Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

' date='24. 1. 2005, 01:28'] Shvati da nije uprava KST-a zhelela da bude ova pricha, vecj su nas DEKANI pritisli..Da bi klub opstao morali smo da napravimo kompromis...

 

E sad, ja se nadam da cjemo vremenom mocji da obezbedimo i chlanske za ljude koji nisu studenti, ali dok se ne ostvare uslovi za to...

 

Uostalom, za sada josh uvek mozhesh da udjesh bez chlanske karte...

 

Smiri malo strasti...ne vrti se sve oko tebe i tvojih drugara...iza cele priche su mnogo jachi igrachi...da ne mislish stvarno da su pokushali da zatvore KST zbog navedenih razloga??? Mucjni malo glavom...

Kako god. icon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god. icon_spava.gif

lepo ti kaze covek, stvari nisu tako jednostavne da se nekome jednostavno cefnulo da napravi ovo sa clanskimi pokusa i one gluposti sa alkoholom i radnim vremenom....lepo je rekao Bora Corba..."Neko je stavio sapu na KST" ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo ti kaze covek, stvari nisu tako jednostavne da se nekome jednostavno cefnulo da napravi ovo sa clanskimi pokusa i one gluposti sa alkoholom i radnim vremenom....lepo je rekao Bora Corba..."Neko je stavio sapu na KST" ph34r.gif

Pazi, chinjenica da je chovek upravu. Al je isto tako chinjenica da svetom upravljaju "veliki ljudi" i da mi "mali" ne mozemo da napravimo nikakvu razliku, tako da.......... zbog chega se truditi! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, chinjenica da je chovek upravu. Al je isto tako chinjenica da svetom upravljaju "veliki ljudi" i da mi "mali" ne mozemo da napravimo nikakvu razliku, tako da.......... zbog chega se truditi! no.gif

Apsolutno tacno... samo se bojim da si bila sarkasticna

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam tako zelela na hard rock... sad.gif

sta se pusta na domacici???

Ja kada sam bila letos najvise su pustali azru, gobline i ekv, po par pesma. Ali uopste nema puno ljudi i nije neka atmosfera, mada ja sam ipak bila samo jendom...

Ne spominji hard rock i sama znas koliko se dugo dogovaramo da idemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kada sam bila letos najvise su pustali azru, gobline i ekv, po par pesma. Ali uopste nema puno ljudi i nije neka atmosfera, mada ja sam ipak bila samo jendom...

I ja sam bio samo jednom i bilo je malo ljudi, ali smo zato napravili super atmosferu. Samo treba doci sa odgovarajucim drustvom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jer vi to mislite da postoji neka velika antimetal organizacija. Problem je jedino u konzervativnosti tog dekana koji na sve nas gleda kao narkose, alkose.. itd.

A shta kao nismo???????Gomila idiota brishe svojim pantalonama onaj pod u KST...a da i ja sam to radio...a tetkice su mi bile zahvalne... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...