Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

,30. 5. 2005, 12:50] Sledecji put slobodno trazhi pesmu i bije ti pushtena... nije bash bilo mnogo ekipe za power na poslednjem HB, mozhda sledecji put bude drugachije...

 

 

Hvala svima koji su doshli, mi se vidimo na sledecjem HB-u!!!

 

POZ!!! orangelistening.gif  pivopije.gif

Mogu da seru shta 'oce, ti si meni pustio Death i to 'Iljadu ochiju!! Fala! icon_rockdevil.gif

 

@Queen Of Destruction

 

U petak je bilo sve od muzike, nema zamerki, samo da ti kazem da sam i ja skakala uz Guardian-e i Bright Eyes, i uz At The Gates i uz Behemoth samo ne znam ove NU pesmice ali O.K... E, a Slayer, Kreator, Sodom, Pantera i Sepultura za redom...UUUU....Kad je bio Blind Guardian mozda si od mene pomislila da sam bata jer se shisham na opasno icon_mrgreen.gificon_smile.gificon_rockdevil.gif ...

Edited by genius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da seru shta 'oce, ti si meni pustio Death i to 'Iljadu ochiju!! Fala! icon_rockdevil.gif

 

@Queen Of Destruction

 

U petak je bilo sve od muzike, nema zamerki, samo da ti kazem da sam i ja skakala uz Guardian-e i Bright Eyes, i uz At The Gates i uz Behemoth samo ne znam ove NU pesmice ali O.K... E, a Slayer, Kreator, Sodom, Pantera i Sepultura za redom...UUUU....Kad je bio Blind Guardian mozda si od mene pomislila da sam bata jer se shisham na opasno icon_mrgreen.gificon_smile.gificon_rockdevil.gif ...

Chek, chek... o kom petku sad prichamo? Ako mislish na pretproshli, bilo je FENOMENALNO!!! Shto sam i napisala pre nekoliko postova!!! Proshlog nisam bila jer su u chetvrtak bili HB, ali mislim da cu ovaj doci sigurno! icon_da.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da seru shta 'oce, ti si meni pustio Death i to 'Iljadu ochiju!! Fala! icon_rockdevil.gif

 

@Queen Of Destruction

 

U petak je bilo sve od muzike, nema zamerki, samo da ti kazem da sam i ja skakala uz Guardian-e i Bright Eyes, i uz At The Gates i uz Behemoth samo ne znam ove NU pesmice ali O.K... E, a Slayer, Kreator, Sodom, Pantera i Sepultura za redom...UUUU....Kad je bio Blind Guardian mozda si od mene pomislila da sam bata jer se shisham na opasno icon_mrgreen.gificon_smile.gificon_rockdevil.gif ...

Petkovi su ok, znash kako nam je bilo onda..

icon_cool.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po drugi put, huh? laugh.gif

 

Zajebavao sam se za Napoj, jer je najfensija pesma na abumu icon_da.gificon_mrgreen.gif Sto se mene tice, moze i Rave, Kloner, Ring... Ma, votevr sa RH-! icon_rockdevil.gif

Pa nisu se svi upoznali, valjda ima jos neko, tu negde, skriven icon_smile.gif

 

Sto samo Rh-? Klinik bi, na primer, takodje odlicno legao.

 

Ko ne dodje na Siddhartu na Exitu, celavi mu svi ukucani icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci LET THERE BE ROCK je 368763894146 puta bolji u KST-u. U Akademiji, sranje i smor!

Kada ce da bude u KST-u?

Let there be rock je bio nikad bolji....ti si rano otisla.....od tada pa do kraja bilo je jebeno dobro.....znaci gomila Judasa, Maidena, Whitesnake-a, Thin Lizzy-a, Bon Jovi-a, Europe-a.......zakon vece icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Let there be rock je bio nikad bolji....ti si rano otisla.....od tada pa do kraja bilo je jebeno dobro.....znaci gomila Judasa, Maidena, Whitesnake-a, Thin Lizzy-a, Bon Jovi-a, Europe-a.......zakon vece icon_rockdevil.gif

E, jbg, sad. icon_sad.gif

A, da sam ostala sigurno bi bilo lose! icon_mrtav.gif

 

Nego kad ce u kst-u ltbr?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pojma nemam.......mozda nikad.....sad se zatvorio krug nightova u kstu bez ltbr-a a u akademiji se ustalio svake 2 nedelje.....

 

inace veceras u kst-u..........malo ljudi....na momente dobar metal.....unutra onako........ceka se basta.......svaka cast za Needles And Pins zadnju pesmu........obozavam tu pesmu icon_twisted.gificon_twisted.giflaugh.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...