Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Dosla malopre iz Kst-a, bio ska i proveli smo se strava, a ne bih ni otisla da me moje drustvance(koje inace slusa punk & ska) nije nagovorilo! Ska ringispil i Referenti su bili super (meni, koja ne slusam ska) icon_da.gif , a Deciju radost sam cula samo nesto malo(vise nisam imala snage da ostanem) i zvucali su sasvim solidno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da bih umro kad bih ostao kuci veceras.....da me neko zakljuca skocio bih kroz prozor......imam pare, lepo vreme..........u ksttttttttt icon_smile.gif

oooooo da biggrin.gif

ja pare nemam...al skupice se icon_da.gif ...vreme savrseno, drustvo jos bolje (gothicharke moje mile wub.gif ) i KST

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasnis? nije valjda? icon_smile.gificon_smile.gif

Tup-turup-tu-tup... ph34r.gifph34r.gifph34r.gificon_smile.gif

 

Sad sam doshla iz KST-a, i bilo mi je fenomenalno...

Weeeeeee.... Pushtao je Dushan, a ne Bogi, tako da sam skakala, djuskala i sve shto ide uz to... icon_smile.gif Super su bile pesmice! icon_da.gif

Gomila ljudi koje nisam neko vreme videla... Bash je bio pun KST veceras... icon_da.gif

I, da! J****a vas sve moja kapica (kachket, shta god...)! Toliko su mi je svi izmaltretirali da sam na kraju odustala od noshenja iste... wallbash.gificon_smile.gif

Napomena: Ne treba u KST nositi takve stvari... no.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoc je bilo bruka  icon_rockdevil.gif  steta sto nije pustao Bogi (bunila se gothicharka u meni laugh.gif )

Bogi je jadan neverovatan smarac...Da sam ja neki faktor u kst-u katapultirala bih ga smesta iz istog. Nemam nista licno protiv njega ali negove veceri su previse cesto.A uostalom tog gotika ima na svakom koraku. Ja bih ga proredila na jednom mesecno. Trebalo bi Chipiju (sa rokanja),Dusanu i Banetu (koji se malo glupira u poslednje vreme) dati da stalno pustaju petkom. icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

Edited by Mishic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...