Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

naravno da sam otisao mhihi.gif i dobio 9 danas na ispitu icon_rockdevil.gifmrred.gif

 

moj prvi polozeni ispit icon_cool.gif

 

veceras se slavi na devedestima musik19.gif

svaka chas' icon_rockdevil.gif jedan povod za PIVo(kao da tebi treba povod ,a?!)

 

enivej...

dolazim vecheras da rozim po kst-u icon_razz.gif

 

jebi ga,klub wallbash.gif bicje guzhvanja i toga... 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, shock koja si ti faca, odushevio si me sinotj icon_smile.gif

mene bilo extra, evo tek sada sam se probudio. veronika bash bedak shto nisi ostala. guzhva je bash smorila, ali moratjemo da se naviknemo na istu u "vremenima koja dolaze icon_smile.gif"

 

e, ali one dve ribe shto su se krljnule.... awwwwwww (ne mozhete videti kako balavim naokolo icon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, 3maj je postovao! icon_smile.gif Kuda ide ovaj svet? icon_smile.gif

Dobile smo Bon Jovi-a! jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee biggrin.gif

I meni je tri puta bio depeche mode! icon_mrgreen.gif

Ali zato samo jednom queen! icon_sad.gif Ali nema veze! biggrin.gif

Shock peva losije od mene! icon_smile.gif jeeeee Ima cak i takvih! icon_smile.gif

One dve ribe - pukeface.gif !

He, a tek onaj lik sto je polio 3maja... icon_smile.gif

 

ALI NAJJACA FACA SINOC JE BIO ONAJ LIK STO JE IGRAO TAMO GORE! TAKO JE MALI I OKRUGAO! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bibili -sad prichah sa DeJom ,ona je nenormalna,kao i ti i Pretendressica icon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Nisam ja nenormalna samo sam malo tako... biggrin.gif

 

shteta shto u hodniku tamo nije bila domajica 90ih..

bilo bi fino da bude sledecji put...

AKo sledeci put ne bude domacica 90ih, ja necu doci, ali ozbiljno! icon_da.gif

Jebo ih r'n'b i house! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali nije u redu, 3 depecha i samo jedva jedan bedni bj kad su upalili svetlo!!! no.gif

moram da vam pricam kako sam se usrala kad smo se max i ja vracali icon_smile.gif

ma bilo je odlicno vece!

i moja cubica wub.gif

TAKO JE MALI I OKRUGAO!

nemoj da zaboravis loptast icon_mrgreen.gif

Edited by bibili

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, shock koja si ti faca, odushevio si me sinotj

shock sreca se ubio od alkohola

 

veselo bilo bas icon_mrgreen.gificon_wink.gif

 

sto se tice muzike i ne secam se bas nesto set-liste icon_smile.gif .....bio BJ na kraju icon_rockdevil.gif .....

 

jao kako sam se ja negde slomio u povratku, trazio sam telefon 10 min icon_smile.gif ..... icon_mrtav.gif

 

i tako.....

 

@Wild Rose - gde si ti nestala......jesmo se videli mi unutra uopste? icon_uhoh.gificon_confused.gif

 

 

Shock peva losije od mene!  jeeeee Ima cak i takvih!

ne pevam icon_razz.gificon_razz.gificon_smile.gif ...a sta sam pevao to, ne secam se bas icon_biggrin.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci Shock,ti ako nastavis ovako da 'slavis' posle svakog polozenog ispita bice opasno po tvoje zdravlje icon_da.gificon_smile.gif ...

 

Sinoc je bilo cool,malo sam se smorila u nekim trenutcima,valjda zato sto vise i znam set-listu napamet ali ono,bilo je O.K.

 

Samo mislim da je TOTALNI PROMASAJ projetovanje spotova jer svi kao kreteni pilje u onaj zid i bas je nekako trulo...

 

A i bilo je takvih faca,muski vole muske,zenske vole zenske (i to bukvalno),fenserke kojima samo fale sipke pa da zarade koju kintu,a i nasa loptica koja je igrala zenstvenije od svih riba sinoc...jel zna mozda neko ko je taj lik???

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bre dekica... lik ima oko 25god i izigravao je gay striper-a icon_smile.gif mozhda i nije izigravao nemam pojma...

 

e, a naletim li ponovo na onog jadnika shto me je ispolivao... grrrrr... nije toliki problem shto me je ispolivao, koliko je to shto nisam mogao pola sata da ga skinem s' vrata... smarach!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...