Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Vazno:

TRAZI SE - decko u tamno plavoj dukserici, srednje duge kose, najvise je skakutao pored stuba, skoro stalno sam, nekad sa ortakom u kariranoj kosulji... Jel ga zna neko? icon_mrgreen.gif

 

Bibili i Dea

Hahaah bash je simpa! Znam na koga mislish! Ma nacicemo ga mi Dudili don't brigash!

 

PS: Jel idete u chetvrtak? Ja bih bash doshla! A u petak u filozof? icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='8. 2. 2005, 17:41'] Zhao mi je, ali nishta od CRIMSON-a...pesma je koji minut preduga icon_smile.gif ...ali bicje neshto lepoza vas u svakom sluchaju!

Pa ok, ako ne moze Crimson, aj bar neka pesma sa Crimsona II (we'll bring), posto se Sir Dan Swano setio, pa odvojio album na pojedinacne pesme biggrin.gif

 

Recimo - Incantation (5:59)

Priznaces da je ipak malo kraca od Crimsona I, taman tol'ko da moze da se pusti mhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@queen of destruction

 

icon_redface.gif Nadam se... Dudili iz in lav! icon_redface.gif

 

U cetvrtak ne idem 100% (ne garantujem isto za Bibili) znas ti da sam ja ipak rokerka... U petak idem u Filozof (Bibili ne dolazi 100%). Nadam se da i ti dolazis u petak...

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

@queen of destruction

 

icon_redface.gif Nadam se... Dudili iz in lav! icon_redface.gif

 

U cetvrtak ne idem 100% (ne garantujem isto za Bibili) znas ti da sam ja ipak rokerka... U petak idem u Filozof (Bibili ne dolazi 100%). Nadam se da i ti dolazis u petak...

Ma u petak dolazim sigurno, al krivo mi je za chetvrtak. icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='8. 2. 2005, 17:41']

 

necje biti elektronie/techna i l. pa ko se nadao tome...well...sorry...Bicje mozhda neshto metala sa takvim uticajem ali u manjoj kolichini nego petkom...(npr. mozhda bude Pain, The Kovenant, Sybreed icon_biggrin.gif ...)

O. K shto nece biti tehna...inache batina je iz raja izashla! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok, ako ne moze Crimson, aj bar neka pesma sa Crimsona II (we'll bring), posto se Sir Dan Swano setio, pa odvojio album na pojedinacne pesme biggrin.gif

 

Recimo - Incantation (5:59)

Priznaces da je ipak malo kraca od Crimsona I, taman tol'ko da moze da se pusti mhihi.gif

Uze mi recenice iz usta icon_biggrin.gif

To nosim obavezno, da se barem necim utesim sto ne moze ni jedan delic Crimsona da se pusti icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok, ako ne moze Crimson, aj bar neka pesma sa Crimsona II (we'll bring), posto se Sir Dan Swano setio, pa odvojio album na pojedinacne pesme biggrin.gif

 

Recimo - Incantation (5:59)

Priznaces da je ipak malo kraca od Crimsona I, taman tol'ko da moze da se pusti mhihi.gif

To nisu posebne pesme! Sram te bilo no.gif

Jednako je blasfemija pustati te isecke, kao i pustiti prvih tri minuta the Crimson-a. Jedino resenje, po meni, je pustati druge pesme EoS-a. Na primer Elegy, koja je jedared vec pustavana.

 

U svakem slucaju, nista od mene veceras, tako da je HORSE da bide sledecim putom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nisu posebne pesme! Sram te bilo no.gif

Jednako je blasfemija pustati te isecke, kao i pustiti prvih tri minuta the Crimson-a. Jedino resenje, po meni, je pustati druge pesme EoS-a. Na primer Elegy, koja je jedared vec pustavana.

 

U svakem slucaju, nista od mene veceras, tako da je HORSE da bide sledecim putom.

Dobro, na chaptere, ajde sad da mrsimo muda icon_rolleyes.gif

Ja sam ipak za varijantu bolje-ista-nego-nista, pa mi donosimo CII, a tebi ako smeta... violent.gificon_mrgreen.gif

 

Blasphemy is my middle name mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nisu posebne pesme! Sram te bilo no.gif

Jednako je blasfemija pustati te isecke, kao i pustiti prvih tri minuta the Crimson-a.

Da, to je stvar zbog koje stvarno treba da se stidi icon_rolleyes.gificon_smile.gif Mislim, daaj....

Uostalom, zar si stvarno mislio da bi pustili ceo Crimson, kad bih ga ponela? icon_smile.gif

Iskreno ja bih bila srecna i kad bi pustili prva dva minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj ljudi ono sinoc je bilo fenomenalno!!!! Ja ne pamtim kada sam se tako dobro proveo! Bojim se da pogledam slike biggrin.gif

 

Queen Of Destruction me je odusevila!

 

Bane hvala za Romaticide, izvini sto sam onoliko smarao.

 

Tell me why

No heart to cry

Hang me high

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... !!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glasam da pocnu da pustaju narodnjake u KST-u stvarno pored toliko disco/80' koje ne mogu vishe da smislim, iskreno bio bi red da bar jedno vece puste nesto u turbo-folk fazonu

 

sta kazete na to ? pivopije.gif

 

 

Ili josh bolje da pustaju jednu metal ali vrh stvar pa ona nekog hardcore narodnjaka i tako jedno 2 sata pa malo da zajebavamo masu ulazi-izlazi ulazi-izlazi mrred.gifmrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj ljudi ono sinoc je bilo fenomenalno!!!! Ja ne pamtim kada sam se tako dobro proveo! Bojim se da pogledam slike biggrin.gif

 

Queen Of Destruction me je odusevila!

 

Ovo je bilo najbolje veche u KST-u ikad!!!!! Odushevljena sam, bash mi je drago sto ste uveli ovo veche! Ima stalno da dolazim!!! Ako me budu pushtali naravno....... icon_cry.gif Planiram ovih dana da izvadim lichnu pa cu da oprobam srecu sledeci put sa chlanskom. Poshto sam videla da chetvrtacima daju, smislila sam da kazem da sam 4. srednje muzichke s obzirom da sam krenula sa 7 god i da od oktobra krecem na akademiju! Shta mislite oce li mi poverovati??? Mislim to uopshte nije nemoguce, imam par ortakinja koje su vec na akademiji a '87. su! icon_redface.gif Moraju da me puste icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif Uostalom chasticu lika pivopije.gif koji uzima podatke icon_redface.gif

 

 

PS. Ocu i ja da vidim slikeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

PPS. I ocu slike sa Nove godine! violent.gif

PPPS. Hvala Noole, KISS icon_redface.gif

PPPPS. Dobila sam CD, evo sad ga slusham i moram reci da nije losh, nije losh uopshte! BTW Koliko treba da se skupi kupona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj Noole pa ono je strashoooooooooo!!!!!!!!!!!! Odvratnooooooooooooooo!!!!!!!! Ko Boga te molim skini one slike............ AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! Zashto sam ja tako ruznaaaaaaaaaaaa icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

 

But tnx eniwej! E jel dolazish vecheras u filozof, da ti ponesem prazan cd da mi narezesh slike sa nove ako te ne bude mrzelo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj Noole pa ono je strashoooooooooo!!!!!!!!!!!! Odvratnooooooooooooooo!!!!!!!! Ko Boga te molim skini one slike............ AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! Zashto sam ja tako ruznaaaaaaaaaaaa icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

 

But tnx eniwej! E jel dolazish vecheras u filozof, da ti ponesem prazan cd da mi narezesh slike sa nove ako te ne bude mrzelo?

Ma daj sta ti je bas si medena icon_redface.gificon_biggrin.gif Nemoras da mi donosis cd nije to meni nikakav problem! Narezacu ti cd pa ti donosim veceras. Fotke sa nove i fotke sa ovog divljanja od sinoc biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promenio se naziv night-a, termin, DJ ekipa ali playlista nije no.gif bilo je par izuzetaka i iznenadjenja sto svakako pozdravljam ali ko sto kaze Powerslayer kako vam se do sad nisu "izlizali" pojedini diskovi. Sve u svemu nije bilo lose, nadao sam se boljem. Nije bio Sybreed ali je bio Ill Nino i Katatonia! icon_rockdevil.gificon_da.gificon_mrgreen.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...