Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Juce bejase zanimljivo u KST-u,ali sam ja bila umorna... Cenjeni gospodin shock! je bio u elementu,tako da sam uzivala posmatrajuci njegov performance icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif na visokim procentima.....

icon_mrgreen.gificon_smile.gif ......bilo do yaya sinoc samo opet sam kasno usao i pola vremena blejao napolju........e sledeci put dolazim na pocetak icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc mi je bilo  icon_rockdevil.gif  Najjaci momenat, dok me je jos drzalo pijanstvo, je kad je uletela Ajsha i skoro istog trenutka krenuo T.H.O.R.  musik19.gif

Uffff to je bilo....

Aha... Bilo je bash dobro u petak. icon_da.gif

Dushan je pushtao u hodniku, i muzika je u dobrom delu vecheri bila kao da smo na Rokanju, mozda i bolja! mhihi.gif

Jedino sam iskulirala onaj nagrdji blekchina deo.. icon_smile.gif

Odlichna mjuza. icon_da.gif

 

 

A cheeeetvrrrrtaaaak!!!! wub.gifwub.gifwub.gifLTBR!!!! wub.gifwub.gifwub.gif

KAAAKOOO JE BIIILOOO DOOOOBROOOO!!!! wub.gifbiggreens.gif

Ovaj LTBR je bio najbolji u poslednjih ko zna koliko night-ova...

Mozda je u pitanju to shto je moj lichni ukus maximalno zadovoljen, ali stvarno je pushtao i gomilu mnogo dobrih hitova i opet neke pesme koje skoro nikad ne budu... I bilo je bash puno, ali je ipak bilo dovoljno mesta za djuskanje.

Ma savrsheno. Moje omiljeno veche! wub.gif

 

 

Evo odmah da obavestim one koji nisu bili (a zanima ih)-sledeci LTBR je 1-og decembra, a posle toga, drugi je za Novu Godinu! mhihi.gifbiggreens.gif

 

 

Sledece gotivno veche u KST-u je u sredu-Rokanje! icon_rockdevil.gifbiggreens.gif

 

Posle je Gothic u chetvrtak, pa "petak" itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam se ja smorila od izlazenja... icon_exclaim.gif Bila sam i u petak i u subotu.. no.gif ... U principu muzika je bila ok, al brate, dodjem i merim vreme kad cu kuci, da se onesvestim i ne mislim... Uzas!

 

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

off topic

 

Shvatila sam da pevach Shedow Fall-a ima najgluplji i najbezvezniji clean svih vremena... (kao da mu je glas gadno ulepljen u neko sranje na pola dushnika)

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_cool.gif

 

Jel mi verujesh da po prvi put u zivotu razmishljam da se ne pojavim na rokanju... icon_confused.gif .... Prsla sam skroz!!! no.gif

 

Elem, bilo bi lepo da dovuchemo svoja cenjena dupeta do grada te srede, jer je to ujedno i sreda na chetvrtak, a ako je sreda na chetvrtak, onda je i chetvrtak, a ako je chetvrtak, ona je nechiji ro... ph34r.gif Azzzz... icon_cool.gif A to mora da se obelezi real time...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznata mi je ravnodusnost prema stvarima na koje si se nekad "sekla"...

E pa, nije to u pitanju!!... Moja ''sechenja'' su true... Sushtinski, ja nemam prolazne faze...

 

Ovo je drugachije... Let put it this way: Nedostatak posebno važnog začina može da obljutavi ukus omiljenog jela...

 

icon_smile.gif Tako nekako.. icon_cool.gif

 

 

Elem,

 

...ti ne treba da dodjesh u chetvrtak, nego u sredu, pa da dochekamo chetvrtak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...