Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Odvratnooooooooooooooo!!!!!!!! Ko Boga te molim skini one slike............ AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! Zashto sam ja tako ruznaaaaaaaaaaaa icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

srecico pa nisi ti meni ruzan icon_redface.gifno.gif sva si srecasta...

 

hoces ici u ponedeljak u akademiju da ti vratim kapu???? icon_mrgreen.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, na chaptere, ajde sad da mrsimo muda rolleyes.gif

Ja sam ipak za varijantu bolje-ista-nego-nista, pa mi donosimo CII, a tebi ako smeta... violent.gificon_mrgreen.gif

 

Blasphemy is my middle name mhihi.gif

Bolje ista nego nista = doneti Purgatory Afterglow. U svakom slucaju je mnogo bolje da se pusti cela (kratka) pesma, nego samo deo Crimson-a.

 

Sto se tice C2, izdeljen je na 44 track-a, sto zna svako ko ima original.

icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa nema svako original... samo se ti pravi pametan, gledaj ovo:

 

A album/pesma se zove Crimson i predstavlja najbolju pesmu na planeti

Od toga pusti prvih pet-deset minuta taman da popizdim sto ne moze do kraja

 

Ko bogohuli? evotigana.gif

Zbog toga sam i odustao od tog projekta icon_da.gif I umesto toga doneo Purgatory Afterglow. I sa njega je pusten Elegy. Koji sam samo ja ostao da slusam, dok su svi ostali pametnjakovici negde nestali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog toga sam i odustao od tog projekta icon_da.gif I umesto toga doneo Purgatory Afterglow. I sa njega je pusten Elegy. Koji sam samo ja ostao da slusam, dok su svi ostali pametnjakovici negde nestali.

When???

 

Nisi ti odustao od projekta, vec smo se dogovorili da ja nosim disk icon_razz.gif

I dosta vise, ovo pocinje da icon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, meni vase prepucavanje nije ni izdaleka licilo na nalazenje nekog dogovora, niti je to iko spominjao (pogotovo ne ti), nemoj sad da se vadis icon_smile.gif

Svejedno, (bicu tako dobra icon_biggrin.gif ) posto nas favorit nece da puste, ja sam i za neku od kracih pesama i za deo CII, posto je vremenski rasparcan. Tako da, ti nosi to sto si i pre ili za sta mislis da ce da puste, ja cu CII, sve ostalo zavisi od dj-a...bicu podjednako zadovoljna.

Edited by ABIGAIL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je jako lepo..... icon_redface.gif

....i meni je bilo super u chetvrtak , muzika je bila standardna, nije bilo bash toliko klinaca i shto je najvaznije, bilo je dovoljno ljudi...sad samo treba postepeno navikavati ljude na neki drugachiji repertoar . neke pesme bi i mogle da ostanu ali mislim da bi se trebala pushtati neshto modernija i depresivnija muzika od one koju je Slovenac imao obichaj da pushta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

veceras u kst na r'n'r.... biggrin.gif

 

nije bilo bash toliko klinaca i shto je najvaznije, bilo je dovoljno ljudi...sad samo treba postepeno navikavati ljude na neki drugachiji repertoar .

 

da, treba malo menjati repertoar.....imam gomilu ideja...samo mrzi me sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...