Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Стварно,зна ли се је л` у петак талме или "оно друго" у клубу,ред би био за оно друго?

 

Оно што је најјаче у вези "мокре" журке је да се отказује у случају кише.

 

 

E da, bila je i neka mala polugotičarka koju je startovalo jedno 50 ljudi. Znači ne znam kako je izržala, oni likovi su užasni smarači (ili je bar tako ona mislila, sudeći po izrazu lica), tako da sam se celo veče zabavljao posmatrajući te scene. A i slatka je. A i imala je mnogo lepe mrežaste čarapice. icon_redface.gificon_smile.gif

 

Барем се неко забавио,а и ужив`о у погледу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kakva muzika se pusta na tim mokrim zurkama? I jel obavezno prskanje? biggreens.gif

Mjuza je nešto u fazonu petka, malo komercijalnije i sa više domaćih delova, koliko se sećam prošle godine. icon_smile.gif A da li je obavezno prskanje? Kakvo je ovo pitanje? I da nije, ostala bi suva cirka 1.72 sekunde od trenutka kada uđeš u baštu do trenutka kada neko šljušti kofu vode na tebe. icon_wink.gif Sećam se da sam se jedne godine zajeb'o, kao došao samo da vidim društvo... kako sam prošao relativno blizu nekoga ko je još uvek imao vode u svojoj kofici, tako sam istu dobio po glavi i ostalim delovima tela. icon_wink.gif

Dobro je zezanje, pogotovu ako dođu fenserke koje se zgražavaju na prskanje (pa koj' su moj onda došle na mokru žurku? da gledaju mlada, vlažna, muška tela? icon_wink.gif )... uuuuuf, to je smrt! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mjuza je nešto u fazonu petka, malo komercijalnije i sa više domaćih delova, koliko se sećam prošle godine. icon_smile.gif A da li je obavezno prskanje? Kakvo je ovo pitanje? I da nije, ostala bi suva cirka 1.72 sekunde od trenutka kada uđeš u baštu do trenutka kada neko šljušti kofu vode na tebe. icon_wink.gif Sećam se da sam se jedne godine zajeb'o, kao došao samo da vidim društvo... kako sam prošao relativno blizu nekoga ko je još uvek imao vode u svojoj kofici, tako sam istu dobio po glavi i ostalim delovima tela. icon_wink.gif

Dobro je zezanje, pogotovu ako dođu fenserke koje se zgražavaju na prskanje (pa koj' su moj onda došle na mokru žurku? da gledaju mlada, vlažna, muška tela? icon_wink.gif )... uuuuuf, to je smrt! icon_biggrin.gif

OK... shta DODJAVOLA!!!!! Domaca komercijalna mjuza, FENSERKE!!!!!!!???????? Ma zaboravite, mene nema tamo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK... shta DODJAVOLA!!!!! Domaca komercijalna mjuza, FENSERKE!!!!!!!???????? Ma zaboravite, mene nema tamo!

Hris, oduvek si bila i ostala tako tr00! mhihi.gif A, Bibili i ja ti necemo oprostiti sto se onomad nisi ubelila sa nama! icon_da.gif

 

Ja dolazim PROVERENO!!! Samo da bude sto vise domacice i ja sam srecna!!! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK... shta DODJAVOLA!!!!! Domaca komercijalna mjuza, FENSERKE!!!!!!!???????? Ma zaboravite, mene nema tamo!

Ma, pogrešno smo se razumeli. Muzika nije loša - nije sasvim komercijala, ali vuče. icon_wink.gif A kada sam pomenuo fenserke mislio sam na one koje su zalutale; kao došle na mokru žurku jer im simpa zvuči (iako KST očito nije za njih) a onda tamo naletele na brdo bolida-metalaca koji koriste svaku priliku da ih isprskaju. icon_smile.gif Ako je dobro društvo, i zezanje je dobro - kao i Exit. icon_wink.gif Tako da - dođi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mjuza je nešto u fazonu petka, malo komercijalnije i sa više domaćih delova, koliko se sećam prošle godine. icon_smile.gif A da li je obavezno prskanje? Kakvo je ovo pitanje? I da nije, ostala bi suva cirka 1.72 sekunde od trenutka kada uđeš u baštu do trenutka kada neko šljušti kofu vode na tebe. icon_wink.gif Sećam se da sam se jedne godine zajeb'o, kao došao samo da vidim društvo... kako sam prošao relativno blizu nekoga ko je još uvek imao vode u svojoj kofici, tako sam istu dobio po glavi i ostalim delovima tela. icon_wink.gif

Dobro je zezanje, pogotovu ako dođu fenserke koje se zgražavaju na prskanje (pa koj' su moj onda došle na mokru žurku? da gledaju mlada, vlažna, muška tela? icon_wink.gif )... uuuuuf, to je smrt! icon_biggrin.gif

pa ja tako SOCHNO dolazim, ima da vas nema!! icon_twisted.gif

 

 

znam i koga cu prvog okupati! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da nece biti nista od mokre zurke.....previse je hladno za prskanje a i sutra se ocekuce kisa povremeno.......inace kst je prso skroz......nema ljudi vise.....veceras na domacici nije bilo zive duse.....potpuno prazno.....izasao sam vrlo brzo.....petkom mnooooooogo manje ljudi nego recimo prosle godine no.gifno.gifno.gifno.gif .......

 

@Doublefire - jel je ovo tvoja maca na avataru il si je skinula od nekud? 233.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace kst je prso skroz......nema ljudi vise.....veceras na domacici nije bilo zive duse.....potpuno prazno.....izasao sam vrlo brzo.....

sad.gif Ja sam se upravo vratio sa Domaćice - strašno koliko je bilo malo ljudi. A inače bio je novi DJ koji menja Saleta koji je na moru, i uopšte nije loš... samo nedostaje publika. sad.gif Za kraj je pustio Princezu, koju nikada u životu nisam čuo u KST-u. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, ovo je off-topic ali kapiram da najviše ljudi koji slušaju takvu muziku dolazi ovde:

 

Četvrtak, 21. jul od 23h u klubu "Joker" (brodić na Ušću) veče posvećeno grupama EKV, Haustor i Oktobar 1864. Mokra žurko, zaboravi na mene. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Četvrtak, 21. jul od 23h u klubu "Joker" (brodić na Ušću) veče posvećeno grupama EKV, Haustor i Oktobar 1864. Mokra žurko, zaboravi na mene. icon_wink.gif

Cula sam za taj bend cini mi se da su iz Kragujevca i zovu se nesto na M. Pricali smo o njima na EKV temi, trebali smo zimus da idemo mi sa ekv teme, ali su bili otkazali svirku zbog snega. icon_smile.gif

 

Ma, ja cu doci veceras u KST, pa sta bude, taman sam okupila ekipu! biggrin.gif

 

@bibili - nenormalna, idi i kupaj se. Jbt, tu si na moru i hoces u KST, ajde bezi i okupaj se za mene malo! icon_da.gif Nedostajes mi! icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije se bilo sto godina u Kst-u... `ajde, postujte sta je ovog vikenda tamo. Hvala! pivopije.gif

subota - osamdesete....nedelja Iron Maiden Night - video projekcija

 

veceras...blejao ispred....nisam usao bilo mi je mnogo hladno za polivanje a i malo ljudi uslo.....na kraju ipak bacao novcic ili ulaziti ili 68-ca za gajbu....i evo me icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci ne pamtim da sam se skoro ovako provela u KST-u...prvo iako je bilo hladno ono polivanje uz fensi muzikicu je jako prijalo a posle mi je bilo jos lepse dok smo se susili i onako polu mokri pevali svi zajedno...i onaj caj koji smo dobili je bio tako lep i konobar je bio tako veseo u onim njegovim japankicama...i,i,i,i da li sam vec spomenula da je bilo jako lepo icon_da.gifwub.gif ...

 

oce se organizovati ovako nesto opet u skorije vreme???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi koji nisu bili su se zestoko zajebali!!!

 

JA SE NIKADA NISAM ONAKO DOBRO PROVELA U KST-u!!! Ni na jednim 90im, ni na jednoj EKV veceri, ni na prvim 80im ili LTBR-u!!!

Ma, nikad!!! icon_mrgreen.gifbiggrin.gificon_da.gif

 

Muzika je bila bas za prskanje latino, hip hop i tako to... Mada je meni bilo najjace uz Rammstein! biggrin.gif Joj, kako smo se pogubili! I kad su pustili od Nellyja Hot in here, a mi mrznemo! icon_smile.gif

 

Kada su nam rekli u KST-u sada cemo da vam ukljucimo grejalice i da vam skuvamo cajeve mislila sam da nas zajebavaju, ali NE! icon_mrgreen.gifbiggrin.gif

 

Tako su svi bili pozitivni i srecni! wub.gif

 

Jeste nas bilo malo, ali posle je bio pun klub kada smo se susili! I besplatan caj! icon_mrgreen.gif Bio je odlican! icon_da.gif I konobar u japankama i sorcu sa keceljom, bas je bio kul! biggrin.gif I sve od muzike domace, 80e, 90e, ma sve...

 

Igrala sam bosa! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...