Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Nemoj tako, radi se na "popularizaciji" kluba.... Žele da dovedu ljude! Mada to što će brdo ljudi prestati da dolazi baš zbog toga je totalno nebitno! wallbash.gif

JBG, shta cesh...to je opshte poznato...Eh, gde su dani kad je metal ozivljavao svakog ponedeljka u KST-u...Ah, ostaje samo zal za tim... icon_mad.gif

 

 

Bila sam na metalu u utorak, bila sam jedino zensko koje je skakalo na kishi uz Teritoriju i Kishucu Krv...Koji vam je ljudi, pa to je samo kisha...Bash ste seka perse...Jes' da me je Matija propisno isprebijao, ali zene vole kad ih bijesh zar ne... wallbash.gif Otishla sam kuci kad je nestala struja, imala sam mrak i kod sebe u stanu mhihi.gif ...Elem, bilo je jako dobro...POHVALE! Kisha je povecala ugodjaj, moram priznati...Bice kisha i sutra na voljenom mi Slayer-u, jedva chekam... icon_cool.gif

 

BTW, neke devojke su mi dale rum-kolu. Aaaaaaaaaaa, kako je to dobro...Ko god da je u pitanju...SVAKI IM SE DAO!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta je alternativna muzika?? icon_mrgreen.gif Shto lepo ne pustite metal u klubu a u bashti ono sranjce od komercijale i svi srecni i zadovoljni kako valja i dolikuje i kako je oduvek bilo??? Nego ovako pustite neshto bezveze, onda se shaka ljudi koja to voli smeje, smeje se shanker, smeje se DJ and I die a little inside!!!!! Aj piti d ful ho plejz det kajnd ov mjuzik and gouz tu skul (?!)...

 

Sto mu bubnjeva darkvuda, propustih hard & heavy veche!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Choveche Shock kako imash snage da idesh vecheras u KST?! Pa je ne mogu da se vratim ceo nad u zivot od sinocnjeg dogadjaja!!! Spavash li ti ikada!!!???? icon_confused.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Ne spava! Nije spavao ni celu noc pred Slayer-isao pravo iz KST-a u Novi Sad. icon_smile.gif

 

Ja veceras ipak necu moci da dodjem, bedak... Ujutru moram rano da ustanem zbog upisa, a ne smem da se uspavam, ili ode moj fax... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Choveche Shock kako imash snage da idesh vecheras u KST?! Pa je ne mogu da se vratim ceo nad u zivot od sinocnjeg dogadjaja!!! Spavash li ti ikada!!!????

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ......meni ql, odspavao sam malo danas i ko nov.....sto znaci pravac u kst.....opet nas je jebala kisa danas u kst-u opet sam pokisao do gole koze....bilo je malo ljudi a projekcija smor......mislim svi su sedeli ko u pozoristu tek je posle bilo bolje kad su pustali Maidene, Slayera,Panteru,Nightwish......a Dj je ispao djana sto nam nije pustio She-Wolf violent.gif

 

poz!

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ......meni ql, odspavao sam malo danas i ko nov.....sto znaci pravac u kst.....opet nas je jebala kisa danas u kst-u opet sam pokisao do gole koze....bilo je malo ljudi a projekcija smor......mislim svi su sedeli ko u pozoristu tek je posle bilo bolje kad su pustali Maidene, Slayera,Panteru,Nightwish......a Dj je ispao djana sto nam nije pustio She-Wolf violent.gif

 

poz!

Ok... kako se Nightwish uklapa u ovu ekipu icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...