Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Odlichno je bilo rokanje sinoc... icon_rockdevil.gif

 

Mene je recimo raspekmezilo kad je Chipi pustio Umbabarumba/Soulfly... Manje je bitna sama stvar... ali je bitno da ju je pushtao davnih prvih rokanja... icon_da.gif .. tamo, 2002. ..... pa se setih prve postave... nekih ql ljudi koji su tada dolazili i tadashnje atmosfere...

Me - hate - you! icon_mad.gifno.gif

But then again... ja sam to vece slusao Opeth! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me - hate - you!  icon_mad.gif  no.gif

But then again... ja sam to vece slusao Opeth!  biggrin.gif

icon_cool.gif

 

...Ne pominji... hocu da izadjem iz koze shto ove godine ne odoh na ceo Sziget icon_frown.gif..... Sledece godine je tebe vodim da kampujesh sa mnom ceo festival.... da vidish shta je feeling.... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_cool.gif

 

...Ne pominji... hocu da izadjem iz koze shto ove godine ne odoh na ceo Sziget icon_frown.gif..... Sledece godine je tebe vodim da kampujesh sa mnom ceo festival.... da vidish shta je feeling....  icon_wink.gif

Ha, on da kampuje?! icon_smile.gif

Pa on je toliko hejtovao sobu, i krevet i neudoban jastuk (ovo je najjace), sta bi tek radio u kampu? icon_smile.gificon_biggrin.gif

 

Btw. poruq namenjenu Zeljku si poslala Simi icon_smile.gif

Edited by ABIGAIL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, on da kampuje?!  icon_smile.gif

Pa on je toliko hejtovao sobu, i krevet i neudoban jastuk (ovo je najjace), sta bi tek radio u kampu?  icon_smile.gificon_biggrin.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Zaboravila si i zvuk pomeranja stranica knjige... icon_smile.gif

I onaj zlokoban ubilacki pogled u sred noci... icon_smile.gif Dobro nas nije ubio zbog "buke"! icon_smile.gif

Drustvance vidimo se sutra u KST-u, a mozda i pre toga na BF-u...

 

* Everybody knows that you are insane.

icon_smile.gif Pesma Szigeta... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, doshla sam iz KST-a, i EXTRA sam se provela!!! icon_mrgreen.gif

Bilo je bash veselo, i tr00, i nostalgichno i komichno, ali na lep nachin... icon_smile.gif

Slovenac je pustao, i naravno bila je to dobra stara lista, ali je meni sve to bilo taaakoooo veselo! icon_smile.gif Ekipica, i to skakanje i pevanje... Kao nekada... icon_smile.gif

Bas mi je sve delovalo kao pre nekih godinu-dve dana...

Odushevila sam se kad sam na samom kraju, kad su upalili svetla, cula i Skid Row-I remember you... icon_wink.giforangelistening.gif

 

U svakom slucaju bilo je jako veselo i ja sam djuskala celu noc, i nisam skidala kez sa lica (po obicaju icon_smile.gif )... icon_mrgreen.gificon_smile.gificon_wink.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, bilo lepo i veselo juce u kst-u.....blejali smo na metalu uglavnom.....u basti nije bilo zive duse........

 

Odushevila sam se kad sam na samom kraju, kad su upalili svetla, cula i Skid Row-I remember you...  icon_wink.gif  orangelistening.gif

 

takodje icon_da.giforangelistening.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...