Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Pretendress - nemoj bre tako... Pa cak sam i ja cupkala sa tobom, ona 2.5 koraka koliko si me naucila! icon_mrgreen.gif

Meni je na kraju bilo supeeeeeeeeeeeer i lepo mi je bilo s obzirom da je bio petak... icon_da.gif

 

Eto veceras najverovatije prvi put na DISCO i msilm da cu obuti stikle! icon_redface.gif

Ooooo,kako je to swatko....Mali Dunja na stiklama..... icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif

 

Bolje se nemoj pesti na stikle,prakticnije je u ravnoj obuci.... icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

Disco je jako veselo i simpaticno vece u kst-u....Ja se uvek lepo provedem.... icon_mrgreen.gificon_smile.gifbiggrin.gif

 

@ shock!

U procentima gledano,tebi je uvek lepo..... icon_da.gificon_razz.gificon_wink.gificon_smile.giflaugh.gifbiggrin.gificon_biggrin.gif

Edited by Jackie Brown

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretendress - nemoj bre tako... Pa cak sam i ja cupkala sa tobom, ona 2.5 koraka koliko si me naucila! icon_mrgreen.gif

Meni je na kraju bilo supeeeeeeeeeeeer i lepo mi je bilo s obzirom da je bio petak... icon_da.gif

 

Eto veceras najverovatije prvi put na DISCO i msilm da cu obuti stikle! icon_redface.gif

znam i hvala ti zbog toga,MNOGO si me usrecila time icon_da.gifwub.gif

i drago mi je sto si se ti lepo provela,to mi je ulepsalo vece i nadam se da cete se svi lepo provesti veceras na DISCO-u...

I molim vas da mi slikate Deu u stiklicama,please!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc u Kstu je bilo strava! Nije bilo guzve i ljudi su bili ok-standardna Rokanje ekipa. Muzika je bila fenomenalna, dj je car, sve je pustio sta smo hteli... Najjace mi je bilo kad je na kraju pustio Children of the KoRn musik19.gif

Sve u svemu ovo je najbolje vece u kstu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlichno je bilo rokanje sinoc... icon_rockdevil.gif

 

Mene je recimo raspekmezilo kad je Chipi pustio Umbabarumba/Soulfly... Manje je bitna sama stvar... ali je bitno da ju je pushtao davnih prvih rokanja... icon_da.gif .. tamo, 2002. ..... pa se setih prve postave... nekih ql ljudi koji su tada dolazili i tadashnje atmosfere...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...