavom...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to vece je meni jedno od najboljih i sledece je sad u cetvrtak.......ja obavezno dolazim....

SAVRSENO!!! Nadam se da ce me pustiti posto jos nisam student, ako me puste, tamo sam!

 

@Hris - ne idemo u petak u KST posto je u Filozofu finale i MORAMO da glasamo za papricice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...