Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

pa ta ekipa je bila standardna kst ekipa, a ne neka shabanska ekipa sa strane.

 

znaci nikad nije bila onakva guzva u hodniku (malom klubu).

 

i otkad se dens muzika pusta na splavovima? bar ja ne znam da se pusta...

 

predrasude...

 

jedino je dobar provod bitan.

tako je! pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ta ekipa je bila standardna kst ekipa, a ne neka shabanska ekipa sa strane.

 

znaci nikad nije bila onakva guzva u hodniku (malom klubu).

Pa nisam ja pominjala ekipu koja je bila...

Vecinu ljudi koja se izjasnila i poznajem dobro...

Pa dosta njih i iz mog drustva obozava da se gubi uz inflacija hitove, nije o tome rec...

Jednostavno dens (reche da je to dens?) muzika nije ono sto je odlika KST-a...

 

i otkad se dens muzika pusta na splavovima? bar ja ne znam da se pusta...

 

predrasude...

 

jedino je dobar provod bitan.

Ne bih znala sta se konkretno pusta na splavovima... icon_smile.gif Ne izlazim na takva mesta... I nisu to predrasude, vec stvar izbora. I nisam ja zbog toga neka zla meNtalka... icon_smile.gif

 

20 godina kasnije...KST-City Records night  musik19.gif  mhihi.gif

To nije smesno, vec zalosno! Kapiram naravno, da si se ti zezala, ali tako ce i biti, i to mnogo ranije... no.gif

 

Ljudi ne hvatajte se bukvalno za svaku moju rec... Meni je samo krivo sto je dobrih veceri u KST-u sada mnooogoooo manje u odnosu na ranije, i to bas zbog pretrpanosti Disco night-ova... Tu svrstavam sve veceri koje su uglavnom subotom...

Naravno da treba da postoji i takvo vece u KST-u. To je veseo i opushten night, ali ako je KST zaziveo zbog gomile fensera (bez vredjanja, samo kao opis muzickog ukusa), to znaci da su oni samo "pronashli" jedno mesto vishe gde ce izlaziti, a da im ne treba ni mnogo kesha za provod...

Mesta sa programom koji je KST imao (i donekle ima jos uvek) je jako malo, a sve mi se vise cini da ce i on polako izgubiti na znacaju... icon_sad.gif

 

Poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wild Rose, koliko rano si ti pocela da izlazis u KST? Mislim...ja sa 16 (kada si ti imala 14), a ne provalim da ima neke razlike....samo sto sad ja nalozenu decu gledam kako je mene neko pre pet godina... tesko da mozes da ocenis kako je bilo 'pre' posto je navala fenseraja krenula vec pocetkom moje 3. godine srednje... a cisto sumnjam da si do tad bila redoviti posetilac KSTa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksandra,u mnogim aspektima se slazem sa onim sta si napisala,ali takodje rpiznajem da sam se najstrasnije pogubila uz muziku u hodniku i da sam promukla kako na exkurziji(kao pojmu onoga koliko mozes da promuknes icon_wink.gif ) nikada nisam...... icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif

 

 

Na nightove subotom idem,ali opet ne na sve.....Dissco i 80e su mi drage,ali ipak mislim da su 90e zakon....Barem je meni najbolje tada.....Dolazim i na metal nightove,samo sto sam poslednja dva propustila jer sam bila bolesna....

Ja samo zelim da se lepo provedem,to mi je jedino vazno kada izlazim.... Ljudi sa kojima izadjem su mi vazniji od muzike...Mislim da su domace devetesete ostale zapamcene po suludoj energiji koja se sirila..... icon_da.gif i nostalgiji.....

 

Uz ''oci boje duge'' smo prvi put nesto savatali na rekreativnoj..... icon_wink.gificon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se sa Jackie da je drushtvo najbitnije,al ne mogu bash uz sve da se gubim...postoji granica za moje ushi icon_mrgreen.gif ...na 90-tim mislim da bih mogla da se gubim ako sam u tako nekom extra raspolozenju,a i sama sam emotivno vezana za Ochi boje duge icon_razz.gif ...ali ipak nije to moj trip...mozda ponekad i odem chisto iz radoznalosti...i Madone koju i dan danas volim (one ranije pesme-najvishe Like a Prayer musik20.gif )icon_da.gificon_mrgreen.gif

Nego,Jackie...se gledamo u sredu u Voodoo?Trep,trep?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nja...sve ovo je taaaaaaako konfuzno...

 

Kace Gitar Nidl?????????!!!!!!!!!!????????????? icon_rockdevil.gif

 

P. S Hedbengers ili ti Gengbengers najt mi zvuchi nekako gej...pa tamo svi koji dodju postaju pederi seljaci ili gejaci icon_mrgreen.gif , a opet mi to nismo...tako ja se zalazem da se ponovo vrne ime Gitar Nidl jer smo samo seljaci ali ne i gejaci...ko je uz mene? icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nja...sve ovo je taaaaaaako konfuzno...

 

Kace Gitar Nidl?????????!!!!!!!!!!????????????? icon_rockdevil.gif

 

P. S Hedbengers ili ti Gengbengers najt mi zvuchi nekako gej...pa tamo svi koji dodju postaju pederi seljaci ili gejaci icon_mrgreen.gif , a opet mi to nismo...tako ja se zalazem da se ponovo vrne ime Gitar Nidl jer smo samo seljaci ali ne i gejaci...ko je uz mene? icon_rockdevil.gif

Meni je sasvim sve jedno kako se zove samo da opet dodje na red!!! Naime, kad ce visheeeee....???? Moram negde da izadjem pod hitnooooo!!!! I hocu u KST! Dakle ocemo HB!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...