Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Jessy, da nisi kojim slucajem nosila minic sinoc!? icon_smile.gif

 

Ok vece, mada zamorno kad ne ulazis unutar, a planiras da visis celo vece napolju... Bilo je interesantnih ljudi, neke bas dugo nisam sreo... Pojedinci kao da iskljucivo obitavaju u KST-u! Stvarno mi nisu jasni... Dosta sagovornika i onako, jedna lucidna atmosfera na pocetku... Veljka sam bas iskompleksirao svojom kosicom! icon_biggrin.gifevotigana.gif

Mislim da cu navracati frekventnije petkom... Uzeleo sam se nekih ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovaj petak u KST-u bio najbolji u poslednje vreme... icon_da.gificon_cool.gificon_biggrin.gif

Muzika u hodniku je bila mnooogooo dobra... Prava je retkost da ja budem celo veche tamo i stalno djuskam. Jedina pesma koju sam izostavila bila je "Fear of the dark"... icon_smile.gif

Dobro bilo je standardnih bendova, ali uglavnom mnogo bolji izbor pesama...

Plus onaj deo mjuze koji bash voooleeem...

I Siddharta i Raunchy i Slipknot... Ma bilo je svega... icon_wink.gificon_cool.gif

 

Svaka chast... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jessy, da nisi kojim slucajem nosila minic sinoc!?  icon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

ubi me s ovim... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Petkom dolazim u KST uvek kad je Bogi...u suprotnom banem samo ako nema nista pametnije da se nadje kao resenje za petak uvece...a hvala bogu...cesto ima.. icon_mrgreen.gif

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je iko čuo ikakvu najavu za EKV veče u KST-u? 5. novembar je već prilično blizu, a baš nigde nisam video neko obaveštenje za koncert/tribute veče. sad.gif

O tome ti pricam! Ne bude li bilo... violent.gif Uostalom onda ce tvoj bend da pravi svirku! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nah......docekah i ja da me ne puste u kst icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ......strasno.......idiot debeli.........nemam clansku bla bla a pala kasa...... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...........inace ni u voodoo nisam teo da udjem veceras zbog obezbedjenja.........kako mrzim obezbedjenje..............ne mozes u koznoj jakni unutra kaze on icon_smile.gificon_smile.gif.....moras da je skines icon_smile.gificon_smile.gif....sta reci osim idiot iskompleksirani wallbash.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

muzika je bila ODLICHNA!!!

Fenomenalne pesme od U2,Crannberries-koje obozavam,SAVAGE GARDEN,Depeche,B.Idol,R.E.M.,Smithsi....ma odavno mi nije ovako DOBRO legla muzika na nightu s ovakvom muzikom...Shta reci osim FENOMENALNO!!!

 

!!!Upozorenje za one koji ne ichitavaju postove na HOF temi...!!!

Morate do 11 novembra da pokupite formular i popunite ga,ili se uchlanite preko neta u ovaj klub,jer od 11.-og ne pushtaju bez chlanske...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...