Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Ma nemam vize, nabavicemo ih nekako... ph34r.gificon_mrgreen.gif

Drugi dan EXIT-a blah... najdosadniji dan ubedljivo! icon_spava.gificon_razz.gif

E vidis, sta se sve izdesavalo za ova 2 sata... Siddharta pomerena za deseti (mi nismo znali icon_biggrin.gif ), tako da smo sad jurcali, prodali karte i kupili za IV dan.. icon_smile.gif Bolji dan milion puta.... Ja sam cak mislila da nam niko nece kupiti za drugi dan, koliko je bzvz..... Samo je Siddharta vadila prosek....dok nisu pomerili icon_smile.gif Koji dan ides?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidis, sta se sve izdesavalo za ova 2 sata... Siddharta pomerena za deseti (mi nismo znali icon_biggrin.gif ), tako da smo sad jurcali, prodali karte i kupili za IV dan.. icon_smile.gif Bolji dan milion puta.... Ja sam cak mislila da nam niko nece kupiti za drugi dan, koliko je bzvz..... Samo je Siddharta vadila prosek....dok nisu pomerili icon_smile.gif Koji dan ides?

Prvi i treci. Kao i vecina metalaca! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bilo tolko loše na kraju, al očekivao sam bolje, ... previše trivijaliteta, stvarno je bilo a la Slovenac dobrim delom icon_smile.gif

 

Al kad je nestalo struje, pa su svi krenuli da urlaju ... to je bilo do jaja icon_mrgreen.gif troones all the way

Edited by SoulForged

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je jako zanimljivo...Nestanak struje i pijane bibili i dea su mi ulepsali vece.... mhihi.gif  mhihi.gif  mhihi.gif  mhihi.gif  mhihi.gif

Ne spominji! Imam dve modrice (ne znam odakle mi)... Ne secam se da sam pala... icon_confused.gif Znaci, 'ladno smo popile litar ruma, ovo nam je rekord, ali tako i treba, jednom upisujes fax!

Ti si bila divna kako si pevala, mnogo lepo pevas, sada cu stalno da te smaram ili cu ja da pevam! mhihi.gif

 

Nestanak struje je bio najjaci deo veceri! icon_rockdevil.gif

 

Ja sam sinoc bila prvi put na HB-u i verovatno i poslednji... Nije to za mene... icon_da.gif Nemam ja tri cuke sa metalom. biggrin.gif

 

Veceras domacica, sutra Exit...

Bas, tako! biggreens.gif

Jedva cekam, bas sam srecna! biggreens.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne spominji! Imam dve modrice (ne znam odakle mi)... Ne secam se da sam pala... icon_confused.gif Znaci, 'ladno smo popile litar ruma, ovo nam je rekord, ali tako i treba, jednom upisujes fax!

Ti si bila divna kako si pevala, mnogo lepo pevas, sada cu stalno da te smaram ili cu ja da pevam! mhihi.gif

 

Nestanak struje je bio najjaci deo veceri! icon_rockdevil.gif

 

Ja sam sinoc bila prvi put na HB-u i verovatno i poslednji... Nije to za mene... icon_da.gif Nemam ja tri cuke sa metalom. biggrin.gif

 

 

Bas, tako! biggreens.gif

Jedva cekam, bas sam srecna! biggreens.gif

Zmiki,Zmiki.....Mislim da si na pragu da postanes alkos..... icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmiki,Zmiki.....Mislim da si na pragu da postanes alkos..... icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Ma, cini ti se! biggrin.gif

 

Bedak mi je sto nisam bila sinoc na domacici, ali nije bilo sanse, inace ne bih stigla da uradim nista za exit, a kamoli da se naspavam!

 

Ali, dolazim sledece srede na domacicu, vi se lepo provedite na 90im bez mene (ako je to moguce mhihi.gif )!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al kad je nestalo struje, pa su svi krenuli da urlaju ... to je bilo do jaja icon_mrgreen.gif troones all the way

mhihi.gif Da stvarno, najtr00 momenat u KST-u, definitivno... icon_smile.gif

Jos da su svi tada zapevali Fear of the dark... icon_smile.gif

 

Bilo je dobro na HB-u, mada me je generalno power deo smorio, a gotivim to donekle... Mada ok, kapiram da mora i to da bude...

Bile su super pesmice koje je Dusan pushtao u poslednjem delu veceri. icon_da.gif

pivopije.gif

 

 

Bila sam sinoc i na domacici, i bilo je bas dobro, skroz veselo vece, bashta, fina atmosfera... Uglavnom super mjuza, ali bi bilo bolje da vise potenciraju malo jaci zvuk... Neke pesme su mi bile jako dosadne, ali je vecina veceri bila odlicna. icon_da.gif

Nego, nije bio Osmi Putnik???? icon_confused.gif

Trazila sam par puta, i cini mi se da nije bio, ili sam ga mozda propustila ako je bio kada sam izlazila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je lepo,veselo na domacici mada sam dosta bio i napolju......hvala za "Sve jos mirise na nju" na kraju.....

 

veceras R'N'R biggreens.gif ......al sam udario ritam......HB,Domacica,R'n"R pa onda petak u kst-u pa odmah ujutro na exit pa onda na metallica night u kst opet icon_smile.gificon_smile.gif ...... musik19.gifmusik20.gifmrred.gif.......samo da ne smara kisa icon_uhoh.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wild Rose - fon mi je bio na silentu promasio sam stanicu icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

E ne verujem.... icon_smile.gificon_smile.gif

A ja taman mislila opusteno, cimam te u vreme kad ti je stanica... icon_smile.gif

Mene CVE boli od sinoc, i ovaj put sam ja bas malo spavala, budila se nesto rano... wallbash.gif

Kako cu ja veceras izdrzati na Exit-u pojma nemam... icon_smile.gif

.....al sam udario ritam......HB,Domacica,R'n"R pa onda petak u kst-u pa odmah ujutro na exit pa onda na metallica night u kst opet

Taj fazon... icon_smile.gif Samo sto ja veceras ne idem na R`n`R vec na Exit... icon_razz.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...