Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

veceras je meni bilo extra extra extra......malo ljudi al nema veze.......naravno ko me zna nije obracao paznju na moj prethodni post da mozda necu doci mhihi.gif .............bravo Bane......bilo je do yaya.......sve mi je pustio sto sam trazio......samo jos Judasi da su bili..eeeeee icon_evil.gif

 

u petak bice povuci potegni da li doci icon_wink.gificon_smile.gificon_biggrin.giflaugh.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

veceras je meni bilo extra extra extra......malo ljudi al nema veze.......naravno ko me zna nije obracao paznju na moj prethodni post da mozda necu doci mhihi.gif .............bravo Bane......bilo je do yaya.......sve mi je pustio sto sam trazio......samo jos Judasi da su bili..eeeeee icon_evil.gif

 

u petak bice povuci potegni da li doci icon_wink.gificon_smile.gificon_biggrin.giflaugh.gifmrred.gif

Definitivno jedno od najboljih veceri u KST-u... Sto se tice petka videcemo ima prorock u holiday-u a nisam bio sto godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

shock....ti se shalish ?!...Kad je tako povuci-potegni,mislim da necjesh ni otici,a ta varijanta...hahaha

 

znachi u kst-u si u petak icon_smile.gif

eeeeeee vidis ovaj put nije tako jednostavno..........vidis imam ispit u subotu u 9 ujutro icon_smile.gificon_smile.gif....a tako mi se ide u kst icon_evil.gif a i na prorocka icon_mrgreen.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj dođite na Domaćicu večeras (je l' uopšte ima Domaćice?). Nešto sam u fazonu da odem danas da dam krv pa da sutra ne odem na posao, što bi značilo da sam večeras potpuno free. ;-)

sreda 28.09.: koncert autorskih bendova: Rampage, 36 Daggers

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav bre 36 daggers? zar ne svira veceras Osmi putnik (DVA, za neupucene metalce)?

Da, bre... Vecheras su Osmi putnik 2 i Rampage... icon_da.gif

 

ama odakle izvlacite podatke o programu?? icon_smile.gif

Eeeeeeee... icon_smile.gif Ma na ulazu u KST ti je ona ogromana tabla-ochi da ti izbije, a neki dobijaju i program na mail... icon_razz.gificon_mrgreen.gificon_smile.gif

 

LM, u KST-u sinoc beshe super... Jedino shto mi malo smeta je prevelika sharolikost programa, i to ne u blokovima, nego na preskok, ali dobro, kapiram da mora tako kad je HB veche... Bilo je bash dobrih pesmica... Hvala Bane na divnom programu, nismo bili ironichni bwe! icon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...